0

Dawać Barca !!!!! Ostatnie minuty, spiąć się i ich uciszyć !!!!

0

nie ma Villi :(((

0

opatrzność nad Barcą czuwa, trza to wykorzystać !!!! :)))))

0

słupek hehhee

0

Jak Madryt to zremisuje to będę miała ubaw z nich :)))) I oby tak było :)))

0

Ja pierdziele :/
Dawać !!!

0

Song wchodzi. Jeszcze na Ville czekam.

0

Na akcje Madrytu to nie patrzę w ogóle bo strach ... ;)

0

hehhee Iniesta ;)

0

Ludzie nie umiecie liczyć? Przy 2-1 Real ma puchar, każdy remis puchar dla Barcy. 3-2 dla Madrytu dogrywka

0

ehhhh nie wyszło :/

0

Wolny, 2-2 ;)

0

teraz muszą ruszyć :)

0

Kurde Casillas :/

0

Spokojnie strzelimy na 2-2 :)) coś mam takie przeczucie :)))

0

Kurczę moim marzenie jest abyśmy do 90 minuty wytrwali w takim wyniku a w 90 minucie strzelili na 2-2, zobaczyć tą ciszę na SB, hehe po raz kolejny ich upokorzyć ;)

0

Real póki co ma puchar

0

Przy każdym remisie puchar jest nasz

0

Szybko strzelić na 2-2 :)) a jest to możliwe. Tylko to, że w 10 gramy może nam utrudnić sprawę ...

Jak Madryt nie zdobędzie Pucharu to będą to dla mnie największe.... nie będę kończyła! heh

Visca el Barca! Będzie 2-2 :))

0

Żeby do przerwy wytrwali , odpoczeli i w 2 połowie zaatakowali :)))

0

Brawo Leo :)))) Na kłopoty zawsze Messi :)))))

0

Ale z Was kibice. Potrzeba nam jednej bramki, żeby nasi uwierzyli, ale jak ją strzelić i kto ją ma strzelić?

0

Czerwo pieknie ...

0

A niektórzy Valdesa chcieli sprzedawać, a dziś ratuje nas póki co od kompromitacji...

0

Spokojnie będzie 2-2 ...

0

Prawdziwy kapitan :)) ale od początku byłam pewna, że Tarzan poleci na ten mecz :))

0

Co myślicie po tych 3 meczach o Tito? Nadaje się na pierwszego trenera naszej Barcy? :)
Ja uważam, że jak najbardziej jest to najlepszy człowiek (zaraz po Pepie) na najwłaściwszym miejscu. Wreszcie Barca stara się strzelać z dystansu czego w za Guardioli mi brakowało.

0

Dobra, pocieszyliśmy się z porażki Madrytu, a teraz ogarniamy się i skupiamy na kolejnym meczu, czyli GD o SP :))) Mam nadzieję, że nasi wygrają i pokażą, kto póki co rządzi. Bo pamietajmy, że sezon jest bardzooo długi i wszystko może się odwrócić. Choć nie powiem, strata 5 pkt na początku sezonu bardzo mnie cieszy :))

0

No Mourinho powie, że sędziowie ich okradli :))))

0

Mamy sierpień, a w Madrycie już -5 :)) Ehhh zimno tam ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?