0

Fryncu

to każda biografia osoby jeszcze grającej ulega zmianie. Ale z jego biografii dowiedziałam się kilku rzeczy, o których mimo że interesowałam się nim jako zawodnikiem Barcy nie wiedziałam. W tej książeczce jedynie fajne są fotki. A że ja też lubię kolekcjonować takie rzeczy to mimo ceny też ją kupiłam ;)

0

Fryncu

wczoraj zakupiłam tą książeczkę i szczerze powiedziawszy jestem zawiedziona bo w większej mierze są tam zdjęcia, owszem fajne ale cena nie jest adekwatna do tego co w środku. Biografie Leo kupiłam za ponad 20zł więcej i jest o wiele lepsza :) No ale cóż PS musi zarobić ;) Xaviego też kupię ale tylko dlatego, że go uwielbiam :)))

0

Antimadridista

Taka polska natura ;) Zawsze znajdzie się coś na co można ponarzekać. Wygralibyśmy 8-0 a i tak znaleźli by się narzekający.
Ja się ogólnie cieszę ze zwycięstwa jedynie ten minimalizm mnie irytuje. Potem gdy tracimy bramkę to chłopaki znowu zaczynają grać.

Co do meczu Realu to dziś chyba Villarreal gra pierwszy mecz z nowym trenerem tak? To może Villa się obudzi i coś ugra ;))

0

Tytuł jak najbardziej trafny :)))

Co do meczu tak na chłodno już to Barca popełnia te same błędy. Przy prowadzeniu 2-0 zamiast dobić rywala jeszcze dwoma bramkami ogranicza się do minimum, a potem jak to ostatnio często bywa przychodzi druga połowa i minuty między 45 a 55 gdzie Barca traci bramkę. Wczoraj mieliśmy szczęście, że po raz kolejny Leo pokazał swój geniusz i wielką klasę. Szczerze przyznam, że ta przymusowa pauza za żółte kartki bardzo mu pomogła bo po tej przerwie bramki strzela jak na zawołanie.

Co do Daniego to wczoraj miał chyba jeden z gorszych meczów w tym sezonie. Te dwie sytuacje były zupełnie nie potrzebne. Na szczęście przy tej ręce wynik już był bezpieczny.

0

Oj już przestańcie biadolić na sędziego. Liczą się 3 punkty i piękny wyczyn Mesjasza :)))) Reszta jest nie ważna :))) Brawo Leo. Niesamowity gościu, a my mamy okazję żyć w czasach jego panowania :)))

0

Madridista100%

Dziecko drogie tera będą Cię minusować bo głupoty piszesz :)))

0

luti

miejmy nadzieję, że w ciągu miesiąca temperatura dojdzie tak do + 1 stopnia, to tak na początek :)

0

Własnie wróciłam z siatki z FF gdzie Skra została oszukana w końcówce (no tak ja jestem do tego przyzwyczajona po meczach Realu ;) więc nie powinnam tego przeżywać, a jednak) a tu taka miła wiadomość na pocieszenie na koniec dnia w postaci remisu Realu :))))) Brawo. Wracamy do gry :))))

0

Ja pitole 3-0 powinno być ...

0

I Xavi z wolnego :)

0

Nie no to jest już brak słów co do Leo :))) No geniusz :))) I nich mi ktoś powie, że Ronaldo jest lepszy ... ;)

0

Mesjasz :))))))))

0

Xavi pieknie :))))))

0

ehhh a podobno sport to zdrowie :(( Oby wyszedł z tego ....

A manity to nie będzie dzisiaj? Poczekajcie jak znowu Sevilla cała drużyną się będzie broniła to na pewno wygramy wysoko.... Ja stawiam 1-2, dla Barcy Leo i Pedro.

0

Ludzie już przestańcie się czepiać tego Pedro. Póki co to on jest bardziej doświadczonym i zasłużonym zawodnikiem. A może właśnie dziś się przełamie, a może strzeli decydującą o zwycięstwie bramkę. I co wtedy? Pewnie wtedy będziecie go kochać i ubóstwiać, a teraz trzeba po nim jeździć bo chłopak strzelić nie może .... O Cuence to widzę, że już zapomnieliście, a też taka podnieta była na początku. Tello niech się uczy, młody jest ma jeszcze czas...

0

Gervinho

Tak Milan jest dobry ale od jakiegoś czasu. Gdy grał z nami na CN to miał więcej szczęścia. Dwie akcje, dwie bramki i nic więcej nie pokazał. Wtedy ten wynik nam nie szkodził. Teraz pierwszy mecz gramy na wyjeździe co jest bardzo dobre. Będzie ciężko ale liczę na skromną wygraną, bądź w najgorszym razie na remis. Rewanż na CN i tu musimy sobie awans zapewnić. W półfinale już chyba będzie łatwiej w dwu meczu z Chelsea.

