0

10Messini

W zeszłym sezonie Leo potrafił grać bardziej samolubnie niż teraz i był wtedy Pep więc raczej żadnego wpływu jego brak nie ma.

0

Widzę dyskusję o Messim i jego ewentualnym odejściu. Kiedyś Leo pewnie odejdzie z Barcy, ale to będzie na koniec jego kariery. Sam mówił że chciałby karierę zakończyć w argentyńskim Newell's Old Boys gdzie jako dzieciak zaczynał przygodę z piłką i nie zdziwię się jak tak będzie. Choć do tego jeszcze daleka droga. Myślę, że mimo wszystko on ma w Barcelonie zaklepaną nawet emeryturę, przynajmniej tak powinno być. Co do Ronaldinho to z nim było trochę inaczej. On nie był wychowankiem La Masii więc i on do Barcy nie był tak przywiązany i Barca do niego też nie więc normalne było, że gdy już tu się wypalił i nie był potrzebny to mógł odejść. Z Leo myślę, że może być inaczej. On jest wychowankiem La Masii, jest nasz, ma Barcelońską krew. On Barcelonie zawdzięcza wszystko co związane z piłką nożną, a Barca jemu zawdzięcza wiele sukcesów. Dlatego uważam, że jak Leo zdecyduje się odejść to tylko do klubu Newell"s Old Boys- gdzie zakończy swoją cudowną karierę. Sam zresztą mówił, że odejdzie tylko wtedy kiedy Barcelona nie będzie go chciała, a Barca go chce... :)))

0

Ludzie co Wy ćpacie?
O ile w odejście Ronaldo z Realu można uwierzyć o tyle w odejście Mesjasza do Madrytu - NIE !! W przepowiednie jakiegoś tam wróżbity wierzą, hehe no to trzeba być nieźle nawiedzonym.

A co do Ronaldo, nie lubię gościa, ale jeśli faktycznie Madryt nie dał mu wolnego, żeby mógł jechać do rodziny i na grób ojca to mu się nie dziwie, że tak się zachowuje i go rozumie. A Madryt tym sposobem pokazuje swoje złe oblicze. To trzeba być nieludzkim ...

0

nieznajomy11

W Pampelunie ze zmianami trafił w 100%, jedynie w Madrycie trochę nie trafił, znaczy zamiast Tello ja by Ville dała, no ale on jest trenerem a nie my. Najważniejsze, że mamy komplet pkt. po trzech kolejkach i teraz przerwę na reprezentacje.

0

Ufff wymęczone 1-0. Najważniejsze 3 pkt. Pierwsza połowa dobra, w drugiej za bardzo oddaliśmy inicjatywę Valencii ...

0

jacobFCB

i tak macza palce w składzie mimo, że z trybun ;) a dziś nawet nie wszedł David ...

0

W sumie to zastanawia mnie fakt czemu Tito Ville tylko na koncówki daje. Dostał powołanie do kadry, a w klubie praktycznie nie gra ...

0

Na za dużo już im pozwala Barcelona :/ Strzelcie na 2-0 bo będzie nerwowo ...

0

Iniesta !

0

Ja chcę Davida Ville zobaczyć dziś na boisku.

łomatko jakie szczęście ...

0

Kurde Cesc :/ Alexis ładne zakręcenie ;)

0

I niech Levante taki wynik się utrzyma :)) bo mam w jakimś tam typerze na 2-2 , czyli kolejne 3pkt by były i 3 dokładny wynik trafiony ;)

0

Nieźle trafiony transfer MU :))) Robin już się spłaca ;) Mam nadzieje, że United też Mistrza odzyska jak i oczywiście Barca !! :)))

0

A ja skromnie 3-1 stawiam ;) Valencia to dobry zespół, ale ostatnie kilka meczów między tymi ekipami pokazuje, że Barca radzi sobie z nimi i to dobrze. Zwłaszcza Leo Valencia leży.

Też mam nadzieję na MVP od początku, no i oczywiście Jordi Alba, bo kto jak kto ale on Valencie zna dobrze :)))

0

Orłoś

Trochę z ironią napisałam, że Ronaldo dostanie ZP. Jest super zawodnikiem ale ni w ząb nie mogę go porównać do Mesjasza. On jest po za zasięgiem i coraz bardziej się o tym przekonuje...

Brawo Atletico. Piękny pogrom triumfatora LM niejakiej Chelsea :)))
Co do Falcao to bez przesady z tym kupowaniem go do Barcy. Tylko jakiś napastnik nastrzela trochę bramek, a Wy już go byście na CN widzieli. To jest początek sezonu i póki co Falcao jedzie na świeżości, zobaczymy w połowie sezonu jak będzie się spisywał - on i jego Atleti.

