2

Di Maria i Pogba do PSG a Verratti do nas! Marzenie...

3

21

MARCA: Luis Enrique przedłużył kontrakt do 2017 roku!!!

0

Jak jeszcze byśmy kupili Verrattiego to ide do Częstochowy na kolanach.

1

Skad Ty masz taka informacje? Dzisiejszy SPORT informuje ze transfer Gundogana zostal zahamowany gdyz po finale Barca jeszcze bardziej chce Pogbe.

5

Wszystko spoko do czasu aż ktoś się naprawdę wkurzy i Neya znokautuje:D jak dla mnie z tym butem przesadził.

0

Tylko Verratti.

2

18mln + 4 zmiennych.

1

Bez sensu. Rownie dobrze moga od razu wypozyczyc do Sevilli z klauzula ze nie moze grac w mechach z nami.

0

AS podaje informacje o Vidalu natomiast SPORT o Gundoganie.

1

W pon o 13:00 prezentacja Aleixa Vidala, a transfer Gundogana wisi w powietrzu.

6

Nastepny powod do radosci to taki ze Luisowi cudem nie stalo sie nic powaznego bo juz myslalem ze wiezadla poszly. Luisito nasz GLADIATOR!

7

Nie wiem co ćpiesz , ale nie bierz już tego.

1

Bardzo słaby technicznie? Ty to jestes znawca. Moze wirtuozem nie jest ale pisanie takich bzdur moglbys sobie oszczedzic.

5

A wiec prosze, wymien 15 zawodnikow ktorzy byli by lepszymi tranferami od Vidala.

0

Cuadrado!!!!!!!!!!

0

Mam nadzieje ze nigdy nie dojdzie to tego transferu.

1

RAC1: Występ Cheliniego w finale praktycznie wykluczony.

0

To pozdro dla Ciebie jeśli wolisz Bartomeu od Laporty.

0

Wiem że to miało być śmieszne ale coś Ci nie wyszło. Po 1 nie dziel skóry na niedźwiedziu, finały rządzą się swoimi prawami, a po 2 fety ukochanej drużyny nigdy się nie nudzą szczególnie ze byla dopiero jedna.

1

Nauczcie sie wreszcie że nie ma takiego klubu jak Athletico! Atletico Madryt i Athletic Bilbao.

7

szkoda ze na gorsze.

1

Verratti to moje najwieksze marzenie ale raczej nierealne, a Gungo chetnie bym zobaczyl w naszych barwach.

4

Mundo deportivo już widzi Gundogana w barwach Barcy.

0

Haczyk jest taki że jeśli Barca wygra CdR to Villareal zaczyna LE od grupy a Bilbao od eliminacji, jesli CdR wygra Bilbao to bedzie na odwrót:)

0

Mala korekta. Jesli bilbao wygra CdR to zagra w fazie grupowej LE ale Villareal zacznie od eliminacji.

0

Boże oby nie.

0

Ty się puknij w głowe z tym Pogba.

0

ŻADEN zawodnik nie jest godzien nosić nr 6 na plecach tym bardziej jakis przereklamowany smarkacz z durna fryzura.

1

Co ty chrzanisz? Za jaka kasa? Zostajac w Barcelonie zarabial by wiecej ale widzi ze jego wklad w druzyne jest mniejszy niz by chcial i ma okazje odejsc w glorii zdobywajac tryplet. Troche szacunku. Kazdy zawodnik marzy aby tak pozegnac sie z kibicami i klubem jak zrobi to Xavi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?