1

Tak ja się przyznaję że mam ból dupy ,że real co sezon od kilku lat zaczyna LM od ćwierćfinału/półfinału.

0

Chyba sobie żartujesz. Moze najbardziej konkurencyjna ale w życiu najlepsza.

0

Ney zagrał dzisiaj jak panienka. Odstawiał nogę i bał się kontaktu z zawodnikami City.

1

Wenger: Mogliśmy mieć Suareza.

1

Aaa to jak z komórki to spoko.

0

Messi najgorszy? Czego to ludzie nie wymyślą:D

0

Człowieku chyba nie widziałeś dzisiaj meczu Sociedad-Sevilla.

2

A myślisz ze nigdy tego nie robiłem? Uważam że był naprawdę dobrym bramkarzem. Nazywasz go przereklamowanym chyba troszkę przez pryzmat jego pracy jaką partaczył przez ostatnie lata.

3

Nie przesadzaj, był znakomitym bramkarzem.

14

Cały Alves, choćby nie wiadomo jakiego babola dał to wszystko jest ok a na twarzy uśmiech. Trochę samokrytyki i skruchy i przede wszystkim pokory by się przydało.

0

Kontraktu z Alvesem nigdy w życiu nie powinniśmy przedłużać. Dzisiaj udowodnił to raz jeszcze.

6

Nie psuj ludziom dnia:D

1

Nie jest na sprzedaż, nawet za 75 mln, tym bardziej do PSG które nawet nie negocjowało w sprawie Marquinhosa.

0

Danilo, Verratti i Laporte i jest miazga.

0

Verratti nie ma w kontrakcie klauzuli. Trzeba negocjować z szejkami.

0

Reus + Verratti

0

Marzenie ściętej głowy.

0

Pogba nie jest def. pomocnikiem. To pozycja Iniesty.

0

Dla mnie Verratti pasował by jak ulał. Fantastyczny zawodnik.

0

Trudny wybór ale wydaję mi się że Verratti bardziej pasuje do nas.

2

SPORT: Braida chce Verrattiego w 2016.

0

Tak już jest że w największych klubach wszystko determinuje wynik sportowy. Albo jest wszystko cacy i Lucho jest świetny tak jak teraz , albo wszystko jest be i Lucho aut tak jak po porażce na Anoeta.

0

I bardzo dobrze. Nie będę musiał oglądać jego słabej gry.

0

1

0

W skrócie Ci powiem że ogarniał nam środek pola. Organizował grę, uspokajał kiedy trzeba. Taka charakterystyka zawodnika. Czego więcej oczekujesz od Xaviego?. Zagrał bardzo dobre zawody.

0

Lahoza.

10

Więc w ogóle nie znasz się na piłce.

0

Pisze jak byk. De Marcos p.p.

1

Skąd to info? Tytuł pichichi przyznaje dziennik Marca i założę się że gol będzie zaliczony jako samobój.

0

Był, piszę o nim w komentarzu. Unai Lopez. Możemy mu podziękować że nie trafił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?