0

Za nie całe 20 godzin, przez 90 minut będę miała przed oczami tylko CN i moją kochaną Barcelonę. W tym momencie nic inne nie będzie się liczyło :))) Tylko ja i ONA !! Ukochana Barcelona :)))))

Vamos Barca!!
Visca el Barca !!!!
Tylko zwycięstwo :))))

0

Wojownik678
Według Madrytu może i Tello jest kontuzjowany, ale kontuzje ma Thiago. Najwyraźniej Realowi coś się pochrzaniło ;)

0

No żebyśmy nie musieli żałować po meczu, że Pikuś zdążył z wyleczeniem kontuzji. Bo z nim różnie bywa. Mam jednak nadzieję, że jak już zagra, to będzie maksymalnie skoncentrowany na meczu i nie odwali żadnego babola.

Vamos Barca!!!

0

Statystyki statystykami, ten mecz po prostu musimy wygrać i zwiększyć naszą przewagę nad Realem. Nie ważne jakim stosunkiem bramek. Liczy się tylko zwycięstwo!! Mam nadzieję, że Leoś coś ukłuje, do tego chciałabym aby Xavi też strzelił ;) No i Villa w końcówce, bramkę dającą zwycięstwo np. :))))

0

Xavi hat tricka życzę w meczu z Realem :)))

Mam nadzieję, że Barca wygra. 11 pkt przewagi to byłoby coś. My tak liczymy , że z Realem będziemy walczyć o Mistrza, a może się okazać, że to będzie walka z całkiem innym rywalem i oby tak się okazało :)))

VeB !!!

0

Ja bym na Czesia postawiła. Chyba wrócił do formy i zasługuje na gre w GD. Owszem Alexis też gra całkiem całkiem, ale irytuje mnie jego przewracanie się za każdym razem. Nie chcę, żeby znowu głośno było o symulowaniu Barcy i to w meczu z Madrytem. Bardzo bym chciała żeby David zagrał od 1 minuty, choć z drugiej strony lepiej mu idzie jak wchodzi w końcówkach. Ale derby to derby, a on akurat zna ich smak i wie dokładnie co to za mecz :)))

0

tit_num
Jakoś indywidualne nagrody nie potwierdzają tego, że Ronaldo w tym roku był lepszy. Ba nawet za zeszły sezon przegrał rywalizację z Iniestą, więc wątpliwe jest żeby nagle ZP dostał....

0

Drapik
I oby bez żadnych kontrowersji był ten mecz. Bo już mam dość czytania, że Barca wygrywa tylko dzięki sędziom. Bez osłabień w meczu, bez kontrowersji. Czysty, piękny mecz.

0

Dlaczego większość osób tak zmniejsza szanse Barcelony w GD. To, że Madryt ostatnie mecze wygrał wysoko, nie znaczy, że u nas wygra. To, że Ronaldo strzelił bodajże 6 bramek też nie znaczy, że u nas nastrzela. To jest całkiem inny mecz. Wynik jest otwarty, może być różnica bramki, a może być wysoka wygrana którejś ekipy, nawet tej osłabionej Barcelony. Ja mam nadzieję, że Barceloniści zagrają dla Kapitana, którego brak w GD bez wątpienia jest osłabieniem. Ale to nie znaczy, że mamy się bronić i stoimy na straconej pozycji, bo Real wygrał wysoko dwa ostatnie mecze. Też gadanie, że Real ostatnio wygrał z nami. No wygrał u siebie, a my u siebie i teraz też gramy u siebie... Także VeB!! :)))

0

Dinio, Sopelinho

Nie chwalę się znajomością języka, bo niestety go nie znam. Myślałam, że ktoś to przetłumaczy. Pod wpisem jest tłumacz ale nie zawsze dokładny. Ja to zrozumiałam tak: Witam wszystkich. Chcę podziękować za wsparcie podczas tych ostatnich godzin. Dziękuję, już wkrótce znów chcę być na górze. Uściski.

0

RealMyPride

Przecież to tylko Barca wygrywa dzięki sędziom. Gdyby nie oni to mielibyśmy zero punktów w lidze i w LM. Tych Mistrzostw i LM też by nie było. Przykro mi to mówić ale w niedziele też nie macie po co wychodzić bo przecież to wiadomo, że Barca wygra, sędziowie już wiedzą co mają robić..

Superpuchar? Przecież to były mecze sparingowe ;))) heheh jak to kibice Resovii powiedzieli po tym jak Skra Superpuchar wygrała :)))))

0

RealMyPride

Jednak umie czytać ze zrozumieniem, bo fellow2 to kibic Barcy :)))

0

RealMyPride
Może kibice Barcy nie mają szacunku do rywala, ale Ty nie masz do nas wyzywając od pajacy...
Co do szacunku kibiców Madrytu do Barcy też bym polemizowała. Weszłam dziś na internet i co czytam o kontuzji Puyola? Ktoś napisał , że to zwichnięcie a jakiś oszołom, szkoda, że nie złamanie. I to jest normalne? Albo jak Thiago doznał kontuzji to jakiś napisał, teraz kolej na Messiego. I to jest Wasz szacunek do Barcy???? Więc nie pitol mi tu o szacunku bo wcale lepsi nie jesteście....

0

SinMistico
Ale faceci to na ogół mają krzywe nogi ;)) a przynajmniej powinni mieć ;)))

0

fellow2

Co do tego masz rację :)) Jakoś nie widać, żeby pisali że City dał sędzia remis ;))

0

Bardzo dobry mecz Man City z Borussią. Szkoda, że Dortmund nie wygrał, dolary czy tam funty niech wyjazd robią.

