blaugrana7
Dołączył/a: styczeń 2012
TM
13 obserwujących
10 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to teraz już wiadomo, że Barca nas olała. Dziwne Tito we wtorek przechodzi operacje, a drużyna będzie sobie w środę grała? Nie będą siedzieć u Tito w szpitalu?
0
Ja powiem tylko tyle. Do Gdańska pojechałam już w czwartek. Urlop w dużym stopniu podporządkowałam temu meczowi. Za bilet zapłaciłam dużo, za podróż, nocleg itp. I w piątek około godziny 21 dowiedziałam się, że mecz jest odwołany. Myślałam, że to żart ze strony kolegi do koleżanki, ale szybko informacje na portalach internetowych wyprowadziły mnie z błędu. Oczywiście współczuje Tito i całym sercem jestem z Nim i całą Barcą, ale tak nie postępuje najlepszy klub świata, klub profesjonalny ze swoimi fanami. Z tego co wiem to wiele osób już było w Gdańsku. Nawet ja mieszkałam w jednym domku z kibicami, którzy przyjechali na Barcę. Zawiedli mnie bardzo. Mogli przyjechać na chwilę przed meczem, zagrać i zaraz po meczu zniknąć. Po większych tragediach zawodnicy potrafili grać i to ważne mecze. Tu był tylko mecz towarzyski, w którym Messi mógł sobie nawet na lajcie pokopać, a ile radości by to sprawiło 40 tysiącom kibiców.
Być może wśród tych kibiców był jakiś chory dzieciak, który może marzył o zobaczeniu Messiego na żywo i miał jedyną i niepowtarzalną okazję ku temu? Ale tego już nie wzięto pod uwagę, a szkoda.
Oczywiście kocham Barcę i to w mojej miłości do niej nic nie zmieni ale zawód i niesmak jest...
0
Po pierwsze nie idiotów, a po drugie to nie wszyscy byli wielkimi zwolennikami co do transferu Neymara. Mnie osobiście on nie przekonuje i boję się jego gry w Barcelonie. Boję się żeby czasem ten transfer nie okazał się niewypałem... Mam nadzieje, że jednak się mylę...
0
Ale Niemce baty dostają od USA ;)))
0
No tak od 7 do 15 minut to faktycznie dostawał dużo tych minut.
Uwielbiam go ale dla niego niestety lepsze będzie jak odejdzie. Nie ma szans na grę w nowym sezonie. Ja z jednej strony mam nadzieję, że Ci wszyscy co tak Ville krytykowali zatęsknią za nim.
0
Nie no bez przesady. Nie porównuj tych dwóch pozycji. Trener nie gra przez 90minut na boisku 60 meczów w sezonie. Jemu choroba nie będzie tak przeszkadzała jak zawodnikowi.
0
Merci Abi !!!
0
Takie kluby się starają tylko Barca nie. Szkoda bo zawodnikiem jest świetnym. Gdyby był wystawiany tam gdzie najlepiej się czuje byłoby z niego wiele radości. Niestety w Barcelonie na środku sobie nie pogra. Niemniej przyczynił się do sukcesów Barcy i za to z całego serca mu dziękuję. Tego nikt mu nie zabierze :))
I gdzie by nie poszedł tam będę mu kibicowała :)
0
Hmm podobno Guardiola uciekał z tonącego statku, to jak nazwać zostawienie Realu przez "wielkiego" Mou? ;) hehe
0
Krysia czerwo? hehehe ;))
0
Jak teraz wolno ten czas leci :/
0
Atleti, Atleti, Atleti !!!! :)))
0
No do Monaco odchodzi.
0
A to on już taka gwiazda, że se cene będą podbijąc? No bez jaj. Nie chcą za taką jaką Barca daje, to olać to i tyle. Żeby to był już ukształtowany piłkarz to tak można ponegocjować. A tak to kupowanie kota w worku, bo nie wiadomo czy w ogóle do Europy pasuje. Szczerze to już rzygam to neymarską telenowelą ...
A i możecie minusować sobie :))
0
Spoko niech przyjdzie za 60 mln czy ileś tam a potem się przekonamy, że do Barcy się nie nadaje i że ten transfer jest wielką porażką. Ale co tam klub bogaty to może sobie na nieudane transfery pozwolić. Według mnie bardziej potrzebujemy ze dwóch dobrych obrońców no i bramkarza. Obrona będzie piach, ale atak marzenie :)))
Ale cóż to tylko moje zdanie...
0
Mam nadzieję, że nie dojdzie do tego transferu. Nie jestem przekonana do tego całego Neymara. Po za tym przereklamowany chłopak już, a może się okazać, że to nie idzie w parze z jego umiejętnościami do gry w Europie. Obym się myliła jeśli dojdzie już do tego transferu.
0
4 dni później będzie mecz z Bayernem Guardioli więc na nim pewnie będzie podstawowy skład, można liczyć na to, że w Polsce też wystąpią w dużej mierze zawodnicy z podstawowego składu :)
0
Silver
Podobno warunkiem jest duży stadion, a Wisłą aż tak dużego nie ma.
0
oper21
Ostatnio w jakiejś gazecie czytałam, że kilku zawodników Barcy w tym Cesc i Pique byli śledzeni przez klub. Pique nawet poskarżył się Guardioli, ale nie wiadomo czy Guradiola też nie maczał w tym palców. Niejako miało być sprawdzane, co zawodnicy robią po treningach, meczach itp.Co do Pique to nawet mieli podsłuch na telefon i wiedzieli np. że w nocy gadał przez 5 godz. Nie wiem na ile to jest prawda i co sie o nich dowiedzieli ale skoro już w gazecie to pisali to coś na rzeczy było. I podobno Pep chcial się pozbyć kilku zawodników w tym bodajże Pique i Alvesa.
0
A ja myślę, że Pep wróci ale na inne stanowisko :)) Do zarządu. Teraz potrenuje Bayern, może jeszcze jakiś klub i gdy całkowicie jako trener się wypali wróci do Barcy :))
0
To już się szykuję na ten wyjazd ;)))
To nic że taki kawał, ale na Barce trzeba :)))
0
Guardiola będzie miał trudniejsze zadanie właśnie jak Bayern zdobędzie LM i potrójną koroną, bo będzie musiał to wszystko obronić, a wiadomo jak ciężko jest obronić LM. I nawet ewentualnie Bayernowi się to nie uda.
0
To teraz w sumie już się nie dziwie, że Barca jakiś tam podobno zakaz Pepowi na wchodzenie na teren klubu dała :)))
0
Ciekawe kogo jeszcze Pep podkradnie? Może Messiego?
0
chyba dobrze ;)
0
Właśnie może to na tygodniu puszczą na Polsacie Sport :)))
Tarzan mega kozak, ładnie narąbany był aż Victora rozbierał hehe ;))
A mi udało się to nagrać na aparat ;)) Trzeba mieć we łbie pokręcone żeby nagrywać jeszcze ;)))
0
Chciałabym tam z nimi być hehe :))))
Rozrywkowi Panowie :))))
0
To jutro po meczu mogą pić ;))))))
campeones campeones ole ole ole Barca Barca Barca !!!
0
patleo
Nie jak zremisują to my spadamy niżej. Dostajemy punkty za kare i z majstra nici.
Ehhh ludzie co Was w szkołach uczą....
Bartuś
No czekam czekam, żeby zaśpiewać campeones campeones ole ole ole
0
Bartuś
No mają Puchar i LE. Napisałam, że została im walka o podwójną koronę a nie że już ją mają :) Choć mam nadzieję, że ją zdobędą :)))