0

Spokojnie. Operacje się powiedzie. To jest Hiszpania a nie Polska. Gdyby był operowany u nas to bym się bała, ale w Hiszpanii opieka jest dobra.

0

Szkoda, że w wielu przypadkach kibice nie potrafią wznieść się tak ponad barwami i mieć choć trochę szacunku dla drugiego człowieka.

0

Nie wpadajcie ze skrajności w skrajność. To, że Barca Tito gra rewelacyjnie to nie znaczy, że trzeba zapomnieć o tym co Pep zrobił dla Barcy. Jeśli przerwa Tito będzie musiała być dłuższa to ja bardzo bym chciała żeby Barce w tej przerwie poprowadził Guardiola. Nie wyobrażam sobie kogoś spoza Barcy na ławce. :)
Ale mam nadzieję, że Tito wróci jak najszybciej :))

0

Ludzie ale po co Wy wchodzicie na stronę Realu? Chcecie poczytać komentarze odnośnie choroby Tito? Po co? Przecież wiadomo, że wszędzie znajdą się idioci. Na naszej stronie też pewnie tacy są i ujawnią się przy najbliższej okazji. Wystarczy że Real Madryt napisał wyrazy wsparcia dla Tito. Choć też nie powinniśmy się tym podniecać bo to normalne w obliczu choroby. Także troszkę wyluzujcie. Tito dobrze wie, że wszyscy normalni ludzie trzymają za niego kciuki :))

0

ehhh było za dobrze :((((

Tito jesteśmy z Tobą !!

0

2-2 ale jazda :))))) Oby się tak skończyło :)))

0

w złym momencie to napisałam :/

0

Chyba będę musiała zmienić zdanie co do Espanyol :)) Czyżby już meczów Madrytowi nie oddawali? :)))

0

Brawo Leo. :)))

Ale gdzie jest Real Madryt w drużynach? Nie ma go w 10? Chyba że ja już nie widzę...

0

Zagłosowałabym ale mam problemy na pozycji bramkarza ;) Buffon czy Casillas ;)

0

wibra

Ukoronowanie kariery dla Xaviego czy Iniesty by się przydało. Ale na pewno nie tegoroczną Złotą Piłką. Skoro w 2010r. Xavi czy Iniesta jej nie dostali to tym bardziej nie powinien w tym sezonie dostać Iniesta. Jakby jednak dostał to będę się cieszyła. Ale w ty roku powinien Leo dostać. To co on wyprawia. Te rekordy to jest coś fenomenalnego. Gdyby nie Iniesta czy Xavi to owszem nie byłoby Messiego tu gdzie jest. Ale oni dobrze zdają sobie sprawę, że w erze Messiego nie mają szans na ZP, zwłaszcza po tym co widzą, co Leo robi :)))

0

Bulioner

Iniesty nie czytałam, ale z czystym sumieniem mogę Xaviego polecić :) Rewelacyjna książka i bardzo wciągająca :)))
Również polecam: "Barca. Za kulisami najlepszej drużyny świata" Fajnie napisana, i trochę historii.

0

vztxpl

Dlatego najlepszym rozwiązaniem byłoby podzielenie na każdą pozycję i wręczanie nagrodę dla najlepszego piłkarza na swojej pozycji. Dodatkową nagrodą powinna być nagroda za całokształt. I taką nagrodę w ostatnich latach powinni dostać m.in. Iker, Xavi itp.
Może kiedyś pójdą po rozum do głowy i zrobią taki podział. Bo póki co patrząc po tym co robi Messi to może on jeszcze kilka lat być tym najlepszym ;)

0

vztxpl

Ale przecież tak jest. Przeważnie wygrywają napastnicy. Kiedyś tam Cannavaro wygrał i kiedyś bramkarz. Ale ostatnimi czasy ta nagroda jest przyznawana napastnikom. I nie jest tak, że my uważamy pomocników za słabszych. Oni robią kawał dobrej roboty, kawał cieżkiej roboty. To dzięki nim taki Messi może bić rekord za rekordem. I chwała mu za to, że potrafi to powiedzieć przy odbiorze nagrody, podziękować kolegom i uznać, że bez nich by go tu nie było i by tej nagrody nie dostał. I w sumie czy się nam to podoba czy nie Messi w tym momencie wyznacza kryteria w futbolu ;)

0

MRM94

Niby według jakiej zasady? Może i końcówkę zeszłego sezonu lepszą miał CR, wygrał Mistrza Hiszpanii (ale to jest indywidualna nagroda), ale początek tego sezonu należy do Messiego. Bije rekord za rekordem. Do wręczenia ZP pobije kolejny rekord. Do tego jego bramki przesądzają o wygranych Barcy. I w Argentynie zaczął grać rewelacyjnie. Jak nie strzela to asystuje. W tym momencie robi więcej dla Barcy niż Ronaldo dla Madrytu. No i przede wszystkim ni smuci się ;) i fochów nie strzela ;)

0

Zawodnik : Messi
Trener: del Bosque

0

Jedenastu wychowanków na boisku no to jest coś niesamowitego :))))
Piękny wieczór :)))

0

Don Andres :))))))

0

Mesjasz Król :))))))

0

Mourinho: "SĄ KLUBY, które mają większą kontrolę nad kształtem kalendarza. To oczywiste, że ten kto gra w środę, nie może grać później w sobotę"

Bez komentarza hehehe

0

croocers

Dzieki :) skorzystam :))) W sumie to nie znałam tej strony :))

0

to jest super oglądanie. Tak mi się transmisja tnie, że żadnej bramki nie widziałam :/

0

zinedinezidane

A jeszcze co do Zidana, chyba Twojego ulubieńca, to owszem piłkarzem był świetnym, ale niestety skończył karierę najgorzej jak mógł. I dla mnie szczerze powiedziawszy jego gra, sukcesy przestały istnieć.

0

zinedinezidane

To widzę, że cienka ta Barcelona sprzed 3 lat. Skoro Ty wiesz, że tamten Real by tą Barce zmiótł to Mistrzu jesteś. Nie wiesz i nigdy się nie dowiesz czy by Real wygrał z tą Barcą więc takie gadanie jest głupie.

Co do Xaviego to nie dziwie się, że nie wygrał. Miał bardzo nierówny sezon, borykał się z kontuzją. Raz grał rewelacyjnie innym razem słabiej.
Do reszty nagród się zgadzam jak najbardziej.

Teraz to już chyba wiadomo do kogo ZP powędruje. :)

0

Caratan

To w takim razie Barcelona z Celtickiem też powinna wygrać. Słupek, poprzeczka.

0

Tempter

Dopiero w majty robiłeś ze strachu :)))) No coż teraz Ci ulżyło i trza było się wyżyć :))

Nara i nie wracaj tu ;)))

0

I po za biegu :///// Farty ;)

0

Żeby Levante dotrwało do końca :)) Albo niech strzelą jeszcze :)))

0

Matt_i1992

Bo mnie już wkurza, jak po gorszym meczu jest jechanie na zawodników i połowa do wymiany. W następnym meczu zagrają super to będą kochani, teraz out ... Przecież to też są tylko ludzie. A porażka właśnie w tym momencie Barcelonie się przyda. Za dużo było wygranych przez szczęście, teraz dopiero zaczną grać... :))

I nie ryczeć tu bo nie ma o co :)) Walka o Mistrza i LM dopiero się zaczyna :)))

0

Powiem Wam, że ta strona mi humor poprawia :))) Także już po porażce Barcy wkurzenie minęło jak poczytałam niektóre komentarze :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?