0

Na jakiej podstawie tak sadzisz? Ile pelnych meczy obejrzales z udzialem Yeraya i Laporta? Mlodemu hiszpanowi jeszcze troche brakuje do poziomu francuza.

0

Za chwile specjalisci z la rambli wysmieja Cie i powiedza ze Sanchez zdecydowanie lepszy:p

1

Cope: Griezmann zakomunikował Atletico że chce odejsc.

0

Osobiscie bede zadowolony wtedy i tylko wtedy gdy kupimy Verrattiego ewentualnie Coutinho. Potrzebujemy poprostu cracka , a jak czytam o Serim i innych wynalazkach to to mam wrazenie ze ten nieudacznik Bartomeu i jego swita maja za cel zrobic z najlepszego klubu na swiecie zwyklego sredniaka.

3

Gebelsy za duzo cwaniakuja a pozniej i tak dostaja oklep od hiszpanow:)

1

I to ze jest polke wyzej od Rakiticia.

0

Nowe czy uzywane?

4

Benjamin Mendy rowniez bardzo blisko transferu do City. Cena ok. 45 mln. Okienko sie zapowiada najgrubsze od lat.

26

Bzdura. W sporcie nie istnieje slowo nalezy nam sie. Kazdego dnia trzeba udowadniac ze jest sie najlepszym i w finale nic nie dostaniemy za darmo bo jestesmy Barcelona. Trzeba wyjsc i na boisku pokazac ze nalezy nam sie albo inaczej, ze zaslugujemy na puchar.

0

Skad masz takie informacje? Laporte ma za soba bardzo dobry rowny sezon.

0

Z czystej ciekawosci. Sprzedajesz bo Ci nie potrzebny czy bo cos Ci w nim nie pasuje?

0

Dolozyl bym do tego mecz z Realem na Camp Nou i frajerska strata punktow w doliczonym czasie. Setka ktrora zmarnowal Neymar zawazyla na wyniku. Ta akcja to idealne podsumowanie calego sezonu Neymara. Niby wszystko ladnie pieknie ale tak naprawde nic z tego nie wynikalo.

3

Serio uwazasz se Lacazette ma wieksza jakosc niz Griezmann? Beka.

2

Gdyby tylko budzet na to pozwolil to pokusilbym bym sie o 2 wielkie transfery. Moi faworyci to Verratti i Dembele. To by byl zastrzyk niepodwarzalnej jakosci.

2

Dla kogo lepszy? Chyba dla Ciebie. Dla naszego systemu gry Verratti bylby najlepszym mozliwym transferem.

0

Ogladalem. Brak Leonarda zawazyl ale jednak genialny Curry (40 pkt) w drugiej polowie meczu.

2

Bo dopiero od 2 sezonow gra w srodku pola. Swietnie sobie tam radzi, ale mysle ze po to jego bardziej naturalna pozycja.

0

Zrozum ze z takim mysleniem to obecnie na prawej obronie hasa srodkowy pomocnik Roberto. Stracilismy najbardziej utalentowanego lewego obronce w europie i to za 24 mln. Trzeba myslec o przyszlosci i tak mam bol dupy z tego powodu ze niepotrafimy o to zadbac.

14

Stracilismy wielki talent w postaci Theo ale luz na prawa obrone kupimy za ok. 40 baniek rezerwowego Arsenalu lub Valencii. Cyrk co sie dzieje w tym klubie.

0

Wszyskie dzienniki w Hiszpanii potwierdzaja. Theo przeszedl testy medyczne i podpisze kontrakt z realem...

0

Wyobrazcie sobie teraz ze Conte zostaje naszym trenerem i namawia na transfer Verrattiego. Marzenie.

1

Tak ja mam pretensie do ter Stegena o takie sytuacje bo tak sie nie zachowuje bramkarz.

0

No tak powinno byc ale kompletnie nie wyciaga wnioskow. Najgorsze co moze zrobic, a robi tak caly sezon.

6

Kolejny mecz gdzie Ter Stegen w ogole nie skraca kata zawodnikowi ktory idzie sam na sam tylko czeka na egzekucje wystawiajac noge. Naprawde nie rozumiem tego. Powinien maksymalnie skrocic kat a najlepiej rzucic sie pod nogi a on stoi jak widly w gnoju.

5

Bellerin jest uszyty co najwyzej na Barce B. Ten tranfer to bedzie totalna pomylka.

0

Soler drewniany? Ciekawych rzeczy mozna sie tu dowiedziec.

0

Bellerin jest akurat najgorsza mozliwa opcja bo jest poprostu najslabszy.

1

Dobre sam na sam powiadasz? Haha a to dobre. Czekanie do samego konca na strzal i wyciagniecie nogi to jest dobra interwencja?

1

Ludzie co Wy widzicie w tym ter Stegenie.

0

Chodzi o mecz legend Laliga vs legendy Polski na stadionie Legii. Taki mecz eleven zorganizowalo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?