blaugrana16
Dołączył/a: lipiec 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
0
Mam nadzieję że zmienił zdanie bo jeśli nie to jest kretynem.
1
Powinniśmy się zainteresować Andre Gomesem. Świetny zawodnik.
0
Nie. Za bilet trzeba jeszcze doplacić 900 zł.
2
Mam wielką nadzieję że tak.
1
Z kazdego miejsca jest bardzo dobra widocznosc, nawet na samej koronie.
0
Na canal + transmitują trening Samuela Eto'o.
8
Fabregas strzela ważnego gola w kwietniu. Koniec świata co raz bliżej.
5
Niby za kogo?
0
Po meczu Rakitic podarował koszulkę oraz buty kibicom Sevilli. Dziekował im przytulał sie z nimi itp. Ja rozumiem szacunek ale bez jaj chłop zamiast grac z nami grał z Sevillą.... grał taki piach że szkoda gadać.
1
Niestety ale takimi meczami przegrywa się ligę... Obym nie miał racji ale nasze frajerstwo nie zna granic.
0
Jak nie rozumiesz pojazdu na Bravo to ja Ci wytłumaczę: Jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz, a Bravo dał dupy w kluczowym momencie sezonu. Swoim babolem dał życie Sevilli która uwierzyła w siebie.
0
Skuteczność Neymara może nam się odbić czkawką...
0
W twoim komentarzu jest tyle argumentów że długo by pisać więc powtórzę jeszcze raz: jesteś kretynem.
0
Nie wiem czy wiesz ale te 2 pkt to tak naprawdę 0.
0
Kunktatorstwo Enrique w końcu skończyło się dla nas tragicznie. Nasze 2 pkt możemy sobie wsadzić w buty bo nie mamy już żadnego marginesu błędu dzięki cudownej skuteczności Neymara w Gran Derbach. Bravo niestety , ale w kluczowym momencie zawiódł a występ Iniesty i Rakiticia lepiej przemilczę... ehh i ta seta Luisa:/ Teraz na podbój Paryża.
3
Jesteś kretynem.
1
Zrobił kilka spektakularnych akcji, strzelił pare ładnych goli i już krzyk Pogba, Pogba, Pogba! A na dobra sprawe to Pogba nigdy nie grał w naprawde wielkich meczach w ktorych presja jest niewyobrazalna. Duza czesc kibicow przyklada wage do statystyk ale w przypadku mlodego francuza juz o tym nie wspominaja tylko linczuja Inieste bo jego licznik wynosi 0. Reasumujac podzielam Twoja opinie i uwazam ze Verratti bylby strzalem w 10.
1
Nie żaden Pogba tylko Verratti!
5
Dobra nie pyskuj bo jesteś na naszej stronie.
0
Sezon ma przyzwoity aczkolwiek jego ostatnie mecze są bardzo słabe a z Celtą zagrał tragicznie.
0
Xavi I Iniesta to legendy klubu a Dani mimo że jest zasłużonym zawodnikiem nigdy nie będzie miał statusu legendy. Alves myśli tylko o kasie, lansowaniu się i robieniu z siebie pajaca w internecie.
0
Błagam nie porównuj Alvesa do Iniesty i Xaviego...
5
Chyba sobie zartujesz. Uwazasz ze transfer Bravo Ter Stegena Mathieu i Rakiticia sa takie sobie? Ja uwazam ze to bardzo dobre zakupy.
1
Potrzebujemy piłkarzy a nie celebrytów. Dani niestety od dłuższego czasu zalicza się do tych drugich.
0
Masz rację ale Alves w tej sytuacji zdecydowanie przecenia swoją wartość. Ma 33 lata, jego forma jest daleka od ideału a żądania co najmniej jakby dopiero przychodził z Sevilli.
0
Jestem pewny ze Motta zagra.
0
Alvesowi powinni podziękować , ale Xavi musi zostać.
1
Tak szczegolnie teraz kiedy kontuzja wylaczyla go z gry na 2 miechy...
1
Nasz byly zawodnik Sergi Barjuan oficjalnie nowym trenerem Almerii.