0

OLfan

Jeśli mówisz o całokształcie, to tak samo nagroda należy się Xaviemu za całokształt. Gra w Barcelonie, w Hiszpanii, jest królem podań, królem dokładnych podań. Ale ZP jest za rok a nie za całokształt. Swoją drogą powinni też taką nagrodę wprowadzić. Niekoniecznie co roku ją przyznawać, ale przyznawać wtedy kiedy naprawdę jakiś zawodnika na nią zasłuży. Czyli póki co tą nagrodę powinni dostać: Raul, Casillas i Xavi. Ci mi tak na myśl przyszli na początek. W sumie sami Hiszpanie hehe ;)) Jeszcze Beckhamowi bym ją dała :) i pewnie paru by się znalazło. Ronaldo też :) znaczy temu brazylijskiemu. :)

0

1. Messi
2. Iniesta
3. Ronaldo

Przykro mi ale Ronaldo znowu nie da rady. Ba jeszcze z Iniestą przegra. Zresztą tegoroczne nagrody indywidualne mogą o tym świadczyć. Mimo, rewelacyjnego sezonu Ronaldo (znaczy liczy się tegoroczna część) to zbyt za mało by pokonać Mesjasza. Zresztą za sezon nawet Ronaldo nagrody nie dostał, bo zgarnął ją Iniesta.

0

Co do Villi to zgadzam się z Wami. W sumie dziwiło mnie zawsze ustawienie Villi na boku przez Guardiole. Od początku było widać, że David tam nie czuje się dobrze. Tym ustawieniem był ograniczany. Na środku czuje się jak ryba w wodzie, co myślę przyniosło by Barcelonie dużo korzyści. Bo niestety póki co to Villa się u nas marnuje, a chyba kontuzje ma już wyleczoną całkowicie.

0

"Real to klub dżentelmenów, dlatego nie możemy tu rozmawiać na temat sędziów. To filozofia tego klubu, dlatego muszę ją szanować, choć ja wolę prawdę."
a potem
"Delgado to dobry sędzia, ale w kluczowym momencie popełnił błąd. To może zdarzyć się każdemu - powiedział Mourinho"

Nie no Jose Ty nigdy mnie nie przestaniesz zaskakiwać ;))) a wchodząc tu po przeczytaniu nagłówka myślałam, że się trochę ogarnął ;))) ale to nie możliwe chyba ;)))

0

Jakby ktoś nieoglądający wczorajszego meczu wszedł na naszą stronę i poczytał komentarze, stwierdziłby, że Barcelona wczoraj nie istniała. Zagrała najsłabszy mecz w sezonie i do tego bardzo szczęśliwie zremisowała. Trochę za bardzo krytykujecie Barce za wczorajszy mecz. Chyba te lata sukcesów na prawdę niektórym w głowach poprzewracało. Do tego już wszyscy znają nasz styl gry i wiedzą jak z nami grać, a mimo to po 7 kolejkach jesteśmy liderami z jednym tylko remisem. O problemach kadrowych już nie wspomnę. My bez najlepszych w obronie, a Real w komplecie. Cieszę się z remisu ale żałuję, że nie wygraliśmy bo były ku temu okazje mimo, że wiele osób tu twierdzi, że to Real miał piłki meczowe. Skoro piłkę meczową miał Benzyna to co powiedzie o strzale Montoyi?

0

Agunia91

A czy ja gdzieś napisałam, że Barca nigdy nie symuluje? Czytaj dokładniej. Akurat Real nie powinien się wypowiadać na temat symulowania i aktorzenia bo sami lepsi nie są. I co mi tu dajesz jakieś stare filmiki. Gadamy o wczorajszym meczu. Na "aktorów" z Madrytu też się filmiki znajdą, nurki di Marie czy Ronaldo. W MU to przy co drugim podmuchu leżał i liczył, że sędzia faul odgwiżdże. W LL sędziowie tak fauli na nim nie odgwizdywali więc się oduczył trochę symulować.

0

MRM94

Nie no wszyscy widzą jak jest, tylko kibice Madrytu zawsze odwrotnie. Wy chyba jakieś inne oczy macie. Teatr Ozila był genialny, ale przecież to Barcelona symuluje no i oczywiście to nam sędziowie pomagają. Zawsze i wszędzie...

