3

Vidal nie jest typowym def. pomocnikiem.

1

Zdecydowanie taka para była by optymalna ale tak jak mowisz cos mi sie nie wydaje.

0

Bardzo mnie ciekawi czy za tydzien w meczu ligowym na San Memes Lucho obok Pique wystawi Masche. Jesli tak to znaczy ze naprawde jest glupi i nie wyciaga wnioskow. Wczoraj mial pokaz jaka miazge robi Aduriz z Javierem w powietrzu.

0

Jestem tego samego zdania.

1

Ter Stegen to z cala pewnoscia przyszlosc Barcelony, ale na razie nr.1 powinien byc Bravo i taka jest prawda. Wyszlo wczoraj brak doswiadczenia. W 2 meczach stracilismy 8 goli. Teoretycznie tylko 1 blad niemca , ale mimo wszytsko nasz bramkarz powinien w trudnych chwilach druzynie dac troche wiecej.

0

Wystep Roberto,Rafinhi i Adriano wykracza po za wszelkie normy kompromitacji , ale to co Alves wyprawia to tez jakis zart. Chlop dostal kontrakt i sie zaczyna.

1

Jak w 2 mecze zepsuc cala magie nr.6 brawo Dani.

1

I dlatego dal sie objechac jakiemus mlodzianowi jak pacholek? Super. Karny to juz bez komentarza.

0

Nie twierdze ze jest inaczej. Dzisiaj po prostu mysle ze Bayern z latwoscia wygra swoj mecz a Aston Villa u siebie moze sprawic niespodzianke. Do tego nie przepadam za bundesliga.

1

15 min Bayern, pozniej ManU a pozniej oczywiscie Barce:)

1

Chyba nie o tym zawodniku mowisz bo Soldado jest dosyc ruchliwym napastnikiem a na pewno nie jest klocem.

0

Mam nadzieję ze po wczorajszym meczu NC+ zobaczyło co to znaczy liga hiszpańska i powalczą jeszcze o te prawa telewizyjne.

0

Nie kompromituj sie. W momencie kiedy atakuje Sevilla czy kazdy inny zespol Alves musi byc w swojej strefie a nie grac radosny futbol i liczyc ze Rakitic za nim posprzata.

3

Wszyscy cisną Bartre, Roberto, niektórzy ter Stegena i Pedro. Ale ludzie święci co za kabaret w obronie odstawił wczoraj Alves? Powiedzcie mi gdzie on w ogole był przy 2 wrzutkach bramkowych? Chlopa nie bylo nawet w kadrze TV. Rozumiem ze w ofensywie wyglada to fajnie jest ofensywny ale do cholery najpierw jest obronca, a on sobie biega gdzies po ataku albo w srodku pola. Powinien dostac po uszach od Lucho.

2

przebukowanie biletu kosztuje 450 zl kolezko...

0

Ja uwielbiam takie upały:)

0

Tylko Macbook.

0

Musisz regularnie sprawdzac i czekac na okazje gdyz duzo miejsc jest zarezerwowanych przez socioc. W raz z uplywem czasu duzo miejsc bedzie zwalnianych.

0

Jestes w Barcelonie 1 raz ze tak sie tym jarasz?

18

Pogba moze co najwyzej wyczyscic buty Sergio.

0

Fabregas w zyciowej formie.

0

Nie rozumiem z czego Ty sie tak cieszysz. Zostaniemy z Sandro i Munirem do stycznia a jaki mamy kalendarz kazdy wie...

0

Ruud van Nistelrooy.

26

Spokojnie. Ze skręceniem 1 stopnia można grać, a 2 stopień skręcenia to tydzień max 2 przerwy.

1

To eleven smierdzi mi troche prowizorką dlatego licze na to ze przetarg ostatecznie wygra NC+ .

11

Wymiana Nolito za Pedro byla by dla nas w tej chwili fatalna! Chyba zapomnieliscie ze Nolito i tak nie gral by do stycznia a wiec tak naprawde stracimy gracza ktory w obliczu piekielnie ciezkiej 1 rundy bedzie dla nas bardzo wazny! W styczniu taka wymiana jak najbardziej, ale teraz zdecydowanie nie!!!

1

Zenada. Mam kablowke z UPC a do tego wykupilem pakiet canal plus a teraz dowiedzialem sie ze la ligi nie bedzie ani na canal plus a eleven nie bedzie w UPC. Nc+ spadlo totalnie na psy.

0

To zarabiscie bo nie dosc ze mam UPC to jeszcze wykupilem pakiet canal plus tylko dla la liga....

0

Uwazasz ze po przyjsciu Sterlinga i ewentualnie De Bruyne Silva usiadzie na lawce? Pojechales po bandzie. Silva to ich najlepszy gracz w okol ktorego kreci sie cala gra City.

1

Götze to sie nadaje max do barcy b.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?