0

Wkurzyło mnie to losowanie. Nie chciałam Milanu dla Barcy. I widać, że ustawiona drabinka jest pod ewentualny finał Barca - Real. Wolałam Real w ćwierćfinale. Choć z drugiej strony skoro mamy dojść do finału, wygrać go i udowodnić, że Barca jest najlepszą drużyną ostatnich lat powinniśmy eliminować najlepszych, także w tym przypadku Milan jak najbardziej na tak. Po za tym z Milanem graliśmy w grupie więc Barca zna ich gre. Co innego taki APOEL. I wcale nie byłabym pewna łatwego awansu Realu. Ale jak już awansują dalej to w półfinale mają ewentualnie Bayern, który jak wiadomo będzie miał parcie na finał, który rozgrywany jest w Monachium. Także w ewentualnym półfinale trafimy lepiej niż Real.

Tak czy siak Barca wygra LM ;)

0

Czyżby Ramos chciał zakończyć rozgrywki na ćwierćfinale? ;) W sumie wolę w ćwierćfinale Real niż w finale, gdzie jest jeden mecz i wszystko może się zdarzyć ;))

0

Ale z Chelsea nie tak dawno graliśmy, a po za tym Chelsea ma wahania formy, dziś im się udało ale są mecze gdzie im nie idzie, więc w dwu meczu dalibyśmy radę. A taki Apoel np. to nieobliczalny jest choć myślę, że ich dzień dziecka w starciu z Barcą by się skończył. W sumie nie ma już słabych drużyn. Milan też znamy, ale Milan może mieć jakiś błysk i już będzie ciężko. Tak czy siak mam nadzieję, że przejdziemy spokojnie....

0

Ja chyba chcę Chelsea, albo Benfice. Realu nie chcę bo moje serce może nie wytrzymać. Real mógłby Bayern trafić bądź Milan.

0

Torres ładny brak formy, jak tak dalej pójdzie to na Euro nie pojedzie ...

0

Chelsea nie pozwoli sobie wbić już bramki chyba :/

0

O rywala w ćwierćfinale się pytam dla Barcy a nie zawodnika;)

No i Chelsea strzeliła do szatni powiedzmy :/

0

A kogo dla Barcy byście chcieli? :))

0

hahaha Torres pudło :))))

0

6 minuta dopiero dogrywki ...

Chciałabym karne obejrzeć z wygraną Napoli w nich :)))

0

Kurde ale dogrywka w meczu Napoli ;) a ja głupia Real oglądałam :/ a w Londynie chyba ciekawszy mecz był ;)

Ładną bramkę strzelił Tosic z CSKA :)))

0

Ło ho ho co ja widzę. Jose było stać na takie słowa? I Krystnę też? No cóż zaskoczyli mnie tym zachowaniem. Brawo.


DamianWST

Jestem dziewczyną i wierz mi, że jakbym miała wybierać między Leo i Ronaldo- wybrałabym Messiego bez żadnego zastanowienia. Nie lubię zadufanych w sobie facetów, nażelowanych lalusiów, którzy więcej czasu przed lustrem spędzają niż nie jedna kobieta. Ja lubię prawdziwych facetów a nie nażelowane lale. A Leo mimo, że może wyglądem nie powala(zresztą od gustu zależy), ale jest normalnym facetem :))

Swoją drogą to wczoraj dowiedziałam się (pewnie większość z Was to wie), że Ebi Smolarek swojego synka nazwał Messi :)))

0

Ale coś z tą liczbą 50 bramek w LM jest nie tak. Na wiki, która osobiście mnie oszukała kilka razy znalazłam:

1 Raúl González Blanco 71
2 Ruud van Nistelrooy 60
3 Andrij Szewczenko 59
4 Thierry Henry 51
5 Lionel Messi 50

więc według wikipedii Leo strzelił 50 bramek w LM, nie wiem skąd ta bramka ;)

0

Kasabian

tak tak Wam tak dobrze teraz :)))
Tylko skoro nawet już w gazetach się rozpisują o jak to napisał PS (gazeta ta nie jest moją ulubioną, jedynie ze względu na dużo info o Ekstraklasie ją kupuję) "Drugiej stronie zwycięskiej passy Realu Madryt" to do cholery chyba coś jest nie tak. No ale tak Wam w to graj. Teraz "wielki" Mou nie powie, że sędziowie są beee, bo jemu pasi to :)).

Muszę ten artykuł pokazać tym wszystkim, którzy myślą, że mam klapki na oczach w stosunku do Barcy, a którzy notabene meczów Barcy nie widzieli. A tytuł artykułu jest taki :Sterroryzowani sędziowie :)))) Patrz miło? A tu przytoczę fragmencik:
"W obecnych rozgrywkach aż kłuje w oczy zachowanie sędziów wobec Realu nie tylko na boisku. Dość przypomnieć Jose Mourinho, który czekał na arbitra na parkingu Camp Nou, by nazwać go bezwstydnikiem, czy Casillasa, który powiedział sędziemu: "Pewnie teraz pójdziesz z nimi na imprezę", mając na myśli piłkarzy Barcelony. Obu się upiekło. Wystarczyło zaś, że Gerard Pique wypomniał sędziemu, że nie podyktował dwóch karnych- Komitet Arbitrów natychmiast złożył na niego skarg, a jego szef Sanchez Arminio apelował do piłkarzy, że sędziowie muszą być szanowani na boisku i po za nim. Zgoda, ale na szacunek trzeba zasłużyć..."

Ja osobiście cieszę się, że nasz trener nie jest taki jak wielki wspaniały Jose Mourinho :))) I oby tak dalej Pep :))))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?