0

Nie dość, że nie Krystyna to jeszcze komplement to był ;)

0

bad15

nie powiedziałabym, że Euro jest ewentualną przepustką do ZP. Jak było w 2010r? Były MŚ, w których grał Messi, Xavi Iniesta. W trójce był Leo, Xavi i Iniesta. Leo z Argentyną nie zdobył nic. Hiszpania zdobyła MŚ, bramkę w finale zdobył Iniesta, a Xavi grał rewelacyjne zawody, a Złotą Piłkę zgarnął Leo. Więc taki turniej nijak się ma do Złotej Piłki, która jest przyznawana za cały rok...

0

A jak nawet Cristiano to przecież skomplementował Leo :))))

Zresztą skończmy już z Ronaldo :) temat jest o wychwalaniu Messiego :))))

0

Ale który Ronaldo? :)))

Czwarta Złota Piłka już zapewniona ;))

Geniusz, a po za tym to brak słów na tego gościa .... :)))))

0

Midi

Bo grał od 53 minuty i tym razem zdążył pokazać co ma do pokazania :)))

0

Pięknie Barca!!

Cudowne bramki Leo i Tello :))))

I super Apoel :))))

0

Zniknęły bo pewnie ta cała komisja do spraw rozgrywek by się też nami zajęła ;) Bo przecież nie można nic na pana sędziego powiedzieć :)))

Szkoda tylko, że za deptanie po palcach tak szybko i ochoczo się nie biorą :] ...

0

fcb191, 1 minutę temu:

Też brakuje mi strzałów z dystansu, a przecież potrafią strzelać :)))

0

No na powrót Villi to czekam z niecierpliwością. Może i był nieskuteczny w tym sezonie, ale zamieszanie robił zawsze, bramki też strzelał, niestety wyszło jak wyszło i teraz musimy czekać. Ogólnie w tym sezonie nas bardzo dużo kontuzji dopada :/ Nie wiem czym to spowodowane, może złym przygotowaniem, może przemęczeniem?

0

Mecz Realu dobiega końca... zaraz przyjdzie fala kibiców z Madrytu na naszą stronę :)))
Pochwalić się wynikiem :)) Mam nadzieję, że ich olejecie ;)

0

JoeBlack

No stanowczo za dużo tego pecha mamy. Nigdy nie zganiałam nic na Pepa ale niestety tak jak piszesz zawinił w niektórych meczach Barcy. Taktyka z 3 obrońcami nie zawsze jest dobra. Owszem to jest imponujące i wzbudzające respekt ale nie zawsze dobre. Jak dla mnie to zawsze powinniśmy zaczynać czterema obrońcami, a w razie korzystnego wyniku przechodzić na 3 jesli Pep chciał ten system testować. Druga sprawa to wkurzało mnie też to, że jak prowadzilismy 1-0, 2-0 to stawalismy myśląc, że już mecz wygrany co niemiłosiernie się mściło, taki minimalizm. O farcie Realu nawet mi się pisać nie chce, bo ten klub w tym sezonie tak mnie irytuje, że masakra ... O jest 5 bramka :D, kurczę coś najprzystojniejszy, najbogatszy i najlepszy sobie nie postrzelał;) ale cóż przeca on taki nie najlepszy, u nas nic nie pokazał :))) Przereklamowany i tyle :)))

Co do Ibry to dobry zawodnik, ale charakterem do nas nie pasował. Za bardzo narwany :))

0

Mani

No graliśmy o niebo lepiej na wyjazdach i to niestety zaważyło w głównej mierze w tym sezonie na takiej stracie punktów. Bo przecież gdybyśmy strzelali po 6 bramek to nawet sędziowie nie mieli by argumentów zabrać nam zwycięstwa przez jakieś nienormalne decyzje. Także większość meczów zawinili zawodnicy i taktyka Pepa- np. grając 3 obrońców. Ale skoro nam wyjazdy nie idą i do tego kilka spornych decyzji sędziów i zrobiło się 10pkt straty. A wystarczyło podyktować karny w meczu z Espanyolem (który oczywiście musielibyśmy wykorzystać) a strata w tym momencie wynosiłaby 8 pkt, które dawało bym nam realne szanse na walkę dalej.

To jedna bramka mi umknęła Ibry. :D Ogólnie skuteczność ma dobrą w Milanie :)))

0

Gronek

No z Milanem, z tak grającym Milanem jak teraz Real miałby wielkie problemy :))
Milan gra ostatnio bardzo dobrze :) No i nasz ulubieniec Ibra błyszczy :))) Wczoraj chyba 2 bramki fuknął? Też bym chciała taki ćwierćfinał :)))

0

JoeBlack

No ale nie wiem czy bym mogła oglądać inny styl Barcy tak jak oglądam ten;) to co grają to jest magia :)))) Choć mi brakuje strzałów z dystansu, za bardzo chcą wejść z piłką do bramki, a wiadomo rywal stawia autobus więc pole karne zagęszczone jest i na 90% ktoś naszego zatrzyma w końcu. A te 10% to jest to wszystko co weszło do bramki ;)

