1

Komentarz usunięty

0

Mam nadzieję że zmienił zdanie bo jeśli nie to jest kretynem.

1

Powinniśmy się zainteresować Andre Gomesem. Świetny zawodnik.

0

Nie. Za bilet trzeba jeszcze doplacić 900 zł.

2

Mam wielką nadzieję że tak.

1

Z kazdego miejsca jest bardzo dobra widocznosc, nawet na samej koronie.

0

Na canal + transmitują trening Samuela Eto'o.

8

Fabregas strzela ważnego gola w kwietniu. Koniec świata co raz bliżej.

5

Niby za kogo?

0

Po meczu Rakitic podarował koszulkę oraz buty kibicom Sevilli. Dziekował im przytulał sie z nimi itp. Ja rozumiem szacunek ale bez jaj chłop zamiast grac z nami grał z Sevillą.... grał taki piach że szkoda gadać.

1

Niestety ale takimi meczami przegrywa się ligę... Obym nie miał racji ale nasze frajerstwo nie zna granic.

0

Jak nie rozumiesz pojazdu na Bravo to ja Ci wytłumaczę: Jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz, a Bravo dał dupy w kluczowym momencie sezonu. Swoim babolem dał życie Sevilli która uwierzyła w siebie.

0

Skuteczność Neymara może nam się odbić czkawką...

0

W twoim komentarzu jest tyle argumentów że długo by pisać więc powtórzę jeszcze raz: jesteś kretynem.

0

Nie wiem czy wiesz ale te 2 pkt to tak naprawdę 0.

0

Kunktatorstwo Enrique w końcu skończyło się dla nas tragicznie. Nasze 2 pkt możemy sobie wsadzić w buty bo nie mamy już żadnego marginesu błędu dzięki cudownej skuteczności Neymara w Gran Derbach. Bravo niestety , ale w kluczowym momencie zawiódł a występ Iniesty i Rakiticia lepiej przemilczę... ehh i ta seta Luisa:/ Teraz na podbój Paryża.

3

Jesteś kretynem.

1

Zrobił kilka spektakularnych akcji, strzelił pare ładnych goli i już krzyk Pogba, Pogba, Pogba! A na dobra sprawe to Pogba nigdy nie grał w naprawde wielkich meczach w ktorych presja jest niewyobrazalna. Duza czesc kibicow przyklada wage do statystyk ale w przypadku mlodego francuza juz o tym nie wspominaja tylko linczuja Inieste bo jego licznik wynosi 0. Reasumujac podzielam Twoja opinie i uwazam ze Verratti bylby strzalem w 10.

1

Nie żaden Pogba tylko Verratti!

5

Dobra nie pyskuj bo jesteś na naszej stronie.

0

Sezon ma przyzwoity aczkolwiek jego ostatnie mecze są bardzo słabe a z Celtą zagrał tragicznie.

0

Xavi I Iniesta to legendy klubu a Dani mimo że jest zasłużonym zawodnikiem nigdy nie będzie miał statusu legendy. Alves myśli tylko o kasie, lansowaniu się i robieniu z siebie pajaca w internecie.

0

Błagam nie porównuj Alvesa do Iniesty i Xaviego...

5

Chyba sobie zartujesz. Uwazasz ze transfer Bravo Ter Stegena Mathieu i Rakiticia sa takie sobie? Ja uwazam ze to bardzo dobre zakupy.

1

Potrzebujemy piłkarzy a nie celebrytów. Dani niestety od dłuższego czasu zalicza się do tych drugich.

0

Masz rację ale Alves w tej sytuacji zdecydowanie przecenia swoją wartość. Ma 33 lata, jego forma jest daleka od ideału a żądania co najmniej jakby dopiero przychodził z Sevilli.

0

Jestem pewny ze Motta zagra.

0

Alvesowi powinni podziękować , ale Xavi musi zostać.

1

Tak szczegolnie teraz kiedy kontuzja wylaczyla go z gry na 2 miechy...

1

Nasz byly zawodnik Sergi Barjuan oficjalnie nowym trenerem Almerii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?