blaugrana7
Dołączył/a: styczeń 2012
TM
13 obserwujących
10 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
oper21
Ale Ronaldo nic złego nie powiedział, jedynie prawdę, bo zarówno oni wygrali u nas jak i my u nich. A czy wiedzą jak z nami zagrać to się okaże w niedziele. Trochę ogarnijcie się z tym wrzucaniem na CR, sama go nie trawię ale bez przesady, żeby każdą jego wypowiedź od razu błotem obrzucać. Tu nic złego nie powiedział. Nie twierdzi, że wygrają na pewno, że wygrają 5-0, tylko, że już wygrali i to niestety prawda...
0
barcapff
A wiesz jak kiedyś Twój klub Puchary zdobywał?
0
Zaczęło się. Napinka, wyzywanie itp. Przeczytajcie sobie, fajny artykuł:, zwłaszcza 10pkt. http://www.weszlo.com/news/12024-Wypad_na_Barce_10_rzeczy_ktore_mnie_zaskoczyly
A potem zacznijcie kulturalnie rozmawiać :))
0
No przecież Madryt ostatnio wszystko z nami wygrywa jak chce, gdzie chce i kiedy chce. ;) Więc chyba musimy się zacząć bać ...
Dwie wygrane z Barcą wiosny jeszcze nie czynią ... :))
VeB!!!
0
Brawo Barca!! Po raz kolejny w tym sezonie pokazali charakter i walkę do końca :) Brawo. No i fantastyczny David Villa :))))))))))) Super!!!
0
Villaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Kocham go :)))))))))))))))))
0
Barca o 3pkt :)))
0
Fabs !!!! :))))
0
Teraz teraz chłopaki !!! Na 2-2 :))
0
Jak zwykle Sevilli uda się jeden sukces osiągnąć, a potem kilka meczów pod rząd baty będą ... taka to drużyna ... :/
0
zbulwersowany niby jaka prawda?
0
Madryciaki nie macie swojej strony?
0
Teraz gol będzie :))
0
Kurde jak on to obronił !! wow Strzał super. :))
0
Już z rm.pl wracają bo nadzieje wróciły ;)))
Swoją drogą to śmiać mi się chce z niektórych tu kibiców.
Mecz trwa 90 minut, jest 2-1 i 54 minuta dopiero. Nawet w 10 minut mogą wygrać ten mecz. I nie ważne, że to Sevilla. Widać chłopaki się wkurzyli. Gol super Czesia. :)
0
Pieknie :))))
0
Papi
A jaką formę ma Real, że nas aż tak zmiażdży?
Będzie 3-2 dla nas ;)
0
malutkiFCB
Ciężko jest poprawić błędy? Przecież podkreślają Ci się błędy więc mógłbyś je poprawić bo w oczy razi ....
Co do Leo to trochę mnie wnerwiło to jego naskoczenie na Davida, ale ma racje, że to część futbolu, chęć strzelenia bramki i presja, także wybaczam ;))) Ale oby nie było więcej takich sytuacji ... ;)
0
kamilusssss
to nie wina Rayo, to pewnie ktoś od nas udał się na stadion Rayo i kabelki poprzecinał, żeby ta przewaga nasza się utrzymała dłużej ;) ale nie wzieliśmy pod uwagę tego, że mecz na jutro przełożą :((( no cóż trzeba będzie akcję z kabelkami jutro powtórzyć... ;)
0
galaktyczny10
A niby co ten Twój Real takiego w meczach z Barceloną pokazuje? W tym sezonie w zwycięstwach jest 1-1. Więc o co Ci chodzi?
0
Fajne zachowanie naszych piłkarzy po meczu jak gratulowali bramkarzowi Granady dobrego meczu :)))
Dziś zaczarował bramkę jak rok temu bramkarz Sevilli ... :)
0
Dziękuję Barco za wymęczona 3pkt. na urodziny :))) ale najważniejsza wygrana :)))) Valdes i Xavi - bohaterowie meczu :))) Brawo. Normalnie nie wiem co napisać, takie emocje ;)
0
Bramkarz mecz życia. Szkoda że u nas ! Dawać Barca !! jeszcze macie trochę czasu !!!
0
hahahha po takiej okazji dla Granady to musimy to wygrać !!! Dawać Barca !!!!
0
Zróbcie mi ten prezent na urodziny !!! 3pkt Barca!!!
0
Kurde Barca jedną bramkę !!! Ja Was tylko o to proszę !!!
0
Hehe kolejny bramkarz mecz życia będzie miał !!
0
Barca stoi, a Granada się rozkręca. Grać kurde Barca. A Messi też niech się weźmie do gry a nie będzie się na kolegów tylko denerwował!!
0
Mam nadzieję, że ten mecz nauczył tych wszystkich narzekających na piłkarzy i wyrzucających już ich z Barcy za jakiś słabszy mecz, że po deszczu zawsze wychodzi słońce. Jak widać dziś Tello się spiął i zagrał dobry mecz. Ludzie trochę ogarnięcia. Każdy z tych piłkarzy jest nam potrzebny. Każdy ma prawo mieć słabszy dzień. Ale każdy jest członkiem tej Barcelony i każdy stanowi o sile tej drużyny. Także szacunek każdemu z nich się należy.
Leo cały mecz może chodzić, a potem strzela dwie bramki i daje nam zwycięstwo :)) To jest Barca!!
0
w tym samym momencie padają bramki dla mojej Barcy i mojego Juve :)) ehhh pięknie ;)