blaugrana7
Dołączył/a: styczeń 2012
TM
13 obserwujących
10 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sawik_10
No Special powiedział też kiedyś, że na miejscu Guardioli wstydziłby się tej wygranej LM, ciekawe co powie po tym wygraniu La Liga przez Real? Bo ja na jego miejscu też bym się wstydziła;)
0
Dead
to po co siedzisz na tej stronie tych "hipokrytów" itp.? Rajcuje Cie to?
naprawdę kibicom Realu to się nudzi w życiu... albo dziwne hobby mają...
0
DeadHaters
no właśnie przyznałeś że kupiliście tą ligę ;) hehe
Trzeba było wygrać z Barcą w zeszłym sezonie w LM, w tym sezonie w PK a nie płakać, że sędzia Was oszwabił ;) widzisz odwrotnie też to działa;)
0
Piotruś Ci Twoi bracia Katalończycy się jutro ładnie podłożą Realowi, szkoda tylko, że nam ich "bracia" z Madrytu się nie podkładają ;)
Zresztą nam nikt się nie podkłada i nie podłoży, a Realowi a i owszem, nawet sędziowie :)))
Ale przynajmniej my honorowo przegramy ligę, jeśli ją przegramy...
0
Normalnie już rzygam tymi sprzeczkami na temat Messiego i Ronaldo. My się podniecamy Messim, wy idźcie się podniecać swoim Ronaldo. Tak Was boli ten Messi, że nagminnie wchodzicie na stronę Barcy i piszecie Messi to Messi tamto itp. Kurcze jakiś okropny wylęg kibiców Madrytu na tej stronie się pojawił. Szkoda, że tych krzykaczy nie było po GD, bo wtedy przyszli tylko Ci prawdziwi i normalni kibice Realu pogratulować. Czasem to się zastanawiam czy jestem na stronie Barcy czy Realu. Mam nadzieję, że po kwietniowych GD znowu ucierpicie bardzo po porażce Waszego klubu i przez chociaż jakiś tydzień się ogarniecie z przychodzeniem i pisaniem głupot tu.
0
Bo kibice Realu piszą tylko o meczu Barcelony.
Zresztą kit z tym, zajmijmy się naszą Barcą, a nie kibicami Realu(i ich Realem), którzy tu przychodzą bo chyba na swojej stronie nie maja osób do pogadania.
Messi z Gijonem sobie odpocznie i myślę, że w LM będzie bardziej świeży i wypoczęty, a to może zwiastować wysoką wygraną. :)
0
RealMadrytRządzi
Gdyby sędzia wywalił Ramosa Real też by pewnie zremisował, albo i przegrał.
0
prokofiew
Ja tam mogę być fanatyczką nad fanatykami ;) niech mówią sobie co chcą, ja zawsze wierzyłam, wierzę i będę wierzyła do końca, no oczywiście do póki będą szanse. A nadal są duże. Jeśli przegrają to trudno, ja to przeżyję, jak wiele innych porażek. Jedynie nie chciałabym, żeby w kwietniu na CN Real przyjechał już jako Mistrz. Ciekawy artykuł był w zeszłym tygodniu w PN na temat Guardioli i przytoczę tu fragment: "Poza tym musi zdawać sobie sprawę (odnośnie Guardioli) z jednej rzeczy. Jeśli Barca nadal będzie traciła punkty, a Real nie, to gdy 21 kwietnia Królewscy przyjadą na Camp Nou, gracze FCB będą musieli zrobić im pasillo, czyli oddać honory jako mistrzom kraju. A takiego upokorzenia kibice blaugrana mogliby piłkarzom nie wybaczyć. Choć z drugiej strony, gdyby potem zobaczyli manitę...?" Oj tak w tym przypadku chyba bym to wybaczyła;) Artykuł z Piłki Nożnej.
0
prokofiew
ale przecież my nie poddajemy Ligi :)))
A bynajmniej nie ja :)) Ja będę w nich wierzyła do samego końca, do póki będą szanse na wygranie La Liga. Ale nie uważam, żeby Pep coś złego powiedział. Przecież stwierdził, że walczymy w każdym meczu o 3 pkt. Gdyby było 5 meczów do końca to byłoby mało prawdopodobne, że Real straci tą przewagę ale to jest jeszcze 14 meczów, dużo :)))
0
Kamil27
czy czytałeś wszystkie komentarze? Czy pisaliśmy, że wszystko było w porządku? Jak dla mnie Fabregas na czerwo nie faulował. Spalonych owszem nie było i to błędy sędziego. A bramka Messiego jak najbardziej prawidłowa.
