blaugrana16
Dołączył/a: lipiec 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli naprawde tak myslisz to zal mi Ciebie.
0
Jakby nie 54 złe podania to by bylo ok
0
Do prawdy jestem tak zażenowany grą Barcy ze aż nie wiem co myśleć o tym wszystkim. Mamy zdecydowanie najsłabsza drużynę od wielu lat, a nasz "trener" to jest najwieksza porażka.
0
A moim Samper na tą chwile w ogóle. Zdecydowanie za długo przetrzymuje i holuję piłkę , za dużo niecelnych podań i lekkie nieogarnięcie taktyczne. Jeszcze trochę mu do Busquetsa mimo wszystko brakuje aczkolwiek ma mega potencjał i bardzo na chłopaka liczę.
2
Jeszcze przetłumacz żeby dzieci wiedziały o co kaman ;)
1
Co ja sie dowiaduję, Rakitic lepszy od Silvy. Świat stanął na chuju i tańczy breaka.
0
Dziwne. Mimo ze wiem ze Alves na chwilę obecna jest nam potrzebny to i tak ciesze się że nie będę go musiał oglądać.
0
Taka opcja też jest:)
6
Messi nie wygrał nam w pojedynke meczu więc trzeba zagłosować że był najgorszy. Ludzie czy Wy macie mózgi? 3 cm niżej i w tej ankiecie miałby 80% na najlepszego zawodnika. PS. znakomity mecz Bellerina w Arsenalu.
1
Tak tak wiem o co Ci chodzi, też mnie to trochę irytowało , ale to o czym mówisz to kunktatorstwo a nie punktatorstwo haha:D
1
Punktatorstwo? co to takiego?:D
1
Nie takie od razu bo za chwile półmetek sezonu. Warto zaznaczyć że Lucho w odróżnieniu od Martino mógł przepracować cały okres przygotowawczy. A na chwilę obecną nic nie trybi i funkcjonuję tak jak powinno. Enrique jest zagubiony i nie ogarnia tematu. Bardzo się cieszę z wygranej z PSG ale ten mecz wygrało nasze trio. Oczywiście dajmy mu czas do końca sezonu ale na chwile obecną jak dla mnie nie wygląda to za dobrze.
4
Jak dla mnie jest to smutna prawda.
0
Chciałbym zobaczyć grę Barcy w takim ustawieniu jak wczoraj z Cuadrado zamiast Pedro i Verattim zamiast Sergio.
0
Patrząc na system jakim dzisiaj graliśmy jeszcze bardziej żałuję ze nie kupiliśmy Cuadrado.
0
Ivan Crakitic :D
4
Barca może wygrać ten mecz nawet 5-1 co nie zmienia faktu ze mamy tak tragicznego trenera ze to woła o pomstę do nieba. W naszej maszynie nie funkcjonuję kompletnie nic... no dobra poza Messim. Dramat.
0
hahahahhaha dobre:D
11
Czego innego można się było spodziewać... stałeś się gwiazdą a raczej wrzodem na dupie tego forum. Gratuluję.
1
Offtop: Orientuję się ktoś gdzie można kupić model,makiete Camp Nou bo nigdzie nie moge znależć. Chodzi mi o coś naprawdę ładnego.
3
Jeśli dzisiaj Lucho postawi na Masipa to naprawdę jest głupi. Za tydzień mamy mega ważny mecz z PSG i zamiast ogrywać jak najwięcej Ter Stegena żeby chłopak nabierał doświadczenia i pewności siebie to teraz nagle będzie chciał być "sprawiedliwy". Pomysł żeby każdy bronił w innych rozgrywkach jest największym idiotyzmem. Za chwile długa przerwa od LM i czas na puchar króla, zakładając ze naprawdę będzie bronił Masip to Ter Stegen będzie bez gry ponad 3 miesiące po czym od razu wskoczy na 1/8 w LM. Genialny pomysł żeby młodego bramkarza wrzucać na typową minę. Pózniej będzie płacz ze nam zawalił mecz i tak możemy zmarnować chłopa który powinien bronić u nas przez dobre 10 lat.
0
Na dodatek nie wie 'co to takiego krzyż św. Jerzego' , czyli typowy sezonowiec albo gimbus.
0
Nie załamuj mnie człowieku. Kibicujesz Barcelonie i nie wiesz co ma w swoim herbie?
0
ja tez:) jeszcze 15 min.
0
Ludzie Inigo Martinez to zawodnik który jest sporo słabszy od Mathieu. Totalnie przereklamowany średniak.
0
Ale pozycja prawego obrońcy to dla mnie jedna wielka zagadka kto by się nadawał:/ Ciekawą opcją wydaję się Lichstainer który jest do wzięcia za free.
0
Do pomocy na już to widzę takich ludzi jak Pogba, Veratti , Pjanic ,ewentualnie Gundogan jeśli do maja wróci do formy. Koke jak dla mnie kompletnie nie odnajdzie się w naszym systemie.
0
Jesteś pewny ze nie można podpisać nawet kontraktu z wolnym zawodnikiem? Wydawało mi się ze nie jest to uznawane jako transfer.
1
Jeśli nie anulują nam bana a Montoya naprawdę odejdzie to jesteśmy w ładnej dupie. Wtedy nie widzę innej opcji jak zakontraktowanie Lichstainera któremu kończy się kontrakt w lecie. Alvesa tak czy srak już nie chcę u nas widzieć a o naszym najlepszym transferze nawet nie mówię.
0
Jak dla mnie po takiej przerwie zagrał dobrze, nie mówię ze fantastycznie ale był jednym z najlepszych w Borusii.