blaugrana7
Dołączył/a: styczeń 2012
TM
13 obserwujących
10 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
twu wierz mi miało być ....
0
Danio66
od 97r. trochę porażek Barcelony przeżyłam i przeżyję następną wiesz mi. Ale to nie znaczy że nie można ich krytykować jak grają źle. Zastanówcie się trochę nad tym...
0
3-2 walczymy :))))
0
Scunad
nie wiesz, że krytykując Barce i Leo stajesz się sezonowcem? Nie można Barcy tu krytykować nawet jak gra padake :/
Edytka
My nie jesteśmy fanami, my jesteśmy kibicami. Ale trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. W tym sezonie z Barca jest coś nie tak. I to własnie w La Liga. Na PK czy LM potrafią się zmobilizować na Ligę nie do końca...
0
Czyli Jola przegrana wiąże się z przegraniem Mistrzostwa, niestety ale nawet ja już to powiem, że tracąc ewentualne 10 pkt tracimy mistrza. Bo nie wierzę w stratę punktów przez Real w meczu z Levante. A mistrza przegrywamy na własne życzenie często lekceważąc rywala i grając minimalistycznie przy prowadzeniu 1-0 bądź 2-0. No cóż bywa. Zostaje walka o PK i LM.
0
to się nacieszyliśmy heh
0
No to jedziemy Barcelona !!!! Walczyć!!! VeB!!
0
Kurde póki co jest źle. Mam nadzieję, że po przerwie wejdzie Xavi i Iniesta bądź Cesc. Nie można tego meczu ani przegrac ani zremisować!!! Osasuna strzeliła 2 bramki w 2o minut to Barca może 3 w 45 minut!!!
Visca el Barca!
Vamos.
0
nie no to nie jest Barcelona. Takie błędy? hehe
Tamtym dwa strzały wyszły, a Barca wiecznie w jakiś zawodników w tych czerwonych strojach, zawsze gdzieś jakiś się nawinie...
0
Tak kiibic bo kurde 3 gole sobie od tak strzelą.
Guardiola dawaj Xaviego i Cesca.
0
Tak kurde jest jak się trzech podstawowych zawodników na ławce sadza, którzy w meczu z Valencią grali dobrze.
0
śwtnie :/
0
Muszą do przerwy wyrównać, ale póki co to kiepsko to widzę...
0
No tylko,że z Realem drużyny bardziej otwarty futbol grają, a z nami się bronią, więc teraz pewnie Osasuna całą drużyną się zamuruje...
0
No ładnie żeśmy zaczęli, włączyłam akurat na bramkę Osasuny.
Barca grać!!!!
0
Barcelona z Osasuną potrafi grać. Jedynym problemem może być to zmarznięte boisko, ale tak samo złe będzie dla Osasuny. Ogólnie nie mam nic do tego klubu, ba nawet ich lubię, fajnie się nazywają ;) ale mam nadzieję, że jutro przegrają :)))
stawiam 0-2. Bramki Messi i Czesiu :)
0
Przyjdzie czas na zniżkę formy Realu, wystarczą dwa mecze i Barca jest w grze ....
A Xavi? No cóż, tej osoby nie trzeba komentować :)) wystarczy jedno słowo XAVI :))))
0
Ależ ten Real ma kompleks Barcelony :))) Nie myślałam, że aż do tego stopnia. No tak widok (ewentualnie) podnoszącej Puchar Króla "Ich Króla" Barcelony przyprawia ich o mdłości ....
Nie ważne gdzie, ważne żebyśmy wygrali. A Real niech się kisi w tym swoim Madrycie i może zacznie leczyć wreszcie kompleksy bo niedługo może być na prawdę źle z tym klubem....