Co do meczu Ajaxu z Madrytem to czego się spodziewaliście? Przecież Ajax obecnie nie jest w najwyższej formie więc było pewne, że Madryt wygra. A Ronaldo mam nadzieję, że już się wystrzelał na jakiś czas... do poniedziałku przynajmniej ;)

0

Słowa Puyola na fb, wpisał 9 min temu z tel kom.
Hola a todos! Quiero agradecer el cariño que me habéis hecho llegar estas últimas horas, muchas gracias, pronto volveré a estar a tope. Abrazos.

Także, nie jest źle ;)

0

Żelazne płuca i wielkie serce Barcy wróci szybko. On ma tyle siły w sobie, że szok :)))) Wracaj Puyol i obyś wykorzystał już limit kontuzji na następne kilka lat :)))))

0

Nie no Busi genialnie !!! Kurde. Wynik mają i kurde się w jakieś bójki wdaje ....

0

Ja pierdziele :/ siet już mi się odechciało wszystkich meczów :/// Co za pecha ma nasz kapitan :((((

0

Kur.... Puyol :/

0

No jaki może być? City - Dortmund ..

0

Takie ważne spotkanie jest w weekend. Z takim Realem, który jest w środku tabeli. Hehe to im się udało :P

0

KICHA21

I najlepiej jakby w Brazylii to Mistrzostwo zdobył :))) Ciekawy co by Pele wtedy wymyślił :)))

0

skubi07

Bo to Barcelona. Gdzie indziej są gorsze oszołomy i nikt o tym nie pisze.
Ba gdyby była odwrotna sytuacja i to gracz Barcy by wyleciał z boiska za faul, a zawodnik Sevilli trochę naciągnął udawanie wielkiego bólu i gdyby zawodnik Sevilli zagrał ręką po której by potem padła bramka, to by nie było gadania, że Sevilla wygrała dzięki pomocy sędziego, nie byłoby pisane, że Barca została skrzywdzona.

W zeszłym sezonie prawie nikt nie pisał, że w niektórych meczach Realu szły przekręty, że rywale oszukani itp. Tylko podobno my to widzieliśmy. Teraz cały Madryt twierdzi, że nam znowu sędziowie sprzyjają , UEFA itp. W zeszłym sezonie jakoś cicho siedzieliście z Jose na czele... trza było grać od początku sezonu i wygrywać, a nie teraz płakać!!!

0

Motyl7

Jaka cała reszta? Busi się ogarnął z symulkami. Jedynie Alexis leży teraz przy każdym dmuchnięciu co mnie strasznie irytuje, jakoś w Udine tego nie robił i grał twardo. Leo? Potrafił zasymulować, ale to jest rzadkość w jego przypadku. Widziałam na jakimś filmiku zlepek jego akcji, gdzie przy niektórych kontaktach z rywalem 3/4 zawodników by leżało, turlało się, o karnego prosiło , a Leo szedł dalej i jeszcze bramkę strzelał. Villi to nie kojarzę, żeby symulował. Cesc w tej sytuacji przesadził, ale obaj szli na siebie. Medel zagrał nie sportowo i kartka mu się należała, a że Cesc to wykorzystał, no cóż, Medel wiedział co mu grozi...

0

duch toma joad

No dało korzyść bo Thiago doszedł do piłki, ale nie było zatrzymania piłki ręką , gdzie ta zostaje przy nodze, jak to nieraz jest. Może dlatego sędzia akcji nie zatrzymał. I nie mówię, że nie było ręki bo była. Ale to sędzia decyduje kiedy akcje przerywa a kiedy nie.

0

Najbardziej lubię czytać wywiady z Leo i Xavim :)))
A Leo no cóż, wiele o nim czytałam, wiele wywiadów z nim czytałam i zawsze jest taki sam. Skromny, miły i sympatyczny.

Wielki, mały człowiek !! Brawo Leo !!

0

MaTi1515, 9 godzin temu:

To zagranie ręką moim zdaniem nie pomogło Thiago w przyjęciu piłki. Piłka została nastrzelona przez rywala, a od ręki Thiago się odbiła. Do tego jeszcze rywal przeszkadzał Thiago i wydaje mi się, że między nimi był kontakt więc jak miał trzymać rękę przy ciele? Do tego po nabiciu piłka odskoczyła i Thiago musiał się do niej ruszyć. Także żadnej tu korzyściy w postaci przyjęcia nie miał. Równie dobrze do tej piłki mógł dojść zawodnik Sevilli i nie byłoby tego gadania. Sędzia był blisko więc widział to raczej dobrze. Gdyby to było typowe zagranie ręką z korzyścią dobrego przyjęcia piłki, pewnie sędzia by przerwał grę. Po prostu Thiago był w tej akcji bystrzejszy od obrońców Sevilli. Takie moje zdanie, ale w sumie to ja mogę się nie znać ;)

0

Jejciu ludzie dlaczego Wy jak już napiszecie jakiś negatywny dla ogółu komentarz na końcu musicie dodawać: np. minusuj dzieciarnio itp. Myślicie, że tu same dzieci siedzą? Oj mylicie się i to poważnie.


Szczerze powiedziawszy to już mnie męczą te stwierdzenia na graczy Barcy: aktorzy, symulanci itp. W każdym klubie się tacy znajdą i jakoś o nich jest cicho. A o Barcelonie to zaraz dyskusja trwająca tydzień. Ludzie od razu szacunku nie mają, z klubu wyrzucają itp. Co do Fabsa to ja tego oceniać nie będę, bo szczerze powiedziawszy z jednego ujęcia to widziałam tylko. Bardziej mnie irytuje upadanie przy każdym dotknięciu Alexisa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?