0

W przypadku Ozila żadnego faulu nie było. A co do Iniesty do dotknięcie przez Pepe jego nogi jak i piłki było praktycznie w tym samym czasie. Teatru tu nie było bo to Pepe spowodował upadek Iniesty. A powtórki meczowe były chyba z innej kamery gdzie było widać dokładnie faul. Specjalnie przyglądałam im się i wtedy byłam w 100% pewna, że sędzia się pomylił i powinien podyktować 11 do której nie powinniście mieć pretensji.

0

No być może i trafił w tą piłkę, ale kontakt z nogą Iniesty też miał. Swoją drogą to śmiesznie w górę wyleciał ;)))

0

MaxxZiziu5

Za to u was od podmuchu wiatru się nie przewracają. Di Maria nurek nr 1. Ronaldo Ozil kolejni dobrzy aktorzy :)))) A i Pepe potrafi ładnie przyaktorzyć . Do tego ta jego brutalność :))) No wręcz zawodnik idealny :))) Ino brać przykład z niego;))) A że jest dobrym obrońcom to już inna sprawa ...

0

Powiem Wam, że ogólnie zadziwia mnie początek sezonu Barcy. Nie gramy rewelacyjnie, a wygrywamy. Chyba w żadnym meczu nie mieliśmy całego składu do dyspozycji (pomijam tu Erica), co mecz jakaś kontuzja, Tito musi eksperymentować przede wszystkim z obroną bo to w niej najwięcej kontuzji, a wygrywamy. Do tego potrafimy wygrywać na wyjazdach, co w zeszłym sezonie kulało no i potrafimy rozstrzygnąć mecz na własną korzyść przy nie korzystnym wyniku. Oby tak dalej, a być może w kwietniu i maju będziemy cieszyć się z trofeów. :)))

0

I to jest ta różnica między Tito a Guardiolą . Tito nie pozwoli na takie wrzucanie na Barce. Choć nie powiem strategia Pepa mi się bardzo podobała.

0

florek81

A Real co z tego tworzenia sytuacji stworzył? tyle samo co Barca z klepania :)))

A Tito dobry gościu :)))))

0

Atl. 2-1 wygrało... chyba z nimi o majstra walczyć będziemy ;)

0

florek81

Ale mecz się liczy po 90 minutach a nie po 30. Co z tego, że po 30 min przeważał Real? Ma to jakieś znaczenie? Owszem remis sprawiedliwy, ale lekka przewaga był na korzyść Barcy w całym meczu. Spójrz na końcówkę gdzie Madryt się już bronił tylko, a Barca mogła rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść.

Posrani nie byliśmy. My nie mamy 8pkt straty i nie musimy gonić. Remis lepszym wynikiem jest dla nas....

0

MRM94

Aktorstwem to się popisał Wasz Ozil, na szczęście sędzia nie dał się nabrać i nie zepsuł całego widowiska jedną akcją :)))

0

No powtórek było dużo i na każdej widziałam, że był faul :))

Odpowiednia osoba się o tym wypowiada :))
Więcej z gry mieli? Ciekawe. Druga polowa, a zwłaszcza końcówka meczu należała do Barcelony. Szkoda, że nie udało się strzelić i pogrążyć Real...

0

Szkoda że ich nie znokautowaliśmy w końcówce :/ Ale mecz dobry, sędzia jakoś nie widziałam, żeby nam sprzyjał a podobno to robią. Real nie powinien kończyć meczu w 11, ale cóż życie ....

0

I teraz Leo :)))) Nokaut

0

ehhhh poprzeczka :/

0

Już nudno jest, niech się skończy bo widzę, że Barca już na remis gra :/...

0

Czas na Ville !!!!

0

Moje serce już nie wytrzymuje :/

0

Obrona genialna :/

Dajemy chłopaki, wygramy !!!!

0

Jeszcze jedna bramka i chyba rekord bramek strzelonych w GD Messi pobije :))))

0

Piękny wolny :))))) Pewnie znowu źle mur Iker ustawił ;)))))) hhhee

Jeszcze jedną i będę spokojna :))))

0

Ale gramy coraz lepiej :))) Tylko proszę w obronie na pełnej koncentracji :)))

0

hahahhahahaha a to nam sędziowie sprzyjają :))))

0

Ozil ładna symulka :)))

0

Spoko wystarczy 2-1 dla nas :))) Ja tak od 70 minuty widziałabym Davida w składzie :))) Jak wchodzi w końcówce to strzela, tak że musi passę podtrzymać ;))))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?