blaugrana7
Dołączył/a: styczeń 2012
TM
13 obserwujących
10 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dawać Barca !!!!! Ostatnie minuty, spiąć się i ich uciszyć !!!!
0
nie ma Villi :(((
0
opatrzność nad Barcą czuwa, trza to wykorzystać !!!! :)))))
0
słupek hehhee
0
Jak Madryt to zremisuje to będę miała ubaw z nich :)))) I oby tak było :)))
0
Ja pierdziele :/
Dawać !!!
0
Song wchodzi. Jeszcze na Ville czekam.
0
Na akcje Madrytu to nie patrzę w ogóle bo strach ... ;)
0
hehhee Iniesta ;)
0
Ludzie nie umiecie liczyć? Przy 2-1 Real ma puchar, każdy remis puchar dla Barcy. 3-2 dla Madrytu dogrywka
0
ehhhh nie wyszło :/
0
Wolny, 2-2 ;)
0
teraz muszą ruszyć :)
0
Kurde Casillas :/
0
Spokojnie strzelimy na 2-2 :)) coś mam takie przeczucie :)))
0
Kurczę moim marzenie jest abyśmy do 90 minuty wytrwali w takim wyniku a w 90 minucie strzelili na 2-2, zobaczyć tą ciszę na SB, hehe po raz kolejny ich upokorzyć ;)
0
Real póki co ma puchar
0
Przy każdym remisie puchar jest nasz
0
Szybko strzelić na 2-2 :)) a jest to możliwe. Tylko to, że w 10 gramy może nam utrudnić sprawę ...
Jak Madryt nie zdobędzie Pucharu to będą to dla mnie największe.... nie będę kończyła! heh
Visca el Barca! Będzie 2-2 :))
0
Żeby do przerwy wytrwali , odpoczeli i w 2 połowie zaatakowali :)))
0
Brawo Leo :)))) Na kłopoty zawsze Messi :)))))
0
Ale z Was kibice. Potrzeba nam jednej bramki, żeby nasi uwierzyli, ale jak ją strzelić i kto ją ma strzelić?
0
Czerwo pieknie ...
0
A niektórzy Valdesa chcieli sprzedawać, a dziś ratuje nas póki co od kompromitacji...
0
Spokojnie będzie 2-2 ...
0
Prawdziwy kapitan :)) ale od początku byłam pewna, że Tarzan poleci na ten mecz :))
0
Co myślicie po tych 3 meczach o Tito? Nadaje się na pierwszego trenera naszej Barcy? :)
Ja uważam, że jak najbardziej jest to najlepszy człowiek (zaraz po Pepie) na najwłaściwszym miejscu. Wreszcie Barca stara się strzelać z dystansu czego w za Guardioli mi brakowało.
0
Dobra, pocieszyliśmy się z porażki Madrytu, a teraz ogarniamy się i skupiamy na kolejnym meczu, czyli GD o SP :))) Mam nadzieję, że nasi wygrają i pokażą, kto póki co rządzi. Bo pamietajmy, że sezon jest bardzooo długi i wszystko może się odwrócić. Choć nie powiem, strata 5 pkt na początku sezonu bardzo mnie cieszy :))
0
No Mourinho powie, że sędziowie ich okradli :))))
0
Mamy sierpień, a w Madrycie już -5 :)) Ehhh zimno tam ;)