4

Dobrze ze Ty o tym nie decydujesz. Alen musi jeszcze bardzo dojrzec i sie rozwinac zeby byla w ogole opcja powrotu.

0

Ja zaplace 10 zl zebys wyszedl z tej strony.

2

Nie porownuj sukcesow Barcelony do osiagniecia Leicester ktory jest ewenementem na skale swiatowa. W Barcelonie nie masz prawa na choćby jeden słaby sezon

0

Ostatnie tygodnie pokazuja ze liczy sie jakosc a nie ilosc. Verratti to byl by genialny transfer.

2

Dembele, Mbappe, Lemar ,Pogba , Martial. To tylku paru z samego ofensu. Kosmos

4

Język polski i angielski. Biologia w sumie tez.

4

Ponosi Cie lekko fantazja. Thiago to co najwyzej moze Iniescie buty wypastowac.

1

Analizujac mecz na spokojnie to trzeba przyznac ze to co robil w 2 linii Verratti to jest kosmos. Wyprowadzenie pilki, odbior , drybling, asysta. Wszystko to czego nam aktualnie potrzeba.

0

A czy po zejsciu Gomesa gralismy lepiej. Wiec przestan sie pastwic nad jednym zadwonikiem bo tu trzeba ubolewac nad cala Barcelona.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jestem i bede obronca Gomesa. Pozdrawiam.

0

Jeszcze Guerreiro ma 22 lata i jest przekocurem.

14

Nic mnie tak nie zadziwia jak permanentny hejt na Andre Gomesa. Fakt narazie portugalczyk nie gra fantastycznie ale napewno przyzwoicie. Chlopak ma 23 lata i jest to jego pierwszy sezon w naszych barwach a chyba nie musze dodawac ze aklimatyzacja w Barcelonie kazdego zawodnika sporo kosztuje. Arda czy nawet Neymar i Suarez placili frycowe. Nic mnie tak nie bawi jak rownoczesny zachwyt nad Denisem. Jak Andre jest slaby to do jasnej ciasnej jaki jest Denis? Ludzie traktuja go jak naszego wychowanka chociaz tak nie jest. Jedyny naprawde super mecz zagral w rewanzu CdR z trzecioligowcem! Dla porownania Andre swoj najlepszy mecz zaliczyl z City. Jak na moje oko lekka roznica jest. Naprawde nie rozumiem Was ludzie. Zamiast wspierac, lepiej hejtowac.

2

Tymczasem GSW demoluje Cavs do przerwy rzucajac 78 pkt.

0

Nie przesadzaj. W ostatnich sezonach real dosyc gladko wygral na Mestalla. Wyjatkiem jest ostatni sezon gdzie byl remis.

13

Montoya juz ma 2 gole w lidze. Tak czy inaczej Twoje porownanie jest totalnie bez sensu.

5

To recznik a nie bramkarz i taka jest prawda. Prawie kazdy strzal na bramke konczy sie golem.

2

Chciałem zwrócić uwagę ze wczoraj ten dla wielu przereklamowany i przeciętny Laporte nakrył czapką najlepszego napastnika na świecie wygrywając z nim wszystkie pojedynki.

4

A Klopp i Conte to nie rozkrecaja niby swoich projektow? Nie ma to zadnego znaczenia. Sampaoli to idealna opcja.

1

Polecam film "Wszystko za życie". Dobrze odwzorowany film sklaniajacy do refleksji.

0

Irving zawsze okazuje sie ich kluczowym graczem a pozniej smietanke spija LeBron co jest mega slabe.

1

Ty sobie mozesz nie dawac szans a prawda jest taka ze w finale beda i go wygraja.

3

Donnarumma w wieku 17 lat juz jest lepszy od ter Stegena.

0

Filipe a nie Felipe.

0

Marlon jest prawonozny.

0

Tak ja rowniez mam takie wrazenie.

1

Trzeba przyznac ze Guerreiro robi kapitalne wrazenie ostratnio. Chlopak ma potencjal na gwiazde top.

4

Twoja wypowiedz jest konpletnie bez sensu.

10

Oficialnie Giuseppe Rossi w Celcie. Czyli Munir juz prawie napewno w Valencii a Paco u nas.

1

Adidas x 16.1 w takim samym modelu gra Suarez, Digne, Munir tylko ze calych czerwonych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?