0

MRM94

No właśnie dla najlepszego zawodnika, nie za nazwisko i zasługi. Iniesta miał świetny sezon. Dobry w Barcelonie jak i kadrze. Wreszcie została jego praca doceniona w postaci tej nagrody. Na ZP zasłużył z 2010r. niestety nie dostał tej nagrody. Teraz wreszcie docenili go i przyznali mu nagrodę za sezon. Brawo.

Kto dostanie ZP nie mam pojęcia. Pewnie Ronaldo za wygranie LaLiga.

0

MRM94

Jak już to kobieto a nie chłopie.
Czyli według Ciebie Xavi czy Iniesta nigdy nie imponował taką formą i osiągnięciami by zasłużyć na indywidualne wyróżnienie? Wiesz, sukcesy zdobywa cała drużyna, a nie tylko grajek, który strzela bramki. To co wyprawia Xavi czy Iniesta jest wręcz genialne. Rozgrywają piłkę, widzą wszystko, do tego co roku na najwyższym poziomie przez kilkanaście lat. I wreszcie dziennikarze to zauważyli i docenili. Leo jest genialny i fantastyczny ale to Xavi i Iniesta robią największą robotę, i gdyby nie oni to Messi tylu bramek by nie nastrzelał. Ja wiem, że masz żal do całego swiata, że tych nagród nie dostaje Ronaldo bo przecież tylko on na nie zasłużył. Messi to przy nim pikuś, który nie strzela wolnych (co pokazał wczoraj ;)), nie potrafi głową strzelać, a Ronaldo to zawodnik kompletny, genialnie wykonuje wolne, strzela głową, tylko wiesz czego mu brakuje? Tej magii którą ma Messi i którą tak wszyscy kochają i doceniają. A wiesz co dziś usłyszałam? I o dziwo od kibica Madrytu? Że Leo Messi to najlepszy zawodnik na świecie i Ronaldo nigdy mu nie dorówna. Można? Można docenić kogoś z innej drużyny... I chwała, że są jeszcze normalni kibice z jednej jak i z drugiej strony.

0

Jeszcze tylko by się przydała jakas nagroda dla Xaviego. Też zasłużył na wyróżnienie :)

0

Patrycjusz

Przecież nie musisz się zapisywać, nikt Ci tego nie nakazuje, a jajec sobie nie robią . Po za tym w niektórych innych klubach o wiele droższe składki są więc już nie narzekajcie. Przymusu nie ma. Ja się zapiszę bo bardzo chciałabym jechać kiedyś na mecz, a dzięki członkostwu pewne kwestie będę miała ułatwione.

0

No Wy to ludzie normalni jesteście? Dla jakich bogaczy kurde? Czy jednorazowe 70zł jest to taka duża suma? Wiedziałeś jeden z drugi, że będzie rekrutacja to trzeba było sobie odkładać. Kilka piw bądź paczek papierosów to chyba nie jest takie duże wyrzeczenia, a w ostateczności niech rodzice jako prezent urodzinowy lub na poczet gwiazdki wpisowe Wam opłacą :)

Ale cóż najlepiej jakby wszystko za darmo było ... ehhh Ci Polacy !

0

Brawo Andres. :) Wreszcie został doceniony.
Jego gra w Barcelonie jak i kadrze była genialna. Nagroda w pełni zasłużona.

0

Z każdą porażką moja miłość do Barcy wzrasta. Nie wiem czemu sie tak dzieje ale tak jest. owszem wczoraj byłam wkurzona, rano obudziłam się wkurzona ale teraz mi przeszło. Przegrali trudno. Kiedyś się każda passa kończy, ale ja i tak ich kocham. Walczyli dzielnie do końca mimo braku jednego zawodnika. I za to im dziękuję z całego serca. VeB

0

Przegraliśmy dziś 1 polową i głupim błędem Valdesa w 1 meczu. No cóż trzeba czekać na rewanż w lidze i tam ich pokonać.
Szkoda, że od początku meczu nie graliśmy 10ątką bo gra była o niebo lepsza...

SP zoastaje w Madrycie, a my walczymy o LaLigę i LM :))

0

W 1 połowie tylko lepszy był.
Brawa dla Barcy za dobrą gre w 10 i walkę do końca ...

0

Ja pitole pilka meczowa Messi :/

0

Boże tego Casillasa bym normalnie nie wiem co :/

0

tylko 3 minuty :/

0

niedługo Valdes do akcji powinien ruszyć ;)

0

Zawał normalnie

0

w 90 min strzelcie na 2-2 prosze was !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?