0

Mani

Bo wygrać z Barcą czy chociażby zremisować to jest coś :) Przecież to najlepsza drużyna na świecie, drużyna z którą nawet ten wielki Real sobie nie radzi. Więc każdy robi co może by urwać tej wielkiej Barcelonie chociażby punkt. Z jednej strony powinno nas to cieszyć, że 3/4 LaLigi uważa nas za najlepszych, ale z drugiej strony przez to straciliśmy masę punktów. Najbardziej to mnie wkurzyła Sevilla, która od początku całą 11stką się broniła, ba nawet w wykonaniu karnego przeszkadzali jak mogli i oczywiście udało im się to. Punkt na CN zdobyli, a potem lanie od każdego dostawali, nawet chyba od ostatniej Granady :))) ale nie ma co szczyt marzeń osiągnęli :))) zremisowali w Barcelonie :)))

0

Dead

w roli głównej z Tobą o tym jak się pchasz tam gdzie Cie nie chcę :))

Już idź oglądać spektakularną wygraną swojego Realku :)))) Bo jakaś bramka Ci jeszcze umknie :))))

0

Szkoda tylko, że nam Atletico się nie podkłada, tylko walczy :))))

Ale cóż szanse są do końca :))) a jakby się zdarzyło, że wygramy jeszcze tą ligę to wiecie jaka będzie satysfakcja z tego Mistrzostwa? :)))))

0

Kurde a to Wy na coś liczyliście dzisiaj? Dla mnie zagadką jest tylko rozmiar porażki naszych sąsiadów zza miedzy :) 3-0? 4-0? A może mniej co by nikt nie powiedział, że się podłożyli :))))

0

O zaczeło się ;)

0

Queras

Pewnie po przerwie przestaną udawać hehe ;)

0

bkayFCB4EVER

Również życze miłego wieczoru.

Ano czasu szkoda na oglądanie Realu :) Jedynie jak z Barcą grają to ich oglądam, bo muszę;)

0

lukafcb

i jak tam grają? ;)

0

masa11

niech wchodzą, ale niech normalnie rozmawiają, a nie tylko prowokacje. Ja na ich stronie byłam 3 razy ale nawet się nie rejestrowałam bo i po co? Nie mam hobby, żeby wpisywać się na stronie wroga mojego klubu, ale jak widać niektórzy mają ...

wow 10 min i jeszcze Real nie prowadzi? Ogląda ktoś z Was ten mecz? Pytanie do kibiców Barcy...

0

Dead

zapraszał Cie ktoś tu? Idź świętować na swoją stronę, jakoś jak Barca wygrywała, a Twój Real dołował nie było Cie tu...

0

Heheh o czym wy marzycie dzisiaj? Przecież dzis jest mecz przyjaźni i Espanyol zrobi wszystko by Barca nie zmniejszyła przewagi do Realu. Z kim jak z kim ale z Espanyolem to Real ma 3 pkt pewne jak w banku... Niestety...

0

hehe ładnie wszyscy chcą nam zabrać Pepa :))) a kysz, On jest nasz ;) I mam nadzieję, że póki co nie odejdzie od Barcelony :))))

0

Jeszcze się ten człowiek nie ogarnął hehe ;)

Zauważyliście, że Barca na drugą połowę wychodzi chyba niezbyt skoncentrowana? Bo dość często jak traci bramki to właśnie po przerwie i to tak do 50minuty ...

Jednak mimo wszystko widać brak Leo. Może ostatnio grał słabiej ale on wynik meczu potrafi jedną akcją ustawić... Dobrze, że już wraca, a i przerwa mu dobrze zrobiła na pewno :))) Mam nadzieję, że tak samo będzie z Pikusiem :)))

0

calibre

nie musisz się powtarzać i krzyczeć, jak Ci się nudzi to idź na stronę wielkiego Realu przeca tam jest Twój klub, a tu tylko zaśmiecasz nam stronę..

A reszcie radzę, olać Realowców bo to już się śmieszne robi jak po każdym meczu Barcy wchodzą tu i piszą jakieś wywody. Nudzi Wam się to załóżcie sobie bloga, stronę czy coś takiego i tam piszcie do bólu...

0

Sawik_10

No chyba nie narzekałabym :))) Jedynie chyba tylko rozmiaru tych spektakularnych zwycięstw Realu nie znali :))) Ale nadal w meczu z Barcą nic zrobić nie mogą hehe ;) za bardzo podejrzane by to było? ;)

Swoją drogą to czekam na GD i na wpis niejakiego Deada z gratulacjami dla nas hehe ;) pewnie na ten moment zniknie z pola widzenia :)))

0

Sawik_10

pewnie tak będzie, ten gościu jest tak nasiąknięty hipokryzją, że gorzej być nie można.

hehe przecież już wszyscy widzą jakie jest sędziowanie w tym sezonie w LL tylko kibice Realu tego nie widzą bo przecież im w to gra;) ich klubik na czele i nie ważne w jaki sposób, po trupach do celu ;) brawo Madryt :))))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?