blaugrana16
Dołączył/a: lipiec 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na jakiej podstawie tak sadzisz? Ile pelnych meczy obejrzales z udzialem Yeraya i Laporta? Mlodemu hiszpanowi jeszcze troche brakuje do poziomu francuza.
0
Za chwile specjalisci z la rambli wysmieja Cie i powiedza ze Sanchez zdecydowanie lepszy:p
1
Cope: Griezmann zakomunikował Atletico że chce odejsc.
0
Osobiscie bede zadowolony wtedy i tylko wtedy gdy kupimy Verrattiego ewentualnie Coutinho. Potrzebujemy poprostu cracka , a jak czytam o Serim i innych wynalazkach to to mam wrazenie ze ten nieudacznik Bartomeu i jego swita maja za cel zrobic z najlepszego klubu na swiecie zwyklego sredniaka.
3
Gebelsy za duzo cwaniakuja a pozniej i tak dostaja oklep od hiszpanow:)
1
I to ze jest polke wyzej od Rakiticia.
0
Nowe czy uzywane?
4
Benjamin Mendy rowniez bardzo blisko transferu do City. Cena ok. 45 mln. Okienko sie zapowiada najgrubsze od lat.
26
Bzdura. W sporcie nie istnieje slowo nalezy nam sie. Kazdego dnia trzeba udowadniac ze jest sie najlepszym i w finale nic nie dostaniemy za darmo bo jestesmy Barcelona. Trzeba wyjsc i na boisku pokazac ze nalezy nam sie albo inaczej, ze zaslugujemy na puchar.
0
Skad masz takie informacje? Laporte ma za soba bardzo dobry rowny sezon.
0
Z czystej ciekawosci. Sprzedajesz bo Ci nie potrzebny czy bo cos Ci w nim nie pasuje?
0
Dolozyl bym do tego mecz z Realem na Camp Nou i frajerska strata punktow w doliczonym czasie. Setka ktrora zmarnowal Neymar zawazyla na wyniku. Ta akcja to idealne podsumowanie calego sezonu Neymara. Niby wszystko ladnie pieknie ale tak naprawde nic z tego nie wynikalo.
3
Serio uwazasz se Lacazette ma wieksza jakosc niz Griezmann? Beka.
2
Gdyby tylko budzet na to pozwolil to pokusilbym bym sie o 2 wielkie transfery. Moi faworyci to Verratti i Dembele. To by byl zastrzyk niepodwarzalnej jakosci.
2
Dla kogo lepszy? Chyba dla Ciebie. Dla naszego systemu gry Verratti bylby najlepszym mozliwym transferem.
0
Ogladalem. Brak Leonarda zawazyl ale jednak genialny Curry (40 pkt) w drugiej polowie meczu.
2
Bo dopiero od 2 sezonow gra w srodku pola. Swietnie sobie tam radzi, ale mysle ze po to jego bardziej naturalna pozycja.
0
Zrozum ze z takim mysleniem to obecnie na prawej obronie hasa srodkowy pomocnik Roberto. Stracilismy najbardziej utalentowanego lewego obronce w europie i to za 24 mln. Trzeba myslec o przyszlosci i tak mam bol dupy z tego powodu ze niepotrafimy o to zadbac.
14
Stracilismy wielki talent w postaci Theo ale luz na prawa obrone kupimy za ok. 40 baniek rezerwowego Arsenalu lub Valencii. Cyrk co sie dzieje w tym klubie.
0
Wszyskie dzienniki w Hiszpanii potwierdzaja. Theo przeszedl testy medyczne i podpisze kontrakt z realem...
0
Wyobrazcie sobie teraz ze Conte zostaje naszym trenerem i namawia na transfer Verrattiego. Marzenie.
1
Tak ja mam pretensie do ter Stegena o takie sytuacje bo tak sie nie zachowuje bramkarz.
0
No tak powinno byc ale kompletnie nie wyciaga wnioskow. Najgorsze co moze zrobic, a robi tak caly sezon.
6
Kolejny mecz gdzie Ter Stegen w ogole nie skraca kata zawodnikowi ktory idzie sam na sam tylko czeka na egzekucje wystawiajac noge. Naprawde nie rozumiem tego. Powinien maksymalnie skrocic kat a najlepiej rzucic sie pod nogi a on stoi jak widly w gnoju.
5
Bellerin jest uszyty co najwyzej na Barce B. Ten tranfer to bedzie totalna pomylka.
0
Soler drewniany? Ciekawych rzeczy mozna sie tu dowiedziec.
0
Bellerin jest akurat najgorsza mozliwa opcja bo jest poprostu najslabszy.
1
Dobre sam na sam powiadasz? Haha a to dobre. Czekanie do samego konca na strzal i wyciagniecie nogi to jest dobra interwencja?
1
Ludzie co Wy widzicie w tym ter Stegenie.
0
Chodzi o mecz legend Laliga vs legendy Polski na stadionie Legii. Taki mecz eleven zorganizowalo.