0

Jeśli naprawde tak myslisz to zal mi Ciebie.

0

Jakby nie 54 złe podania to by bylo ok

0

Do prawdy jestem tak zażenowany grą Barcy ze aż nie wiem co myśleć o tym wszystkim. Mamy zdecydowanie najsłabsza drużynę od wielu lat, a nasz "trener" to jest najwieksza porażka.

0

A moim Samper na tą chwile w ogóle. Zdecydowanie za długo przetrzymuje i holuję piłkę , za dużo niecelnych podań i lekkie nieogarnięcie taktyczne. Jeszcze trochę mu do Busquetsa mimo wszystko brakuje aczkolwiek ma mega potencjał i bardzo na chłopaka liczę.

2

Jeszcze przetłumacz żeby dzieci wiedziały o co kaman ;)

1

Co ja sie dowiaduję, Rakitic lepszy od Silvy. Świat stanął na chuju i tańczy breaka.

0

Dziwne. Mimo ze wiem ze Alves na chwilę obecna jest nam potrzebny to i tak ciesze się że nie będę go musiał oglądać.

0

Taka opcja też jest:)

6

Messi nie wygrał nam w pojedynke meczu więc trzeba zagłosować że był najgorszy. Ludzie czy Wy macie mózgi? 3 cm niżej i w tej ankiecie miałby 80% na najlepszego zawodnika. PS. znakomity mecz Bellerina w Arsenalu.

1

Tak tak wiem o co Ci chodzi, też mnie to trochę irytowało , ale to o czym mówisz to kunktatorstwo a nie punktatorstwo haha:D

1

Punktatorstwo? co to takiego?:D

1

Nie takie od razu bo za chwile półmetek sezonu. Warto zaznaczyć że Lucho w odróżnieniu od Martino mógł przepracować cały okres przygotowawczy. A na chwilę obecną nic nie trybi i funkcjonuję tak jak powinno. Enrique jest zagubiony i nie ogarnia tematu. Bardzo się cieszę z wygranej z PSG ale ten mecz wygrało nasze trio. Oczywiście dajmy mu czas do końca sezonu ale na chwile obecną jak dla mnie nie wygląda to za dobrze.

4

Jak dla mnie jest to smutna prawda.

0

Chciałbym zobaczyć grę Barcy w takim ustawieniu jak wczoraj z Cuadrado zamiast Pedro i Verattim zamiast Sergio.

0

Patrząc na system jakim dzisiaj graliśmy jeszcze bardziej żałuję ze nie kupiliśmy Cuadrado.

0

Ivan Crakitic :D

4

Barca może wygrać ten mecz nawet 5-1 co nie zmienia faktu ze mamy tak tragicznego trenera ze to woła o pomstę do nieba. W naszej maszynie nie funkcjonuję kompletnie nic... no dobra poza Messim. Dramat.

0

hahahahhaha dobre:D

11

Czego innego można się było spodziewać... stałeś się gwiazdą a raczej wrzodem na dupie tego forum. Gratuluję.

1

Offtop: Orientuję się ktoś gdzie można kupić model,makiete Camp Nou bo nigdzie nie moge znależć. Chodzi mi o coś naprawdę ładnego.

3

Jeśli dzisiaj Lucho postawi na Masipa to naprawdę jest głupi. Za tydzień mamy mega ważny mecz z PSG i zamiast ogrywać jak najwięcej Ter Stegena żeby chłopak nabierał doświadczenia i pewności siebie to teraz nagle będzie chciał być "sprawiedliwy". Pomysł żeby każdy bronił w innych rozgrywkach jest największym idiotyzmem. Za chwile długa przerwa od LM i czas na puchar króla, zakładając ze naprawdę będzie bronił Masip to Ter Stegen będzie bez gry ponad 3 miesiące po czym od razu wskoczy na 1/8 w LM. Genialny pomysł żeby młodego bramkarza wrzucać na typową minę. Pózniej będzie płacz ze nam zawalił mecz i tak możemy zmarnować chłopa który powinien bronić u nas przez dobre 10 lat.

0

Na dodatek nie wie 'co to takiego krzyż św. Jerzego' , czyli typowy sezonowiec albo gimbus.

0

Nie załamuj mnie człowieku. Kibicujesz Barcelonie i nie wiesz co ma w swoim herbie?

0

ja tez:) jeszcze 15 min.

0

Ludzie Inigo Martinez to zawodnik który jest sporo słabszy od Mathieu. Totalnie przereklamowany średniak.

0

Ale pozycja prawego obrońcy to dla mnie jedna wielka zagadka kto by się nadawał:/ Ciekawą opcją wydaję się Lichstainer który jest do wzięcia za free.

0

Do pomocy na już to widzę takich ludzi jak Pogba, Veratti , Pjanic ,ewentualnie Gundogan jeśli do maja wróci do formy. Koke jak dla mnie kompletnie nie odnajdzie się w naszym systemie.

0

Jesteś pewny ze nie można podpisać nawet kontraktu z wolnym zawodnikiem? Wydawało mi się ze nie jest to uznawane jako transfer.

1

Jeśli nie anulują nam bana a Montoya naprawdę odejdzie to jesteśmy w ładnej dupie. Wtedy nie widzę innej opcji jak zakontraktowanie Lichstainera któremu kończy się kontrakt w lecie. Alvesa tak czy srak już nie chcę u nas widzieć a o naszym najlepszym transferze nawet nie mówię.

0

Jak dla mnie po takiej przerwie zagrał dobrze, nie mówię ze fantastycznie ale był jednym z najlepszych w Borusii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?