blaugrana16
Dołączył/a: lipiec 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
spoko, zdarza się:)
0
Aurier wysoki? Mam nadzieje że napisałeś to z okazji 1 kwietnia bo w przeciwnym razie trochę grubo poleciałeś z tematem.
0
Bardzo możliwe:D aczkolwiek stawiał bym jednak na prima aprilis :)
0
Ja bym chciał Pawła Olkowskiego.
0
Kawał kocura z tego Depaya.
0
Tylko ze Deulo w Sevilli prawie wszystke asysty ma po stalych fragmentach , z gry max 2.
0
Uważaj bo zaraz fanboye Neymara Cię zaatakują:p
0
Po 39 tys biletów dla Barcy i Athletic i 20 tys dla federacji. Barca zajmie szatnie gości a Bilbao będzie panoszyć się w naszej.
0
Yyy nie. Lwa.
0
"san Iker" jeśli już.
0
Dla mnie najlepszym obrońcą aktualnie jest Thiago Silva , aczkolwiek Pique w tej formie to na pewno top 5.
0
Verratti jest znakomity zarówno jako defensywny pomocnik jak i ofensywny a na statystyki nie ma co zwracać aż takiej uwagi. Dał by nam o wiele więcej niż De Bruyne i Pogba.
3
Jeśli chodzi o kreatywność w grze to Verratti jest najlepszą opcją. Idealne rozwiązanie dla nas.
0
Verratti, Andre Gomes.
0
Chyba sobie zartujesz. 1 polowa to totalna zenada w wykonaniu Neymara. A jego skutecznosc to jest paranoja. Z city i dzisiaj powinien razem strzelic jakies 4 gole. Mam go pochwalic za 2 ladne rajdy ktore i tak zepsul? Liczy sie to co w sieci a nie kto ladniejsza akcje zrobi.
0
Taa, o mały włos a bysmy tego meczu nie wygrali wlasnie przez Neymara dlatego zasluguje na krytyke.
1
Nymar juz dawno powinien siedziec na lawie, a po tym meczu to nawet nie mowie, jego forma to dramat.
6
Paul Scholes: Jeśli Barcelona albo Real grały by w Premier League, wygrały by ligę z przewagą 15 pkt. Tak samo Bayern, aż po PSG i Juve, są lepsi od jakiejkolwiek topowej drużyny angielskiej.
8
Ciekawe co teraz ma do powiedzenia Mou na temat gry Fabregasa i tego jak to Barcelona nie potrafila wykorzystac jego potencjalu. Ten zawodnik to jest naprawde jakis fenomen.
1
Na którym El Clasico byłeś? Ja na Superpucharze Hiszpanii.
2
Jest 100 razy lepiej:)
0
Zobacz przewidywalne sklady to zobaczysz a nie sluchasz jakis plotek.
0
Skad wiesz ze nie zagra skoro jest na liscie powolanych?
0
Ludzie ogarnijcie sie zdj murawy ze stadionu Eibaru sa stare. Zostala cala wymieniona i moze nie jest to stol jak u nas ale na pewno nie bedzie takiego kartofliska.
0
Verratti>Pogba
0
Aktualnie murawa jest calkiem nowa , wiec bedzie na pewno w duzo lepszym stanie.
1
Gorzej jak PSG sciagnie Pogbe i nie pusci Verrattiego. Do tego maja Marquinhosa i Lucasa....
0
Hmm może tak , ale wiesz co jak ogląda się dzisiejszą barce to myslę że bardziej przdało by sie nam wiecej kreatywnosci w srodku pola, wiecej balansu miedzy obrona a atakiem, wiekszej kontroli nad meczem. Pogba dysponuje kapitalnym strzalem, dryblingiem i sila fizyczna ale mysle ze nie wniolsby tego co Verratti. Drruga rzecz to taka , że liga wloska obecnie naprawde jest slabiutka a jego statystyki powalajace nie sa.
0
Zdecydowanie wolałbym Verrattiego. Idealnie pasował by do naszego stylu gry. Dla mnie to taka hybryda Xaviego, Pirlo i Mascherano. Pogba jest świetny ale nie jest tak kreatywny jak włoch.
0
Nie gra bo od dłuższego czasu Emery na niego nie stawia. Dzisiaj nie było go nawet w 18 meczowej.