0

Pyrzo

Znowu zacznie się gadanie, że sędziowie sprzyjają Barcelonie.
Też nie wiem jakim cudem nie wyleciał Pinto, no ale cóż było minęło. A gadanie i tak zostanie na długo.

0

statistico

a ja uważam, że ten remis jest lepszy przed rewanżem niż wygrana. Guardiola też to zauważył : "Nawet lepiej grać na Camp Nou przy takim rezultacie niż przywieźć zwycięstwo, bo nie będzie miejsca na wyluzowanie, co nam się zdarzyło przy innych okazjach." Też tak myślę, Barcelona jak wynik ma który daje awans gra na luzie owszem, ale ten luz zawsze przynosi bramki rywala: przykład PK z Madrytem i nie tylko. A tak chłopaki będą musieli o awans powalczyć i dla spokoju wygrać mecz.

0

złoty07

Po meczu z Villarrealem Guardiola też Barcelonę pochwalił, a uważam że tamten mecz był najgorszym w tym sezonie ...


0

jeli

ja patrzyłam i widziałam jak bramkarz to broni, znów prawa strona;)

oper21

szacunek mam, wspieram ich, oglądam każdy mecz, ale to nie znaczy, że nie można czasem powiedzieć czegoś złego na nich? Mam pochwalić Leo, że znowu karnego nie strzelił, i jakby nie patrzył w ważnym momencie? No chyba,że za to że sprawiedliwości stało się za dość...

Kurde ja już chce powrotu Villi !!!

0

złoty07

zawsze broniłam Messiego, zawsze byłam za nim, uwielbiam jego, jego grę, rajdy itp. Ale przecież on jest teraz bez formy, ostatnio gra bardzo słabo, do tego często egoistycznie, gdyby dziś na początku meczu zagrał bodajże do Alexisa, który był na czystej pozycji, Barcelona by prowadziła. Gdyby ten sam Leo wykorzystał karnego Barcelona najprawdopodobniej by wygrała ten mecz. Gdyby strzelał, ktoś inny tego karnego, może by strzelił. Ja czułam, że on tego nie strzeli, a poprawianie sobie statystyk przy słabej formie, jest nie na miejscu.

0

culeson

oby ten kryzys nie trwał, za długo bo może się okazać, że Barcelona nie ma o co grać...

0

Mecz ogólnie dobry, ale to ze względu tylko na dobrą grę Valencii. Barcelona jak już od kilku meczów słaba, obrona tak mnie stresuje, że patrzeć nie mogę jak piłka jest w naszym polu karnym.
Messiemu nie dałabym strzelać karnego (zresztą czułam, że nie strzeli), słaby mecz w jego wykonaniu, choć w drugiej połowie już mniej egoistycznie grał.
Tarzan ładnie zakręcił zawodników Valencii hehe ;)
W bramce chciałabym jednak Valdesa oglądać... bardziej pewny jest...

0

Pinto powinien dostać czerwo, Valdes by wszedł i byłabym spokojniejsza o obronę. No ale cóż, znowu nasłucham się, że sędziowie sprzyjają Barcelonie itp.

Grają słabo, jedynie momentami jakieś przebłyski, a obrona to jakaś masakra.

0

dv_7

też tak myślę, ale nie rozumiem tej podniety. Podniecać to ja się mogę Xavim czy Messim, którzy są już dojrzałymi zawodnikami, a ich grę można jednym słowem opisać;) A młodzi powinni się od nich uczyć i czekać na swoją szansę :)) bo bez wątpienia talent mają ;)

0

Ehhh ludzie ogarnijcie się trochę. Po którymś meczu, w którym Cuenca zagrał bardzo dobrze podniecaliście się nim, że do pierwszej drużyny go dać, jest świetny itp. jak któryś mecz wyszedł mu gorzej poszedł w odstawkę. Teraz Tello błysnął najpierw bodajże w PK, a ostatnio w meczu z Villarreal i już też mega euforia i chcecie go w pierwszej drużynie. To są młodzi zawodnicy, którzy muszą pomału się z drużyną ogrywać. A na pewno obaj są dużymi talentami i przyszłością Barcelony. Ale spokojnie, kiedyś przyjdzie na nich kolej.

Co do meczu to boję się jak zwykle o obronę. Ostatnio jest słaba :/

Obstawiam skromne ale ważne 1-2 lub w najgorszym razie 1-1. Valencia też ostatnio nie błyszczy więc w tym nadzieja :)

Visca el Barca!!!

0

Xavi w ostatnich dwóch meczach był niewidoczny. Choć nie powiem w drużynie jest potrzebny, ale chyba odpoczynek też mu się przyda. Mam nadzieję, że Cesc wróci do formy bo ostatnio też słabo się prezentował. Ciekawe czy Pep da szanse dziś Tello? Chciałabym go dziś zobaczyć na boisku.

0

Ludzie o czym wy gadacie? Jakie odpuszczanie Ligi? Chyba nie sądzicie, że Barcelona na tym etapie odpuści sobie Ligę? Te 7 punktów różnicy między Realem i Barceloną to pryszcz przy 54 pkt do zdobycia. Barcelona w tym momencie walczy o 3 trofea i mam nadzieję, że będzie walczyła jak najdłużej. W La Liga do momentu gdy już nie będzie miała matematycznych szans, a w PK i LM w każdym meczu, aż do finału. Ja wiem, że kibice Realu bardzo by chcieli, żeby Barcelona sobie odpuściła, bo Real miałby łatwą drogę do Mistrza mogąc też gubić punkty, ale tak łatwo Wam nie będzie.

