blaugrana16
Dołączył/a: lipiec 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Di Maria i Pogba do PSG a Verratti do nas! Marzenie...
3
21
MARCA: Luis Enrique przedłużył kontrakt do 2017 roku!!!
0
Jak jeszcze byśmy kupili Verrattiego to ide do Częstochowy na kolanach.
1
Skad Ty masz taka informacje? Dzisiejszy SPORT informuje ze transfer Gundogana zostal zahamowany gdyz po finale Barca jeszcze bardziej chce Pogbe.
5
Wszystko spoko do czasu aż ktoś się naprawdę wkurzy i Neya znokautuje:D jak dla mnie z tym butem przesadził.
0
Tylko Verratti.
2
18mln + 4 zmiennych.
1
Bez sensu. Rownie dobrze moga od razu wypozyczyc do Sevilli z klauzula ze nie moze grac w mechach z nami.
0
AS podaje informacje o Vidalu natomiast SPORT o Gundoganie.
1
W pon o 13:00 prezentacja Aleixa Vidala, a transfer Gundogana wisi w powietrzu.
6
Nastepny powod do radosci to taki ze Luisowi cudem nie stalo sie nic powaznego bo juz myslalem ze wiezadla poszly. Luisito nasz GLADIATOR!
7
Nie wiem co ćpiesz , ale nie bierz już tego.
1
Bardzo słaby technicznie? Ty to jestes znawca. Moze wirtuozem nie jest ale pisanie takich bzdur moglbys sobie oszczedzic.
5
A wiec prosze, wymien 15 zawodnikow ktorzy byli by lepszymi tranferami od Vidala.
0
Cuadrado!!!!!!!!!!
0
Mam nadzieje ze nigdy nie dojdzie to tego transferu.
1
RAC1: Występ Cheliniego w finale praktycznie wykluczony.
0
To pozdro dla Ciebie jeśli wolisz Bartomeu od Laporty.
0
Wiem że to miało być śmieszne ale coś Ci nie wyszło. Po 1 nie dziel skóry na niedźwiedziu, finały rządzą się swoimi prawami, a po 2 fety ukochanej drużyny nigdy się nie nudzą szczególnie ze byla dopiero jedna.
1
Nauczcie sie wreszcie że nie ma takiego klubu jak Athletico! Atletico Madryt i Athletic Bilbao.
7
szkoda ze na gorsze.
1
Verratti to moje najwieksze marzenie ale raczej nierealne, a Gungo chetnie bym zobaczyl w naszych barwach.
4
Mundo deportivo już widzi Gundogana w barwach Barcy.
0
Haczyk jest taki że jeśli Barca wygra CdR to Villareal zaczyna LE od grupy a Bilbao od eliminacji, jesli CdR wygra Bilbao to bedzie na odwrót:)
0
Mala korekta. Jesli bilbao wygra CdR to zagra w fazie grupowej LE ale Villareal zacznie od eliminacji.
0
Boże oby nie.
0
Ty się puknij w głowe z tym Pogba.
0
ŻADEN zawodnik nie jest godzien nosić nr 6 na plecach tym bardziej jakis przereklamowany smarkacz z durna fryzura.
1
Co ty chrzanisz? Za jaka kasa? Zostajac w Barcelonie zarabial by wiecej ale widzi ze jego wklad w druzyne jest mniejszy niz by chcial i ma okazje odejsc w glorii zdobywajac tryplet. Troche szacunku. Kazdy zawodnik marzy aby tak pozegnac sie z kibicami i klubem jak zrobi to Xavi.