blaugrana7
Dołączył/a: styczeń 2012
TM
13 obserwujących
10 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czarek434
a ileż ten Twój Real przez te dwa lata zdobył? podobno Mou ma najlepszy drugi sezon w klubie, to współczuje wam za rok .... :)))
0
udało się panience :/
0
arekbsowa
niektórym się podoba heheh :P
kokokokoko
0
czarek343
żeby ich ta pewność nie zgubiła ...
0
czarek434
to chyba nie śledzisz tabeli skoro twierdzisz że Bilbao o nic nie walczy. O Puchary walczą ... a przynajmniej powinni. Ale jak widać z Realem im się nie chce ;) Spoko Barcelonie postawią twarde warunki :))))
0
Ale Atletic powinien walczyc bo o puchary walczą, chyba że im nie zależy. Tacy pewni są pokonania Barcelone w finale PK?
0
szybko nastrzelali ale przynajmniej nie Krysia :)))
0
heheh dobre :))) widać Ronaldo czuje oddech Mesjasza co do Króla Strzelców La Liga :))) No cóż jak się bardzo chce to często nie wychodzi :)))) życzę Mu żeby żadnego gola nie strzelił dziś :)))
0
Karnego miał teraz Krystyna?
0
Mi osobiście tańce Daniego się podobają :))) Ma chłop wyczucie rytmu ;) Mógłby mnie nauczyć tak tańcować:) Dlatego lubię jak on strzela bo wiem, że pokaże nowy układ taneczny hehe ;) tu akurat przy bramce Thiago :)))
0
Dlaczego nie tańczyli jak Torres strzelał? hehhe no to był żart czy na poważnie pytanie tego pana? A dlaczego jego zawodnicy nie tańczyli jak Barca im strzelała bramki?
0
fanbarcy1926
Guardiola to jest Josep więc gdzie tu masz Pepe? Pepe to w Realu tak jak kolega pod Tobą napisał. Aż po oczach daje ten Wasz Pepe ;) hehe
Kurcze to nie da się w kilku zdaniach podziękować Guardioli za te 4 lata :(
Ja to myślę, że on odpocznie ten rok i po roku wróci do Barcy. Chyba mówił nawet że musi spojrzeć na to wszystko z boku i odpocząć. A dlaczego klub nie szuka nowego trenera? Przez rok będzie Tito a potem może powrót Mistera. Mam taką nadzieję :))
0
Aż muszę coś wymyślić i napisać, ale na pewno po polsku :) mam nadzieję, że ktoś to będzie tłumaczył :)) Bardzo pozytywna akcja :))
0
Wszystko byłoby piękne gdyby nie to, że Pep odchodzi :( Jakoś do tej pory się z tym nie oswoiłam. Brawo Barca, Brawo Messi gonimy płaczka, a co!
0
Mesjasz goni Krystynkę :))
0
Pep chyba już żałuje że rozstaje się z Barca. Taki smutny :(
Brawo Pedro. :))
0
vlucekv
ale Pep decyzję podjął już dawno tylko nie chciał w trakcie sezonu dekoncentrować zawodników. Także, jakbyśmy wygrali LaLiga, LM i CdR to i tak by odszedł. Bodajże już chyba w grudniu miał podjętą decyzję. I w żadnym wypadku to nie jest brak jaj ....
0
Kocham tego gościa, kocham ten klub. Dziękuję, że mogłam przez te 4 lata przeżywać to wszystko, że byłam świadkiem tej Barcy. Pep dziękuję za tą Barcelonę .
0
Tak Pep osierocił swoje dzieci, ale oddał je w ręce ojca chrzestnego, który krzywdy im nie zrobi. Wierzę w to i całym sercem jestem z nim i Barcą :))))
0
Moim zdaniem bardzo dobry wybór. Możemy być spokojni, że nikt filozofii Barcelony nie rozwali:) Pewnie Pep w razie problemów będzie służył pomocą Titowi. :)) Vamos Barca!
0
Cóż mogę napisać? Dziękuje Mister za 4 lata niezapomnianych chwil :)) wielkich wzruszeń, dziękuję za tą Barcelonę, za te wszystkie trofea w tym te największe, za tiki-take, za to że nauczyłeś mnie pokory i szacunku nawet do największych wrogów. Dziękuję Ci za Twoją klasę, umiejętność wypowiedzi i elegancje. Dziękuję Ci po prostu za te 4 lata dzięki, którym zrozumiałam, że Barcelona to coś więcej niż klub. Od 15 lat kibicuję Barcelonie, ale to dzięki Pepowi zrozumiałam, że Barca to styl i coś więcej niż tylko klub. Dziękuję. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wrócisz do nas. Czekamy. Twoje dzieci .... :)))
0
antoniooo
ale akurat opóźniający się trening to nie jest dobrą wiadomością. Pewnie chłopaki niezbyt mogą przyjąć decyzję o jego odejściu, bo jakby miał zostać to pewnie już wszyscy by trenowali z uśmiechami ...
0
Tinot3I
Z jego głowy te wiadomości. Kurde ludzie wy na prawdę tacy mało inteligentni jesteście? Może Franek Smuda Barce poprowadzi? Albo z piłki ręcznej Wenta? Też w to uwierzycie?
0
To zostanie jak po treningu ma być konferencja. Po złej wiadomości chłopakom odechciałoby się treningu a tak pewno sobie żartują teraz z Pepem a cały świat czeka ;)
0
szymonst
i żaden z ich trenerów ostatnich lat nie był tak przywiązany do ich klubu. Przychodzili raczej dla kasy ..
0
mikolaj20
idź na swoją stronę bo tylko się błaźnisz tu...
0
Najlepiej by było gdyby Pep odszedł jak Xavi, Iniesta, czy Puyol zakończą karierę. Wtedy byłaby najlepsza pora na zmianę warty. I trenerem mógłby zostać Xavi, bo tego że kiedyś będzie trenował Barce jestem pewna. Ale chyba tak nie będzie...
0
Co do Boasa to "gwiazdy" Chelsea chyba niezbyt słuchały trenera trochę starszego od siebie. Nasi chłopcy mieli Guardiolę, który też jest niewiele starszy, a jednak go słuchali. Tu trzeba mieć autorytet, Guardiola go miał. Boas w Chelsea nie. U nas nie wiadomo jak by było. Myślę, że lepszy by był Enriqe, w końcu zna Barcelonę ;)))
0
Swoją drogą w dziwnym momencie chce to ogłosić, jeśli to prawda. Nie lepiej na koniec sezonu było poczekać? Wchodząc na stronę Barcy łudziłam się, że przeczytam optymistyczną wiadomość. Poczekajmy do konferencji no ale coś czuję, że to jednak prawda .... Choć cień nadziei jeszcze mam :)) Pep zostań!!!
0
Ras White
Masz rację, od niego każdy człowiek mógł się dużo nauczyć. Inni powinni brać z niego przykład. Mnie nauczył pokory bo tego mi brakowało. Oaza spokoju i klasy. Szanuje każdego rywala. Do każdego odnosił się z szacunkiem i tak by nikogo nie urazić. Po prostu trener ideał. Już zazdroszczę tej drużynie do której pójdzie teraz bądź z jakiś czas.