0

Co sie dzieje w Madrycie? Real nie wytrzymuje już? Coentrao czerwo po za boiskiem?

0

SinMistico

No Alexis dziś całkiem dobrze. Oby tak dalej. Sam też dużo zdziałać nie mógł. A Leo, no cóż klasa sama dla siebie. Może grać totalny piach cały mecz, a w jednej akcji się odnajdzie i mecz załatwi :)))

Co do Madrytu to wydaje mi się, że w tym sezonie będą mieli tak ciężko jak my w zeszłym. Są Mistrzami, a wiadomo Mistrza trzeba lać, więc już nie będą im rywale zadania ułatwiać a wręcz przeciwnie, nerwów napsują, co mnie bardzo cieszy :)))

0

hehehe Real przegrywa? No nie wierzę :)))

Teraz to suchej nitki na nas nie zostawią, już nam sędziowie sprzyjają ;)))

0

Najważniejsze, że Alexis się z upadaniem w polu karnym ogarnął i dziś nie symulował :)
Dziś trochę do szału mnie Tello doprowadzał bo tracił piłkę niemiłosiernie, ale cóż młodość ma swoje prawa :))

Real nadal remis...

0

Póki co Tito jak najbardziej na plus na ławce Barcy w roli trenera :)) Widzi co się dzieje na boisku i wprowadził dobre zmiany, które przyniosły wiele korzyści. Druga sprawa, to to że może o raz kolejny Barca w nie do końca podstawowym składzie na rywala, który napsuł nam wiele nerwów, a w moim przypadku doprowadza mnie do minimalnego przed zawału ;) . Być może, Tito chciał oszczędzić zawodników na SP ale jak widać na mecz w Pampelunie trzeba wystawiać zawsze podstawowy skład. Na koniec nawet mi się szkoda Osasuny zrobiło, bo walczyli ambitnie do pewnego momentu. Ich trener dla nas na szczęście przeprowadził złe zmiany, bądź w złym momencie. Tito trafił ze zmianami.
Na szczęście trzy punkty jada do Barcelony, a teraz niech reszta robi co chce ;))

0

Wkurza mnie ta Osasuna już. Jedna akcja i bramka. My oczywiście bijemy głową w mur. Deja vu z poprzedniego sezonu :/

Alexis coś tam próbuje, przynajmniej dziś nie pada w polu karnym jak mucha. Ogólnie gra nie najgorsza, tylko jak zwykle szczęścia brak...

Oby w drugiej połowi strzelili dwie bramki i wygrali..

0

Mimo, że w Italii sympatyzuję z Juve, to nie ma takiej opcji, żeby David poszedł do Włoch :)) i mam nadzieję, że nie odejdzie od Barcy. Wraca do gry, wraca do formy, może się nam przydać w tym sezonie :)) i będzie słynne trio MVP :)) bo Pedrito też póki co dobrze :)) No Mesjasz to wiadomo :))

0

Już rzygam jak czytam komentarze, o sprzedawaniu Valdesa i o jego wczorajszej wpadce. Ludzie cieszcie się bo znowu wygraliśmy z Madrytem. Bo Tito w pierwszym meczu pokonał Mourinho, bo byliśmy wyraźnie lepsi od Mistrza. W rewanżu Realowi będzie ciężko, muszą wygrać, a jeszcze za Jose na SB Real z nami nie wygrał.

0

Może Przemka Tytonia za Valdesa?
Wymyslacie ...

0

Kurde ludzie ogarnijcie się. Jeden poważny błąd Valdesa, a Wy już go wyrzucacie z klubu. Jak nam tyłek ratował niejednokrotnie to już nie pamiętacie. Też jestem wściekła na jego fafrucla, bo 3-1 praktycznie by pozbawiało szans Realu, ale wygraliśmy i teraz żeby Real zdobył Superpuchar też musi wygrać, a Jose i jego Real jeszcze z nami na SB nie wygrał.

