0

Teraz Barcelona!! Rzut wolny ....

Xavi...

0

Już mnie zaczyna ten Villarreal wkurzać :/
Barca bierz się do gry!!!

0

Gdyby Cesc za bardzo sobie piłki nie wypuścił prowadzilibyśmy a tak trzeba się spiąć na drugą połowę. Gra nie zachwyca, ale kto mówił że będzie łatwo? Villarreal tanio skóry nie odda, walczy o utrzymanie, więc będzie walczył do końca. Po za tym nasi nie mogą teraz za bardzo szastać siłami, bo mają ciężki maraton. Jedynie obrona mnie nie pokoi. Myślę, że skromnie 1-0 wygramy, najważniejsze 3 punkty, a przed nami ważne mecze....

0

ufff ze spalonego :)))

Póki co za dużo sobie poczyna Villarreal ...

0

W Barcelonie na takie faule czy zachowanie by nie pozwolili. Myślę, że szybko by się pożegnał, jakby coś takiego robił. Ale z drugiej strony może Barcelona by go tak wychowała, że nie robił by takich numerów.

Tak czy siak nie mamy co rozpaczać. Niech sobie gra gdzie gra. Choć obrońcą jest dobrym.

0

Ciężki luty się szykuje:/ 1 lutego PK, 8 lutego rewanż PK, 14 luty 1/8 LM, w weekendy Liga. Oj będzie ciężko. Maraton zabójczy. Obyśmy go wytrwali w całości i zwycięsko... :))

Co do Valencii to wyjazd pewnie będzie ciężki ale w rewanżu powinniśmy sobie awans zapewnić. Obyśmy na wyjeździe nie przegrali...

0

ard

to autor ma chwalić Real za to, że ich trener nie potrafi się zachować? Problemem dla Mourinho było pogratulowanie rywalowi? Jeszcze nie widziałam/ nie słyszałam, żeby Jose pogratulował nam czegokolwiek, ot tak szczerze. Do tego Pepe po gwizdku pokazujący coś do sędziego.

Ja z autorem się zgadzam. Swoją drogą nie patrząc kto napisał ten artykuł, domyśliłam się ;)

Tak Real na boisku był wielki. Przez ostatnie 15 minut myślałam, że zawału dostanę. Nie mogłam patrzeć na tą grę.Do takich palpitacji serca ostatnimi czasy doprowadzali mnie nasi szczypiorniści, a wczoraj dwa stany przed zawałowe musiałam przeżyć;)

Wspaniałe derby ale następnym razem o mniejszą nerwówkę poproszę.

0

Ja już dziękuję za takie stresy jakie przeżyłam wczoraj. Nie pamiętam kiedy ostatnio się tak denerwowałam na meczu Barcelony. Na szczęście Barca awansowała, a mi przydał się kubeł letniej wody na głowę ;) po tej mojej pewności do wygrania meczu przez Barce.

Real zagrał najlepszy mecz z Barceloną za czasów Mourinho, brawa bo się należą. Z drugiej strony po wyniku 2-0 dla Barcy Real nie miał już nic do stracenia.

A co do Barcelony to każdy rywal na początku meczu powinien strzelać Barcelonie bramkę, żeby nasi chłopcy grali z pełnym zaangażowanie i na maxa. Ale i tak dziękuję za emocje i awans.

Visca el Barca.

Szkoda, że kartoniady nie widziałam, bo na Sport Klubie woleli reklamy puścić...

0

Piękna bomba Daniego :)))) i ta jego wielka radość :)) Cieszy też bramka Pedro w tak ważnym meczu :)))

Widział ktoś tą kartoniadę? Bo sport klub wszedł z transmisją jak już byli na boisku zawodnicy

A Pepe nadal swoje, aktorstwo 1 klasa...

0

Nastroje super :))) czas na pogrom Realu, 3-0, 3-1 ;)

0

Byłoby wspaniale gdyby wrócił już w kwietniu :)) Dawaj David, wierzymy w Ciebie i w Twój powrót w kwietniu :)) VeB

0

100lat Xavi i przede wszystkim zdrowia bo to najważniejsze :))) Dziś oczywiście bramki w meczu z Realem i zwycięstwa Barcy (wysokiego) oraz jeszcze wielu sukcesów z Barceloną.


Debiut w pierwszej drużynie miał w dniu moich imienin;)

0

nsslook

ano nie to samo, coś się walnęłam, chyba już pora spać ;)

Oj żeby tą siłę pokazali :)))

0

Ostatnimi czasy to Real strzelał pierwszy bramkę ale w meczach u siebie. Na CN to Barca pierwsza strzelała i wygrywała, bynajmniej tak było w Superpucharze Hiszpanii. Na SB odrabiali straty, ale myślę że na CN nie będzie takiej potrzeby. Jeśli Barca pierwsza wpakuje bramkę i to na początku meczu to będzie nokaut.

Tydzień temu wygrali dla Papa, teraz wygrajcie dla najlepszego pomocnika świata Xaviego :))) Bo dziś ma urodziny-32 :)

0

Jeśli Barcelona pierwsza strzeli bramkę to praktycznie awans ma pewny. Ale gdy pierwszy bramkę strzeli Real - to mogą poczuć cień szansy na awans a dla nas może być ciekawe widowisko.
Ja natomiast liczę na pewne zwycięstwo Barcelony, może 3-0??

