blaugrana16
Dołączył/a: lipiec 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kochani Cules. Jestem w wielkiej euforii pewnie tak jak Wy ale w tej chwili warto zadać sobie pytanie co by było gdyby za Mascherano grał u nas taki zawodnik jak Thiago Silva, Kompany itp... Otóż nie było by gola na 1-1 tak samo na 2-1. Porażka. Nieudolość zarządu i Zubiego odbija nam sie czkawką bo mogło byc dużo spokojniej. 2 gole od strony Alvesa... któremu też już trzeba podziękować. Neymar bardzo słaby występ. Nie pomagał w defensywie, a jego banalne straty prokurowaly kontry dla realu. Koniec końców badzo szczesliwy. Geniusz Iniesty i Messiego zadecydował. VEB!!!!!!!!!!
0
jedyny minus to twoja obecnosc na tej stronie i to ze kibicujesz Barcelonie żetonie
0
Ci co tak płakali po sprzedaży Thiago.... czy coś wczoraj pokazał? czy to ma być następca Xaviego? NIE! Gra mega na alibi, głupie decyzje, głupie podania itp. Może kiedyś bedzie kozakiem ale na chwilę obecną jest niezłym grajkiem . VEB!!
0
Redakcjo tekstem Ruud van Dostawiacz to pojechaliscie po bandzie. Nie wiem czy to mial byc zart czy co ale jak dla mnie mega zalosny i ponizej krytyki.
0
jak zawsze narzekacie na Pedro ale popatrzymy co robi Iniesta.... poprostu kompromitacja. caly czas truchta zle decyzje straty poprostu porazka...
0
skurwiel pol afryki by wykarmil a takie rzeczy gada.... tyle sa warte twoje marzenia buraku.... VEB
0
jestescie niepowazni, tylko glupcy chca odejscia Pedro i uwazaja go za slabego. pozdro.
0
Nie wiem jakim cudem zostal mvp.... dlatego ze strzelil 3 bramki w finale a poza tym kazdy mecz byl bardzo przecietny w jego wykonaniu. Isco blyszczal w kazdym meczu...
0
chyba was bog opuscil z tym lewandowskim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
ja jebie jak ktos napisze jeszcze ze Thiago zagral dobry mecz to sie potne. Chlop jest totalnie bez kumy nic nie wnosi do gry oprocz glupich strat, a postawe Cesca , Pique i Alexisa nie skomentuje bo brak mi slow .... VEB
0
Ludzie prosze was Thiago poza jednym genialnym zagraniem gra słabiutko, notuje straty i głupie podania czym wy sie podniecacie...
0
Przynamniej jako jedyny pokazał charakter i jaki byl wkurzony bo reszta jak cipki potrafia tylko wymachiwac rekami. Brawo VICTOR!!!!!!
0
Ludzie!!! Dajcie spokoj juz z tym Szczesnym!! On nogami gra gorzej od mojej babci wiec odpada!!!
0
Moim zdaniem to jedyny rozsądny wybór. Jest kapitalny.
0
Tito rzucił wszystko co miał najlepszego
;p
0
0
Nie rozumiem dlaczego bronicie Alexisa!?.... Jestesmy kibicami i takie nasze prawo krytykowac jak ktos gra slabo. A to nie jest jego 1 mecz slaby, ba slaby! Zenujacy! To co on moczy to jest kpina zenada i skandal. Thiago chyba za bardzo uwiezyl w siebie... VEB!
0
0
Kameni powiedział ze Song mu mowił ze che grac dla Barcelony. Byli razem na wakacjach http://www.as.com/futbol/articulo/kameni-song-ha-dicho-quiere/20120814dasdasftb_15/Tes
0
aha no to gitara bo pokladam w chlopaku spore nadzieje na przyszłość :)
0
Alianta2: kolega pisze prawde a wy go minusujecie... taka jest prawda przynajmniej narazie. w udinese czyl sie gwiazda czul swobode i gral znakomicie a u nas ogranicza sie do oddawania pilki i do nic nie dajacej przekladanki malo drybluje nie potafi przejsc obroncy. mam nadzieje ze nabierze pewnosci siebie i troche luzu bo potencjał ma niesamowity.
0
Wie ktoś jak gral Araujo?
0
zabawke dla dziecka hehe :)
0
to co gra Alexis to jest dramat... z taka forma nie ma prawa grac w podstwie. mam nadzieje ze sie ogarnie
0
Skonczcie najezdzac na Tello lepiej zobaczcie jaka zenade gra Alexis... kpina jeszcze nie widzialem w tym presezonie zeby minol jakiegos obronce...
0
to ze ten Dos Santos jest utalentowany i beda z niego ludzie slysze juz od kilku lat... jesli nie zacznie regularnie grac bedzie z niego to samo co z Bojanem, wiec trzeba go wypozyczyc niech sie chlop ogrywa.
0
Ludzie 40 mln to nie jest wartosc Javiego Martineza. To jest klauzula odejscia wpisana w jego kontrakt i nie ma sie co dziwic Bilbao ze nie chca go puscic za mniej bo nie maja klopotow finansowych i jest ich kluczowym graczem. To normalne jesli ktos go chce niech zaplaci klauzule i tyle :P A miom zdaniem zdaniem Song jest duzo lepszy od Martineza dlatego jakby przyszedl do Barcy to bylo by idealnie!!! Takiego zawodnika brakuje. Dawac go!! :P
0
Było by cudownie!!!
0
tak jest !!! Alex Song!!! :)
0
no i pieknie.