Co do meczu, dziwny mecz. W 1 połowie powinniśmy coś strzelić bo Real nie grał nic. W drugiej na początku my spimy, Real atakuje. Później sie trochę budzimy, a bramka Ronaldo sprawia, że już jesteśmy całkiem obudzeni. Szybka akcja i bramka Pedro. Super, że on strzelił. Messi karny bezbłędny, no i Xavi na 3-1 :))) Szkoda, że Mesjasz na 4-1 nie strzelił, byłoby już po meczu. A potem każdy wie co było i nerwówka do końca. Szkoda, że Barca nie gra rano, kawy na rozbudzenie bym nie potrzebowała. A teraz ciężko usnąć będzie, a rano praca....

Cieszy wygrana Tito nad Mourinho. Oby na SB w najgorszym razie był remis :)))

0

No Sanchez póki co źle . Ale przewracanie się mu wychodzi nad wyraz dobrze :/ szkoda, że tylko to. Mam nadzieję, że Villa wejdzie w drugiej połowie i bardzo bym chciała aby to on strzelił zwycięską bramkę. Ogólnie podoba mi się fakt, że Barca atakuje już Madryt na ich połowie, dobra zmiana Tito z tym. No i strzelają z dystansu :))

VeB!!

0

Też jestem spokojna. Zawsze jak byłam w GD spokojna to Barca wygrywała :) Będzie 3-1 dla nas :)) Bramki: Mesjasz, Villa jak wejdzie to strzeli i może Pedro? Chciałabym :))

0

Trochę jestem zaskoczona składem. Myślałam, że Jordi zagra. No i Tito da szanse Villi. Mam nadzieję, że chociaż w drugiej połowie go wpuści.

0

Villa Villa Jesttttttttttttttttttt :)))) Pieknie :))))

0

Normalnie cudowna reakcja kibiców :)) I jaka wymiana Villa - Alba :))) Coś czuje, że to będzie nasz sezon :)))

0

Jest i David :)))

Oby wracał do formy, jak najszybciej :))

0

kubafcb

Czemu mamy go sprzedawać? Trzeba każdemu dać drugą szansę. A David wielokrotnie ratował nam tyłek. Owszem w zeszłym sezonie nie miał formy, a potem ta pechowa kontuzja, ale to nie jego wina. Teraz powinniśmy mu pomóc i dać drugą szansę. Do tego będzie głodny strzelania bramek i sukcesów po przymusowym urlopie. Jestem pewna, że nie raz jeszcze nam pomoże :) Vamos David :)))

A co do wzmocnień, to uważam, że nie są one już nam potrzebne. Jordi będzie dobrym wzmocnieniem i to wystarczy. Pique jeśli będzie miał formę jak na mundialu to o obronę z Albom, Alvesem i sercem Barcy Tarzanem jestem spokojna. Pedro jak złapie formę z końca zeszłego sezonu to i zacznie strzelać nam ważne bramki. Nie zapominajmy o Alexisie który po zaaklimatyzowaniu się, pojęciu gry Barcy, jeśli nie będzie kontuzjowany będzie naszym mocnym punktem. Do tego Xavi, Iniesta, Cesc no i nasz król Messi :). Przy takim składzie Real nie będzie nam straszny :)). Jeśli oczywiście nasi zawodnicy będą zdrowi :))

Na koniec Tito, który będzie chciał coś udowodnić, a piłkarze zagrają też dla niego :)))

Także walczymy w tym sezonie na trzech frontach, na maxa :)))

0

Coś chyba schudł David :((

80Ronaldinho90

A kto to jest Neymar? :) Póki co tylko przyszłościowy chłopak. A Villa doświadczony napadzior, który nawet gdy nie jest w formie potrafi rozstrzygnąć mecz :)

0

Ojejciu niech sobie wielki Jose będzie. Przeca kibice Madrytu by potem gadali, że tylko ich Realek każą, a Barcy nie. Niech nasi pokażą na boisku, że są lepsi, wygrają Superpuchar i tyle.