I bardzo bym chciała aby w swoje 32 urodziny bramkę strzelił Xavi. :)) Najlepszego Xavi !!

0

City chyba też ładną kaskę za niego wykładało. Bodajże w jakimś wywiadzie Alexis powiedział, że albo pójdzie do Barcelony albo się z Udine nigdzie nie rusza. Bardzo mnie cieszyło jego przyjście do Barcy. Bardzo dobry transfer i bardzo dobry wybór Alexisa. Brawo!!

0

JimMorrisonFCB

Nie mam nic przeciwko temu, żeby jutro znaczy już dziś Puyol też zdobył taką bramkę. No i Messi z główki jak w ostatnim meczu ;)

0

Był znakomitym piłkarzem ale ileż można gadać w kółko to samo. Messi nie będzie drugim Pele na pewno bo będzie Messim. Za Pele były inne czasy, inna piłka, wolniejsza. Podobno Leo nie jest pełnowartościowym zawodnikiem bo nie umie strzelać głową - ten mit już obalił, więc Pele musiał co innego wymyślić. A co będzie jak Leo strzeli tyle bramek? hehe ;)

0

vesp3r28

chciałabym mieć te 169cm ;)
A tak odnośnie niskiego wzrostu to Leo ma przywilej, trudniej go przewrócić dlatego tak śmiga między 3 słupkami w postaci rywali;)

0

Maluchy górą :)))
Kiedyś w PN był artykuł o "małych" piłkarzach i w głównej mierze przeważali tam zawodnicy blaugrany. Mali ciałem, wielcy duchem i sercem do walki :)))
Przynajmniej koło nich bym śmiesznie nie wyglądała;)

0

Ludzie już przestańcie biadolić o tych karnych Krystyny. Jak by nie patrzeć karny to też bramka, a że Madrytowi sędziowie je dają to my już na to nic nie poradzimy. I że Krystyna je strzela? Pewnie, żeby mieć szanse z Leo rywalizować. Niech strzela. Niech strzeli ich najwięcej. Dostanie znowu Złotego Buta, a nasza Pchła Złotą Piłkę :))) Teraz najważniejszy jest mecz środowy i żeby pokazać Madrytowi gdzie ich miejsce ;))

0

DanielRM

Od pewnego czasu gra Twojego klubu z naszym klubem daje nam pewność siebie :) Nie potraficie grać z Barceloną, wasz wódz jeszcze Was tego nie nauczył:) i oby mu się to nie udało :)))

Ale czym się mecz zakończy to napiszę Ci w środę :) od zeszłych GD na CN gdzie była manita intuicja co do tych meczów mnie nie myli;)

0

A napiszę tak, dla niektórych to Barcelona chyba powinna już zrezygnować z La Liga skoro Real już zdobył Mistrza, po co mają grać, niech się skupią na LM i PK ;)
Przestanę w mistrza wierzyć dopiero wtedy gdy Barcelona będzie miała 4 punkty straty i będzie ostatni mecz... Bo już taka rola kibica, wierzyć do końca...

0

FanRealu90

No i spoko;) chociaż Ty w ogień za nim nie pójdziesz;)

0

DanielRM

Mam nadzieję, że po środzie będziemy się z wami witać przybijając "pione" ;)

0

FanRealu90

ale to nie tylko my uważamy Mourinho za złego. A po za tym nie kojarzę żadnego innego trenera (z tych dobrych trenerów) żeby tak się zachowywał. Te prowokacje, nieczyste zagrania itp. Nie mówię, że musi być święty (Pep i piłkarze Barcy też nie są święci) ale jakieś zasady powinien mieć, a nie po trupach do celu .... a przy tym niszczy Real

0

FanRelu90

z tą pokorą Barcelona jest najlepszą drużyną na świecie. Kiedyś też mnie rozśmieszyło zdanie Ibry bodajże w swojej biografii tak powiedział: " Chłopaki z Barcelony są za grzeczni, nawet przyjeżdżają samochodami jakimi im każe sponsor jeździć" coś w tym stylu to było. To właśnie Ci grzeczni chłopcy zdobywają trofeum za trofeum a Ibra co? Mourinho w Realu co? To jego the special one trochę się rozpada, zresztą to trzeba nie mieć pokory, żeby tak się nazwać.

0

FanRealu90

No kultura bardo inna, oj bardzo. Dlatego tak jak już wcześniej napisałam, wolę żebyśmy (jak już mamy przegrać) przegrali Mistrzostwo z honorem i klasą niż po jakimś narzekaniu marudzenie itp Pepa czy zawodników.

0

FanRealu90

to niby co w zeszłym sezonie robił wasz wielki wódz? Nie czepialiście się, że to nam sędziowie pomagali? Ba nawet nie tylko sędziowie, UEFA, FIFA. Do tego LM nie wygraliśmy czysto, bo też sędziowie itp. Przecież to się rzygać chciało już od tego. Tylko widzisz u was narzekaliście wy i wasz trener. U nas jest inaczej, my sobie możemy narzekać pisać ale Pep zapewne nie będzie tak ujadał jak Mouuu. Tylko robi swoje. A z tego co pamiętam to chyba nawet sędziowie już słownie upomnieli tego wasze the special coś tam, bo po prostu mieli dość wiecznych narzekań Mourinho.

0

Wiedziałam, że na 4 walną, no trza z nas sciągnąć :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?