0
kate74
niby jaką książkę i o czym? ;)
0
No i decyzja o tych pracach została podjęta wczoraj tak kolo godziny 22.45 pewnie ;)
Ogólnie spróbowałam poczytać komentarze śmietankowych ale niestety nie da się tego czytać :/
Co do Puyola to według mnie robi zamieszanie w polu karnym swoją osobą co jest pożyteczne dla drużyny. Tello też bym chciała więcej widzieć bo chyba dobry z niego zawodnik będzie, choć póki co nie można się tak podniecac.
0
Godzina wrzucenia na stronę Madryckich o Finale PK mówi sama za siebie ;) 2012.02.08, godz. 23:31, Rauer / defensacentral.com
Na stronie Madrytu też po meczu wrzucili hehe
Nie chcą widzieć Barcy świętującej :)))
A nas to wali co oni robią, my swoje Barca Campeones :))
0
Na SB nas nie chcą ;)
Jeszcze cieszy mnie wreszcie dobra gra Pikusia :))) nie popełniał już błędów a Tarzan wszędzie był na boisku ;)
0
Powiem tak: Barca wraca do formy. Wreszcie ładne akcje, gra do której nas przyzwyczaili tylko skuteczność jeszcze słaba. Ale co tam zwycięzców się nie sądzi :)) Mamy finał i tym się cieszmy :))))
Co do poszczególnych zawodników: to cieszy mnie że Xavi i Cesc wracają do formy. Messi też dziś dużo lepiej, nie miał wielu strat, tylko skuteczność nadal marna... Teraz zmotywować się na ligę bo wnioskuję, że Barcelonie na La Liga brak motywacji, gdzie muszą gonić. Pewnie lepiej by grali gdyby prowadzili, ale mam nadzieję, że motywacja wróci. Bo na LM i finał PK motywacja pewnie będzie :))))
No i powrót Iniesty niezmiernie cieszy :)))
A to co Maszcze wybronił coś niesamowitego ;)
0
Xavi !!!!! Nic dodać nic ująć :))))))
Wraca do formy :))))
0
natall11
owszem jest dobry ale Messi czy Czesiu powinni strzelić tą jedną bramkę, zwłaszcza Messi to co miał.
A mecz według niektórych dobry? Komentator też twierdzi, że dobry. Prawda jest taka, że mecz jest średni, a Barca powinna prowadzić 3-0 po tym co gra obrona Valencii. O wiele lepszy był mecz w Valencii. Mam tylko nadzieję, że szybko strzelimy drugą bramkę i będzie spokojnie, bo jak pod koniec coś wejdzie Valencii i jest dogrywka... a tego nie chcemy :)))
0
kantyman
nie wiesz, że na tej stronie nie można krytykować Barcy? Jak skrytykujesz Barcelonę bądź Messiego to nazwą Cie sezonowcem co niektórzy tu..
Także tylko pozytywnie trzeba pisać;)
0
Momentami Barca gra to co powinna i do czego nas przyzwyczaiła. Niestety skuteczność do bani. Po pierwszej połowie powinno być 3-0 i awans zapewniony, a tak trzeba jeszcze walczyć o tą chociaż jedną bramkę.
W Valencii jedynie bramkarz się wyróżnia. I tylko dzięki niemu Valencia jest nadal w grze. Mam nadzieję, że na początku 2 polowy Barca coś strzeli i będzie spokojniej.
0
Nie zostaje nam nic innego jak tylko wygrać ten mecz i pokazać, że Barcelona nadal jest mocna, mimo wielu problemów. Do tego ważne by wygrać w znaczący sposób i ustawić sobie przewagę psychologiczną przed zbliżającym się meczem ligowym z Valencią.
Stawiam 2-0 dla Barcy
Visca el Barca.
0
Mam nadzieję, że zdąży na finał LM (jęsli oczywiście Barca awansuje do niego) i przyjedzie na Euro do Polski :))) czekamy na Ciebie David ;)
0
A jeszcze często się słyszy, że Barcelona LM to wygrywała tylko dzięki sędziom? Czyż tak nie mówicie Madrytyści??