0
Według mnie dobrze, że Guardiola wreszcie postawił sprawę jasno. Ale przecież to nie oznacza, że nasi zawodnicy odpuszczą La Ligę i zaczną mecz za meczem przegrywać. Nadal będą walczyć ale bez większej presji co może przynieść lepsze skutki. LM jest teraz priorytetem i bardzo dobrze, bo kto jak kto, ale Barcelona zasłużyła na to by obronić to trofeum i jak to zrobią ja od razu wybaczę tą przegraną Ligę :)))
Co do Guardioli. Męczy mnie już to spekulowanie co do jego pozostania czy odejścia z Barcy. Myślę, że on już podjął decyzję i że z nami zostanie. Nie wierzę, żeby akurat On poleciał na kasę Interu czy jakiegokolwiek innego klubu.
0
Pasieki
o jakich Ty dwóch setkach mówisz?
Tak spalonych nie było, ale to jeszcze bramek nie oznaczało i wyobraź sobie, że o nich pisaliśmy, chyba niedokładnie czytasz komentarze.
Jaka bramka po spalonym? Jak ktoś tam widział spalonego to ja gratuluję, heh. Chyba że Realowcy nie wiecie co to spalony? Szkoda, że tak nie szumicie jak Wam sędziowie pomagają. Co teraz to boli tak? Bo pierwszy raz w tym sezonie sędzia pomógł Barcelonie?
0
Ano rządzą :)) a w Anglii dużo derbów ;)
Dobra mykam spać, dobranoc, miłej barcelońskiej nocki życzę :))))
0
No jak patrzyłam wynik na żywo w pracy to byłam w szoku jak bramki dla Arsenalu się sypią, tak samo Śląsk - Legia u nas dziś. Myślałam, że Tottenham w pierwszej połowie czerwo dostał ale chyba dopiero pod koniec dostali. Ale Arsenal ma takie przebłyski, wczoraj wygrał za tydzień z jakimś słabeuszem zremisuje itp.
0
Nie będę oglądała bo idę lulu zaraz bo już mi się oczy kleją, Barca mnie z energii znowu wypompowała ;)
Swoją drogą to powiem Wam, że już się za meczem Barcy stęskniłam, do niedawna były co 3 dni więc człowiek się przyzwyczaił, a teraz czegoś brakowało, jakbym na głodzie była ;)) Co do PL to tam United kibicuję i dlatego za Liverpoolem nie wolno mi być;) Mnie bardzo wysokie wyniki między klubami z górnej półki zastanawiają, dziś Arsenal- Tottenham 5-2 np.
0
Sawik_10
Wolałam, żeby CC wygrało Cardiff, w sumie nie grali źle :)))
Ale karne "piękne" strzelali ;) Chyba te wszystkie gwiazdy muszą się uczyć od Zambii jak karne strzelać;)
0
Sawik_10
mam nadzieję, że się dużo zdarzy i teraz pozytywnego dla naszego klubu :)) Nic nie jest jeszcze stracone. Ile to jeszcze meczów zostało? 14?13? Dużo, przy takiej ilości meczów 10 pkt to średnia zaliczka.
terrance
Mi też już wychodzi mimo, że moja Barcelona wygrywa kiedy chce i kiedy musi. Ale to jest męczące. Kiedyś to czekałam na te pojedynki, ale wtedy nie było tej całej otoczki, takiego ciśnienia i tej wielkiej nienawiści. Niestety odkąd Mourinho przejął Real coraz bardziej nie lubię GD.
Do tego dochodzą media, które tak trąbią o tym meczu, a tak naprawdę w Europie jest kilka takich meczów np. Manchester Utd- Chelsea, Manchester Utd. - Liverpool, Inter- Milan itp.
Btw... oglądaliście Carling Cup?
0
No też zauważam spadek formy Realu, jednak i tak wygrywają. Mam nadzieję, że ich spadek formy potrwa dłużej i obejmie kilka meczów;) Jest LM w której chciałabym, żeby odpadli zanim z Barcą się spotkają;) dodatkowych dwóch GD mogę nie przeżyć.
