0

No to teraz już wiadomo, że Barca nas olała. Dziwne Tito we wtorek przechodzi operacje, a drużyna będzie sobie w środę grała? Nie będą siedzieć u Tito w szpitalu?

0

Ja powiem tylko tyle. Do Gdańska pojechałam już w czwartek. Urlop w dużym stopniu podporządkowałam temu meczowi. Za bilet zapłaciłam dużo, za podróż, nocleg itp. I w piątek około godziny 21 dowiedziałam się, że mecz jest odwołany. Myślałam, że to żart ze strony kolegi do koleżanki, ale szybko informacje na portalach internetowych wyprowadziły mnie z błędu. Oczywiście współczuje Tito i całym sercem jestem z Nim i całą Barcą, ale tak nie postępuje najlepszy klub świata, klub profesjonalny ze swoimi fanami. Z tego co wiem to wiele osób już było w Gdańsku. Nawet ja mieszkałam w jednym domku z kibicami, którzy przyjechali na Barcę. Zawiedli mnie bardzo. Mogli przyjechać na chwilę przed meczem, zagrać i zaraz po meczu zniknąć. Po większych tragediach zawodnicy potrafili grać i to ważne mecze. Tu był tylko mecz towarzyski, w którym Messi mógł sobie nawet na lajcie pokopać, a ile radości by to sprawiło 40 tysiącom kibiców.

Być może wśród tych kibiców był jakiś chory dzieciak, który może marzył o zobaczeniu Messiego na żywo i miał jedyną i niepowtarzalną okazję ku temu? Ale tego już nie wzięto pod uwagę, a szkoda.

Oczywiście kocham Barcę i to w mojej miłości do niej nic nie zmieni ale zawód i niesmak jest...

0

Po pierwsze nie idiotów, a po drugie to nie wszyscy byli wielkimi zwolennikami co do transferu Neymara. Mnie osobiście on nie przekonuje i boję się jego gry w Barcelonie. Boję się żeby czasem ten transfer nie okazał się niewypałem... Mam nadzieje, że jednak się mylę...

0

Ale Niemce baty dostają od USA ;)))

0

No tak od 7 do 15 minut to faktycznie dostawał dużo tych minut.

Uwielbiam go ale dla niego niestety lepsze będzie jak odejdzie. Nie ma szans na grę w nowym sezonie. Ja z jednej strony mam nadzieję, że Ci wszyscy co tak Ville krytykowali zatęsknią za nim.

0

Nie no bez przesady. Nie porównuj tych dwóch pozycji. Trener nie gra przez 90minut na boisku 60 meczów w sezonie. Jemu choroba nie będzie tak przeszkadzała jak zawodnikowi.

0

Merci Abi !!!

0

Takie kluby się starają tylko Barca nie. Szkoda bo zawodnikiem jest świetnym. Gdyby był wystawiany tam gdzie najlepiej się czuje byłoby z niego wiele radości. Niestety w Barcelonie na środku sobie nie pogra. Niemniej przyczynił się do sukcesów Barcy i za to z całego serca mu dziękuję. Tego nikt mu nie zabierze :))
I gdzie by nie poszedł tam będę mu kibicowała :)

0

Hmm podobno Guardiola uciekał z tonącego statku, to jak nazwać zostawienie Realu przez "wielkiego" Mou? ;) hehe

0

Krysia czerwo? hehehe ;))

0

Jak teraz wolno ten czas leci :/

0

Atleti, Atleti, Atleti !!!! :)))

0

No do Monaco odchodzi.

0

A to on już taka gwiazda, że se cene będą podbijąc? No bez jaj. Nie chcą za taką jaką Barca daje, to olać to i tyle. Żeby to był już ukształtowany piłkarz to tak można ponegocjować. A tak to kupowanie kota w worku, bo nie wiadomo czy w ogóle do Europy pasuje. Szczerze to już rzygam to neymarską telenowelą ...

A i możecie minusować sobie :))

0

Spoko niech przyjdzie za 60 mln czy ileś tam a potem się przekonamy, że do Barcy się nie nadaje i że ten transfer jest wielką porażką. Ale co tam klub bogaty to może sobie na nieudane transfery pozwolić. Według mnie bardziej potrzebujemy ze dwóch dobrych obrońców no i bramkarza. Obrona będzie piach, ale atak marzenie :)))
Ale cóż to tylko moje zdanie...

0

Mam nadzieję, że nie dojdzie do tego transferu. Nie jestem przekonana do tego całego Neymara. Po za tym przereklamowany chłopak już, a może się okazać, że to nie idzie w parze z jego umiejętnościami do gry w Europie. Obym się myliła jeśli dojdzie już do tego transferu.

0

4 dni później będzie mecz z Bayernem Guardioli więc na nim pewnie będzie podstawowy skład, można liczyć na to, że w Polsce też wystąpią w dużej mierze zawodnicy z podstawowego składu :)

0

Silver

Podobno warunkiem jest duży stadion, a Wisłą aż tak dużego nie ma.

0

oper21

Ostatnio w jakiejś gazecie czytałam, że kilku zawodników Barcy w tym Cesc i Pique byli śledzeni przez klub. Pique nawet poskarżył się Guardioli, ale nie wiadomo czy Guradiola też nie maczał w tym palców. Niejako miało być sprawdzane, co zawodnicy robią po treningach, meczach itp.Co do Pique to nawet mieli podsłuch na telefon i wiedzieli np. że w nocy gadał przez 5 godz. Nie wiem na ile to jest prawda i co sie o nich dowiedzieli ale skoro już w gazecie to pisali to coś na rzeczy było. I podobno Pep chcial się pozbyć kilku zawodników w tym bodajże Pique i Alvesa.

0

A ja myślę, że Pep wróci ale na inne stanowisko :)) Do zarządu. Teraz potrenuje Bayern, może jeszcze jakiś klub i gdy całkowicie jako trener się wypali wróci do Barcy :))

0

To już się szykuję na ten wyjazd ;)))

To nic że taki kawał, ale na Barce trzeba :)))

0

Guardiola będzie miał trudniejsze zadanie właśnie jak Bayern zdobędzie LM i potrójną koroną, bo będzie musiał to wszystko obronić, a wiadomo jak ciężko jest obronić LM. I nawet ewentualnie Bayernowi się to nie uda.

0

To teraz w sumie już się nie dziwie, że Barca jakiś tam podobno zakaz Pepowi na wchodzenie na teren klubu dała :)))

0

Ciekawe kogo jeszcze Pep podkradnie? Może Messiego?

0

chyba dobrze ;)

0

Właśnie może to na tygodniu puszczą na Polsacie Sport :)))

Tarzan mega kozak, ładnie narąbany był aż Victora rozbierał hehe ;))

A mi udało się to nagrać na aparat ;)) Trzeba mieć we łbie pokręcone żeby nagrywać jeszcze ;)))

0

Chciałabym tam z nimi być hehe :))))
Rozrywkowi Panowie :))))

0

To jutro po meczu mogą pić ;))))))

campeones campeones ole ole ole Barca Barca Barca !!!

0

patleo

Nie jak zremisują to my spadamy niżej. Dostajemy punkty za kare i z majstra nici.

Ehhh ludzie co Was w szkołach uczą....

Bartuś

No czekam czekam, żeby zaśpiewać campeones campeones ole ole ole

0

Bartuś

No mają Puchar i LE. Napisałam, że została im walka o podwójną koronę a nie że już ją mają :) Choć mam nadzieję, że ją zdobędą :)))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?