blaugrana16
Dołączył/a: lipiec 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak ja się przyznaję że mam ból dupy ,że real co sezon od kilku lat zaczyna LM od ćwierćfinału/półfinału.
0
Chyba sobie żartujesz. Moze najbardziej konkurencyjna ale w życiu najlepsza.
0
Ney zagrał dzisiaj jak panienka. Odstawiał nogę i bał się kontaktu z zawodnikami City.
1
Wenger: Mogliśmy mieć Suareza.
1
Aaa to jak z komórki to spoko.
0
Messi najgorszy? Czego to ludzie nie wymyślą:D
0
Człowieku chyba nie widziałeś dzisiaj meczu Sociedad-Sevilla.
2
A myślisz ze nigdy tego nie robiłem? Uważam że był naprawdę dobrym bramkarzem. Nazywasz go przereklamowanym chyba troszkę przez pryzmat jego pracy jaką partaczył przez ostatnie lata.
3
Nie przesadzaj, był znakomitym bramkarzem.
14
Cały Alves, choćby nie wiadomo jakiego babola dał to wszystko jest ok a na twarzy uśmiech. Trochę samokrytyki i skruchy i przede wszystkim pokory by się przydało.
0
Kontraktu z Alvesem nigdy w życiu nie powinniśmy przedłużać. Dzisiaj udowodnił to raz jeszcze.
6
Nie psuj ludziom dnia:D
1
Nie jest na sprzedaż, nawet za 75 mln, tym bardziej do PSG które nawet nie negocjowało w sprawie Marquinhosa.
0
Danilo, Verratti i Laporte i jest miazga.
0
Verratti nie ma w kontrakcie klauzuli. Trzeba negocjować z szejkami.
0
Reus + Verratti
0
Marzenie ściętej głowy.
0
Pogba nie jest def. pomocnikiem. To pozycja Iniesty.
0
Dla mnie Verratti pasował by jak ulał. Fantastyczny zawodnik.
0
Trudny wybór ale wydaję mi się że Verratti bardziej pasuje do nas.
2
SPORT: Braida chce Verrattiego w 2016.
0
Tak już jest że w największych klubach wszystko determinuje wynik sportowy. Albo jest wszystko cacy i Lucho jest świetny tak jak teraz , albo wszystko jest be i Lucho aut tak jak po porażce na Anoeta.
0
I bardzo dobrze. Nie będę musiał oglądać jego słabej gry.
0
1
0
W skrócie Ci powiem że ogarniał nam środek pola. Organizował grę, uspokajał kiedy trzeba. Taka charakterystyka zawodnika. Czego więcej oczekujesz od Xaviego?. Zagrał bardzo dobre zawody.
0
Lahoza.
10
Więc w ogóle nie znasz się na piłce.
0
Pisze jak byk. De Marcos p.p.
1
Skąd to info? Tytuł pichichi przyznaje dziennik Marca i założę się że gol będzie zaliczony jako samobój.
0
Był, piszę o nim w komentarzu. Unai Lopez. Możemy mu podziękować że nie trafił.