0

spoko, zdarza się:)

0

Aurier wysoki? Mam nadzieje że napisałeś to z okazji 1 kwietnia bo w przeciwnym razie trochę grubo poleciałeś z tematem.

0

Bardzo możliwe:D aczkolwiek stawiał bym jednak na prima aprilis :)

0

Ja bym chciał Pawła Olkowskiego.

0

Kawał kocura z tego Depaya.

0

Tylko ze Deulo w Sevilli prawie wszystke asysty ma po stalych fragmentach , z gry max 2.

0

Uważaj bo zaraz fanboye Neymara Cię zaatakują:p

0

Po 39 tys biletów dla Barcy i Athletic i 20 tys dla federacji. Barca zajmie szatnie gości a Bilbao będzie panoszyć się w naszej.

0

Yyy nie. Lwa.

0

"san Iker" jeśli już.

0

Dla mnie najlepszym obrońcą aktualnie jest Thiago Silva , aczkolwiek Pique w tej formie to na pewno top 5.

0

Verratti jest znakomity zarówno jako defensywny pomocnik jak i ofensywny a na statystyki nie ma co zwracać aż takiej uwagi. Dał by nam o wiele więcej niż De Bruyne i Pogba.

3

Jeśli chodzi o kreatywność w grze to Verratti jest najlepszą opcją. Idealne rozwiązanie dla nas.

0

Verratti, Andre Gomes.

0

Chyba sobie zartujesz. 1 polowa to totalna zenada w wykonaniu Neymara. A jego skutecznosc to jest paranoja. Z city i dzisiaj powinien razem strzelic jakies 4 gole. Mam go pochwalic za 2 ladne rajdy ktore i tak zepsul? Liczy sie to co w sieci a nie kto ladniejsza akcje zrobi.

0

Taa, o mały włos a bysmy tego meczu nie wygrali wlasnie przez Neymara dlatego zasluguje na krytyke.

1

Nymar juz dawno powinien siedziec na lawie, a po tym meczu to nawet nie mowie, jego forma to dramat.

6

Paul Scholes: Jeśli Barcelona albo Real grały by w Premier League, wygrały by ligę z przewagą 15 pkt. Tak samo Bayern, aż po PSG i Juve, są lepsi od jakiejkolwiek topowej drużyny angielskiej.

8

Ciekawe co teraz ma do powiedzenia Mou na temat gry Fabregasa i tego jak to Barcelona nie potrafila wykorzystac jego potencjalu. Ten zawodnik to jest naprawde jakis fenomen.

1

Na którym El Clasico byłeś? Ja na Superpucharze Hiszpanii.

2

Jest 100 razy lepiej:)

0

Zobacz przewidywalne sklady to zobaczysz a nie sluchasz jakis plotek.

0

Skad wiesz ze nie zagra skoro jest na liscie powolanych?

0

Ludzie ogarnijcie sie zdj murawy ze stadionu Eibaru sa stare. Zostala cala wymieniona i moze nie jest to stol jak u nas ale na pewno nie bedzie takiego kartofliska.

0

Verratti>Pogba

0

Aktualnie murawa jest calkiem nowa , wiec bedzie na pewno w duzo lepszym stanie.

1

Gorzej jak PSG sciagnie Pogbe i nie pusci Verrattiego. Do tego maja Marquinhosa i Lucasa....

0

Hmm może tak , ale wiesz co jak ogląda się dzisiejszą barce to myslę że bardziej przdało by sie nam wiecej kreatywnosci w srodku pola, wiecej balansu miedzy obrona a atakiem, wiekszej kontroli nad meczem. Pogba dysponuje kapitalnym strzalem, dryblingiem i sila fizyczna ale mysle ze nie wniolsby tego co Verratti. Drruga rzecz to taka , że liga wloska obecnie naprawde jest slabiutka a jego statystyki powalajace nie sa.

0

Zdecydowanie wolałbym Verrattiego. Idealnie pasował by do naszego stylu gry. Dla mnie to taka hybryda Xaviego, Pirlo i Mascherano. Pogba jest świetny ale nie jest tak kreatywny jak włoch.

0

Nie gra bo od dłuższego czasu Emery na niego nie stawia. Dzisiaj nie było go nawet w 18 meczowej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?