1

Chyba dla ciebie.

0

O czym Ty w ogole piszesz? Ja pisze o tragicznym meczu Alvesa i Neymara. O ile ten drugi gral w reprezentacji to Alves 2 tyg siedzial w Barcelonie trenowal i odpoczywal a jego wystep to totalne dno.

1

Widze ze ostry pojazd na Rafe i Inieste. Owszem zagrali slabo ale nie tylko oni. Wystep Alvesa i Neymara rowniez byl tragiczny.

0

Za Neymara w obecnej formie nie dal bym zlamanego grosza.

2

W meczu PSG z kontuzja zszedl Luiz i Motta. Ich wystep z nami bardzo watpliwy.

3

Mathieu- głowa ze złota:p

1

Alves jest takim drutem , że nie mam pytań. Łamie linie spalonego a Nolito jeździł go jak pachoła.

0

To samo co zawsze czyli nie mamy środka, a forma Neymara to jakis niesmaczny żart.

0

To gratuluje. Pogba za grosz nie jest kreatywnym pomocnikiem.

0

Dobrze prawisz kolego, jestem tego samego zdania:)

1

Jesli ktos oglada Palermo- Milan moze napisac jak Dybala?

0

Jak sie prezentuje?

1

Juz się zesrać z tym Pogba chcą, a placenie 70 baniek to juz w ogole jest smiech na sali. Raiola troche poszczekal ze jest wart 100 mln i juz mamy bulic tyle siana? Ehh

10

To że Alves tak z utesknieniem czeka na nasz oferte to stek bzdur. Prawda jest taka ze zaden klub nie chce mu dac takich zarobkow jakich zada i w chwili obecnej jest pod sciana.

11

Laporte byłby kapitalnym transferem. Kupił bym go już teraz i wypożyczył do Bilbao jeszcze na sezon lub dwa w zależności od formy i zdrowia Mathieu i Vermy. Transfer byłby dograny, a zawodnik dołączyl by do nas w wieku 22/23 lat gotowy do gry w pierwszym skladzie.

0

Żaden.

0

Obejrzyj przynajmniej 10 spotkań z udziałem Laporte to się dowiesz.

0

Ty jestes naprawde dobry ze swoim argumentem. Typowy gimbus

1

Jest to Gps ktory pozwala trenerom sledzic wszystkie parametry motoryczne podczas treningu.

0

Moim zdaniem nie jest szybszy.

0

Nierowny serio? Czlowieku on ma 20 lat. Pokaz mi zawodnika w jego wieku ktory nie ma wachan formy. Co to w ogole za argument. A Pique caly czas gra na najwyzszym poziomie? No wlasnie.

0

Nie mowie ze jest wolny ale Laporte jest bardzo szybkim i zwrotnym stoperem.

1

Laporte jest mlody a juz niesamowicie doswiadczony i ograny w la liga. Poza tym jest szybszy od Boatenga. Swietnie wyprowadza pilki. Znakomity przerzut. A ma jeszcze spory margines poprawy.

4

Laporte- moj wielki faworyt na srodek obrony.

0

Na szczęście jeszcze tylko kilka miesięcy do ukończenia 18 lat.

2

Masz racje coś się stało, ale z Twoim mózgiem.

0

Na kogo najbardziej liczycie z naszych młodych perełek w przyszłości? Ja nie ukrywam, że wiąże wielkie nadzieje z Seung Woo Lee.

2

Ja wolałbym Verrattiego.

0

Tak tak i bardzo dziwne ,że na dzisiejszym treningu Messi dalej biega w wygodnych adidaskach.

0

Kroos jeśli już.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?