W tym momencie wielu już dało mistrza Realowi, myślę, że po najbliższej kolejce będziecie musieli trochę zmienić swoje zdanie...

0

Danio mam nadzieję, że Twoje słowa się sprawdzą, ja już na żywo wyniku Realu śledzić nie będę bo jak śledzę to bramki strzelają hehe ;) a jak nie to rywal strzela i remisuje sobie jakiś czas, także teraz dopiero po zakończeniu meczu luknę wynik;)

I ma bardzo krzywe nogi Iniesta :) ale u facetów im bardziej krzywe tym lepiej ;) heh

0

DanielRM

Było mówione wiele razy, ale po tamtych meczach, po stracie do Realu 5 punktów, nie było tak głośno jak jest teraz o tym, że Real już praktycznie ma mistrza, że Barcelona już powinna sobie ligę odpuścić bo nie ma szans itp. Widzisz jakie są na to reakcje piłkarzy. "Będziemy walczyć do końca, nic nie jest stracone" I to mi się podoba. Ambicja Barcelończyków została podrażniona takimi newsami co pewnie dodatkowo wpłynie na ich mobilizację. Bo na mnie by takie coś zadziałało jak płachta na byka ;) Mam nadzieję, że na nich też podziała tak i dadzą z siebie wszystko do końca sezonu :)

0

Teraz musimy liczyć na potknięcia Realu, które zdarzyć się bez wątpienia mogą, przy tym Barcelona nie może już punktów tracić. Teoretycznie jest już po lidze, ale praktycznie może się wszystko zdarzyć. Ja liczę, że Real będzie pod wielką presją, że mogą wygrać La Ligę i gdzieś zgubi punkty. A jak oni ten puchar wypuszczą z rąk to będą wielkimi frajerami;). Jeśli wygramy La Ligę to będzie coś niesamowitego :))) Euforia ;)

0

haha kibice Realu mnie po prostu powalają :)))

Że niby Barca ma odpuścić? Żeby Real miał spokojną drogę do Mistrza? hehe
Kibicu Realu ciekawa jestem czy tak samo byś pisał jakby by to Real tracił tyle punktów, czy wtedy radziłbyś żeby LL sobie Twoja drużyna odpuściła a skupiła się na LM :)

0

wazuwdz

rozwaliłeś mnie tą wypowiedzią :) Barcelona nie odpuszcza, a po za tym chcesz żeby Twojemu Realowi walkę o mistrza ułatwili? heh niedoczekanie kolego.
Dal mnie najważniejsza była obrona Mistrza i obrona LM w tym sezonie. Barca nadal jest w grze i to nawet na trzech frontach. Twojemu Realowi zostały dwa. Także martw się o swoich ulubieńców a naszych pupili zostaw w spokoju :)))

0

sorki 2 mecze i 7 punktów miało być ;)

0

statistico

a dlaczego nie może się tak stać?
Ja wiem, że Ty już Mistrza dałeś Realowi (czytałam trochę Twoje wypowiedzi), ale to nie znaczy, że cuda się nie zdarzają. Trzeba mieć nadzieję, ona umiera ostatnia. Ja w Mistrza będę wierzyła dopóki będzie realna szansa na niego czyli np. Dopiero wiarę stracę gdy zostaną 3 mecze do końca a my będziemy mieć 7 punktów straty.

0

No to się teraz fala krytyki poleje na Leo i spółkę z Guardiolą na czele. Zaraz sami eksperci będą ;) a jak Barca wyeliminuje Valencie z PK i Leverkusen z LM to znów będziecie ich kochać i ubóstwiać. A niech jeszcze Madryt np w półfinale LM wykopie, to normalnie będzie euforia. :)))

Ogarnijcie się trochę ludzie, dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe. Pamiętacie kto te mądre słowa powiedział? Dlatego wierzmy nadal w naszą Barcelonę :)))

0

Astad

ale dzisiaj nie miażdżyliśmy. Wydaje mi się, że Barcelone wypompował mecz z Realem. Dziś w większości praktycznie przeszli obok meczu. Do tego jeszcze kontuzje. Oj ciężki okres nas czeka biorąc pod uwagę mecze rozgrywane co 3 dni. Oby jak najszybciej wrócili kontuzjowani.

I czeka na powrót Davida!!!! Dawid wróć, czeka Barca!!!

0

No cóż bywa. Ja nadal wierzę w Mistrza bo serce mi inaczej nie pozwala. Jednak mam nadzieję, że teraz skoncentrują się na PK i na LM, bardzo bym chciała, żeby LM obronili. :)

Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie, bo najlepsza jest nasza Barca.
Dumna po zwycięstwie, wierna po remisie ...

Ale serce boli....

A Madryt niech się cieszy, za rok wszystko przeciw niem będzie;)

0

3 minuty tylko? to jakaś parodia?

0

wolniej nie mógł? heh

0

dobra będzie tego, jak oni setek nie strzelają to nie wygramy już tego....

0

Kolejny bramkarz mecz życia gra ...

0

Tello ładnie :))) mógłby strzelić on bramkę :)))

0

Teraz się będą pokładać zawodnicy Villarreal, żeby czasu zaoszczędzić :/ ehhh wkurza mnie takie coś...

0

ja pitole co za pech :/

0

no to 20 minut nadziei i stresu ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?