blaugrana16
Dołączył/a: lipiec 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gundogan zagrał dzisiaj naprawdę dobry mecz, widać ze chłopak odzyskuje formę. Mega bym go chciał u nas:)
1
Zgadzam się z Tobą w 200% Nasz zarząd to kretyni i ten transfer nigdy nie powinien dojść do skutku, ale wielu ludzi śmieję się z samego Vermaelena a dla niego na pewno nie jest to fajna sytuacja.
2
Nie ma się co naśmiewać tylko mu współczuć. Kto trochę grał w piłkę wie o czym mówię.
0
Ta tą świadomość ma już od czasu wypożyczenia do Evertonu i do dzisiaj nic z nią nie zrobił bo woli kiwać się sam ze sobą.
1
Deulofeu spokorniał?? Bzdura.
0
Vermaelena to do dyspozycji będą mieli klubowi lekarze i fizjorerapeuci a nie Lucho.
0
Z celta zagrał od początku i też nie pokazał niczego szczególnego. Spodziewałem się więcej po jego grze ale liczę że jeszcze się rozkręci.
2
Mnie martwi kolejne słabe wejście Rafinhi. Wchodzi na slaby Ajax grający w 10 i nie pokazuje kompletnie nic.
0
Niestety musimy z tym zaczekac do 2016 roku:/
1
Obawiam się ze nikt w klubie nie odważy się zatrudnić trenera który mógłby chcieć 'zabić' tiki take. Klopp i Simeone to faceci którzy by chcieli prawdziwej rewolucji a nasz zarząd potrzebuje marionetki.
0
Caly dzien czekalem ale nic nie ma.
1
Powiem Ci ze to było mega słabe.
1
Sport podaje ze Alves jest bliski przedluzenia kontraktu do 2016......
0
Offtop: Orientujecie sie ile kosztuje koszulka barcy w botidze na camp nou? Bo na stronie nike za meczowa trzeba dac 470 zl...
1
Jak dla mnie ten transfer zepsuł caly wizerunek tego okienka....
0
3 razy to nie ten zawodnik.
4
Nie no kur... nie róbmy sobie jaj! Jeśli nie kupimy Cuadrado tylko jakiegoś śmiesznego Doughlasa i na dokładke zostanie Alves to okienko skończy sie w mojej opinii katastrofą.
0
Bartomeu chyba pogielo... Lucho chce Cuadrado i to on powinien przyjsc!
1
Licze na to ze po jutrzejszej decyzji TAS Suarez w piatek juz przepracuje 2 jednostki treningowe z cala druzyna.
0
gimbusy jeszcze na wakacjach
0
Mam tylko nadzieje ze w Gamperze Alves nie dostanie ani minuty i moze to mu da do myslenia. Cuadrado poprostu musi przyjsc. To bedzie wisienka na torcie.
0
Jesteś niedorozwinięty czlowieku. Jesli twierdzisz ze moj komentarz mozna uznac za krytyke to gratuluje. Stwierdzilem fakt ze na chwile obecna nie wpisal sie niczym do historii barcy bo tak jest. Ja jestem tylko kibicem i nie mam szans wpisac sie do historii klubu tak samo jak ty pajacu.
0
twoje komentarze są tak żałosne ze daruj je sobie gimbusku.
0
Widzisz niektórzy nie rozumieją co to znaczy zapisać się w historii Barcy;)
0
Ochh fanboy Neymara! Dla ciebie Ney pewnie juz jest legenda nie?
1
Na chwile obecna nie wpisales sie do historii Barcy niczym
0
hahah dobre podsumowanie:D
2
Jesli twierdzisz ze Juanfran jest slaby a Piszczu to super obronca to jestes pasjonatem nie majacym pojecia o pilce....
0
Oby ten gosc mial racje!
0
Jestesmy jednym ze sponsorow Emirates Stadium:p