Szczerze powiedziawszy to już rzygam tymi GD. Jak nie było w Madrycie Mourinho to były fajne mecze, odkąd przyszedł to mam dość GD. Obrzydził mi je totalnie, mimo że Barca w nich dominuje.

Gdzie się nie obrócę to Real, kibice Madrytu wychwalający swojego przywódcę i dący za jego palcem itp.... odechciewa się już tego...

0

I dobrze że szybko będą GD, w sumie to chyba dlatego, że w kwietniu i maju są ważne mecze LM i obie drużyny bodajże wnioskowały o wcześniejsze rozegranie GD żeby nie kolidowały z LM :)

0

Geniusz. :)))
Szkoda tylko, że nie zdobył Złotej Piłki, na którą bez wątpienia zasługuje.

0

No nareszcie :) Mam nadzieję, że David będzie bardzo głodny strzelania bramek i w nadchodzącym sezonie pomoże Barcelonie w zdobyciu potrójnej korony :) Bo wierzę, że ten sezon będzie należał do Barcy.

illa illa maravilla :)))

0

Barca i nie zmienia się nic


Łzy radości po zdobywaniu Pucharów z Barceloną będzie zostawiał :)))

0

Kolejny ukształtowany i wychowany prze La Masie chłopak. Kolejny, który na boisku zostawi, serce, pot i łzy. Witamy w domu Jordi :))
Myślę, że bardzo nam się przyda :))

0

Ciekawa historia :)) I fajny zbieg okoliczności z tym kibicem i flagą katalońską :))
A do tych co tak im przeszkadza radość Xaviego z flagą katalońską. Jest Katalończykiem, jest przywiązany do barw i chwała mu za to. Chciałabym, żeby tak nasi rodacy byli przywiązani do barw narodowych. :))

0

Pablo86

Ano właśnie, w finale pokazali całe swoje piękno. Mi też nie do końca podobała się ich gra do finału, ale skoro przechodzili dalej to im to wybaczałam. Nie byli aż tak piękni ale na tyle skuteczni i konsekwentni, że doszli do finału. A tam właśnie pokazali piękny futbol, na który wszyscy tak czekali. I tylko Włochów żal .... żal tej wysokiej przegranej na którą chyba nie zasłużyli ...

0

Ludzie na Igrzyska, a nie Olimpiadę. Olimpiada to jest teraz, czas między Igrzyskami Olimpijskimi.

0

Pablo86

Xavi nie miał swojego turnieju, owszem, ale czy ja wiem czy przez te podania Xaviego Hiszpania była krytykowana? Przecież miał 86% celnych podań co nie pozwalało rywalowi być przy piłce, a co za tym idzie mieć szanse na strzelenie bramki. Co innego skuteczność Hiszpanów. To co najwyżej jej się można doczepić, aczkolwiek zdobywali tyle bramek ile było potrzeba, żeby awansować (pomijając mecz z Portugalią), a że w obronie było rewelacyjnie to można było sobie pozwolić na minimalizm w ataku. Cały kunszt pokazali w finale. Szczerze? To marzę o tym by nasza kadra grała tak nudno w każdym meczu, a wygrywała, marzę o tym żeby Polacy tak zanudzali cały świat jak Hiszpania.

0

TenTypMes

Xavi miał piękną asystę przy bramce Alby. W ogóle ta akcja była piękna. A szybki wyjście Alby wręcz rewelacyjne :) Dużo pożytku możemy mieć z Jordiego :)) Zresztą zauważyłam, że Barcelona w latach gdzie jest Mundial bądź ME ma dobrego nosa do transferów ;) Dwa lata temu Villa, teraz Alba i wszystko w trakcie turniejów ;)

0

Pierwsze mecze w wykonaniu Xaviego nie były porywające ale wczoraj był genialny do czego nas już przyzwyczaił :))) Brawo Xavi :)))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?