0
masa11
teraz jest przerwa w LM. Następny mecz Barca gra z Gijonem u siebie 3 marca :)))
0
Kolejna męczarnia na wyjeździe ale ważna 3 pkt są. Co do meczu to mieliśmy szczęście. Faul Czesia jak dla mnie na czerwo nie był. Nie było to zagranie specjalne i z premedytacją. Co do ręki, tam było tyle głów, że ciężko było to wychwycić- do tych krzykaczy z Madrytu, spójrzcie na swojego Pepe. Aczkolwiek przy bramce, gdzie po włosach piła poszła w innym meczu Barcy - sędzia to zauważył, tu była decyzja na naszą korzyść. Spalonych nie było, ale też nie mają się co rzucać kibice obu madryckich drużyn, bo przeca takie pomyłki się zdarzają- ileż to Barcelona miał odgwizdanych spalonych, których nie było, a po za tym to bramki nie oznaczało. Tak czy siak szczęście wreszcie było po naszej stronie :))
Co do bramki Leo była fenomenalna, cudowna, piękna :)))))
Sędzia nie pokazał, że gramy na gwizdek więc w czym problem?
0
Piękny mecz, piękna gra. Cała drużyna super. Oby już było tak do końca :)))
Dziękuję Barcelono :))))
Mes que un club :)))))
0
Xavi :))) Piękna bramka :))))) Brawo
0
Co za bramka :))))))))))))))))))))))
Leo :))))))))))))))))))))))) Piękności :)))
0
hat trick Leo :))))
Gonimy CR07 w golach :)))
Brawo Barca :)))), szkoda że nie jest jakieś 8-1 bo taki wynik byłby całkiem sprawiedliwy :))))
0
Chciałabym, żeby Villa wrócił na GD :))) I niech jeszcze gola wpakuje Realowi :)))
0
Czesiu :)))
No nie wierzę :))) Wielki powrót Wielkiej Barcy :)))))
Jadą z Valencią jak chcą :)))
0
Aha czyli też masz na to zaciemnione oczy jak Jose Mourinho :))) No to nie mamy o czym dyskutować kolego :))) Może po obejrzeniu powtórek meczów swojej drużyny coś zauważysz. Np. ewidentna ręka Pepe, której sędzia nie zauważa, a po której być może padła by bramka na 1-1. Chociażby ten mecz....
0
Kasabian
Mamy prawo tak jak i wy mieliście. Mówię o ogóle. Też bywałam zła na sędziów w tym sezonie. A odnośnie tego że nie narzekamy to chodzi bardziej o sztab Barcelony na czele z Pepem . Nie słyszałam wypowiedzi Guardioli odnoszącej się do pracy sędziów. A w zeszłym sezonie z ust trenera realu było słychać czesto takie wypowiedzi... I z tego się cieszę, że nasz trener i nasza drużyna nie zganiają winy na sędziowanie.
0
Kasabian
ale jakoś teraz Mourinho siedzi cicho. Co jak sędziowie na korzyść jego drużyny sędziują to jest wszystko oki? Jego hipokryzja nie zna granic. Szkoda, tylko że piłkarze Realu idą w jego ślady. Co do sędziowania no cóż były momenty gdzie sprzyjali nam i przyznaję to. Ale nie twierdzę, że przegrywamy Mistrza przez sędziów. Gdyby Barca grała jak rok temu i strzelała po 6 bramek to mogliby nam nagwizdać sędziowie.
Twoją wypowiedź co do IceMana zostawię bez komentarza. Widac dobrze Go znasz tak pewnie stwierdzając...
0
Kasabian
a w zeszłym sezonie kto na sędziów zwalał? teksty typu, że wstydziłbym się w ten sposób zdobyć LM z ust człowieka nazywającego się The special one są dobre i na miejscu? Słyszałeś, żeby Guardiola mówił, że Realowi sprzyjają sędziowie? Bo ja nie słyszałam. W Realu też było pełno jazgotu o tym, że Barca ma układy w UEFA FIFA itp. Więc czemu czasem my nie możemy ponarzekać jak to w tym sezonie sędziowie sprzyjają Realowi (bo sprzyjają) a być może odbierają punkty Barcelonie nie dyktując ewidentnego karnego bądź nie uznając prawidłowej bramki. Ale cóż przecież jak po włosach muśnie piłka zawodnika to sędzia bez problemu to zauważy ale ręki w polu karnym już nie :))) Takie są fakty w tym sezonie ale co tam ja nie jestem Mourinho żeby zganiać na sędziów i ciesze się że sztab Barcy też nie jest taki jak on :))) Przegraliśmy (o ile przegraliśmy już) sami na własne życzenie.