blaugrana7
Dołączył/a: styczeń 2012
TM
13 obserwujących
10 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co do LM to myślę, że Messi szybko dogoni Raula w ilości bramek. W tym sezonie w najlepszym razie zostało Barcelonie jeszcze 5 meczów, w których oczywiście Leo może kilka razy trafić do siatki. Jak dobrze pójdzie to za dwa sezony może już prowadzić w klasyfikacji, bądź nawet wcześniej :))
0
I ma racje! Podziwiam tego gościa za jego kulturę i klasę. Sama bym chciała tak normalnie podchodzić do tego wszystkie, mieć ten spokój co on. Ale w moim stosunku co do Realu czy ostatnich wydarzeń sędziowskich na korzyść tego klubu się nie da.
Mam nadzieję, że przedłuży kontrakt i zostanie z nami przynajmniej na rok jeszcze!
0
Joseph_Guardiola
Też tak mam. Jak Barca grała mecze co 3 dni to wydawało się ich tak dużo, jak gra raz na tydzień to znowu się tęskni bardzo za nimi i ich fenomenalną grą :)))
Co do Leo to nasza Pachła pobije jeszcze wiele rekordów :))) I jakże miło jest słyszeć pozytywne opinie odnośnie Leo od ludzi, którzy nie kibicują Barcelonie, a takowe słyszałam po meczu z Leverkusen :))))
0
Kurcze ludzie olejcie już ten Real. Mnie od wczoraj ta drużyna nie interesuje, nawet nie będę patrzyła na ich wyniki bo i po co? Jak wiadomo, że i tak wygrają....
Liczy się tylko Barcelona. Dziś całkiem dobry mecz. Szkoda że Pedro się nie przełamał nawet w tej 100% sytuacji, no ale cóż bywa. I w sumie to dajcie mu spokój. Tak samo było z Villa, potem doznał kontuzji to nagle wszyscy płakaliście, dajcie czas Pedro ja wierzę, że się przełamie i w końcu zacznie strzelać.
0
Obaj są urodzeni tego samego roku tysiąc, tysiąc i zawiecha heheh ;)
Dobre komentatory :)))
0
Dla mnie ten karny taki nie do końca pewny. Ale cieszy mnie 2-0 :))) Mesjasz goni Krystynkę :))))
0
2-0 :)))) Leoooo :)))))
0
kkkk
'
to swoją drogą czemu karzesz Barcelonie przepraszać Inter Chelsea itp. Skoro po trupach do celu popierasz?
0
kkk
tak wiem i nienawidzisz Barcelony. Akurat Diabłom w Anglii też kibicuję i jeszcze po porażce z Bilbao nie doszłam do siebie. Ale po trupach do celu nie popieram. No i nie kibice farsy. Trochę szacunku miej....
0
twu jak dziwka z burdelu miało być.
A po za tym skąd wiesz, ilu tu sezonowców? Statystyki robisz czy co?
0
kkk
śmieszny jesteś. Czyli w tym sezonie Real po trupach do celu jak dziwka do celu?? :)) Brawo!!!
0
DeadHaters
Zaraz się kładę. I nie mów tak do mnie!!
0
DeadHaters
Jak widać nie wiesz w jaki sposób doszło do wyniku 11-1. Mam nadzieję, że zbanują Cie tu, bo niestety Twoich prowokacji się już czytac nie da!!!!
0
daqwid6, 3 minuty temu:
Wy śmiecie wytykać nam nieodgwizdane karne?
Proponuje przypomnieć sobie pojedynek z Chelsea w LM.
Tak śmiemy!! A Chelsea to wy bardziej przeżywacie niż sama Chelsea to przeżywała heh.
A po za tym mówimy o LaLiga i tym sezonie a nie o czymś dawnym. Co było a nie jest nie pisze się w rejestr!
0
DeadHaters
myślałam że Ty w miarę normalny kibic Realu jesteś, jak widać się myliłam...
Już na swoją stronę! A podobno to IceMan Was prowokuje. Jak widać ty jesteś lepszy!!!
0
No ale i tak kibice Realu będą twierdzić, że ich ukochana drużyna wygrywa czysto, a w maju Mistrza z całym impetem będą świętować.
Kurde od dziś w ogóle mnie nie interere ten Real nie będę śledziła ich wyników itp. Szkoda nerwów i zdrowia!!!!
Only Barca !!!
Wygrajmy LM i CdR i jakąś manitę Realowi wsadzimy, najlepiej niech Messi 5 bramek im włoży!
0
ZbigniewWodecki to tylko hańbi tego Pana, dobrze, że sobie nie obrał ksywki śp. p. Włodzimierza Smolarka, bo już kibice jednej drużyny się popiali podczas minuty cieszy i 54minuty meczu.
Co do Barcy, to ja już nie wierzę w Mistrza i w to, że Real jakieś punkty straci. Spoko wygrajcie sobie tą Ligę. Mam nadzieję, że Barcelona Wam da kolejną lekcję futbolu w GD no i wygra Ligę Mistrzów.
0
dobra teraz to już im sędzia nie da przegrać
koniec marzeń o stracie punktów przez farciarzy!!!!!
0
#Er, 11 minut temu:
hahaha niektóre komentarze że dobrze sędziował to trzeba go zmienić są po prostu ma poziomie przedszkola ale przynajmniej można się z was pośmiać
za to ten już dla Was sędziuje ;) hehehe
0
Jest 2-2 :)))))
0
Dawać Betis !!!!
0
Jaka zmiana sędziego?
0
O to może drugą połowę meczu tego Realu sobie obejrzę skoro taki dobry. Może moje oglądanie przyniesie Barcelonie szczęście hehe ;)
0
AdrianM
Bo tak zawsze jest, nawet jak rywal obejmuje prowadzenie to i tak potem Real doprowadza do remisu i wszystko się sypie....
0
No to teraz się już posypią brameczki dla najlepszych i najbogatszych :/ długo to ten Betis nie wytrzymał .....
0
Nie cieszmy się za wcześnie ale akurat myślę, że Betis jest tą drużyną, która może urwać Realowi choćby dwa punkty... :)
0
Dżozek
Kim jest Bayer Leverkusen? Klubem z Bundesligi która podobno też jest mocna. Zobaczymy jak Real sobie poradzi w LM, póki co po pierwszym meczu nie macie jeszcze awansu. Oj chciałabym żeby Realek trafił na Milan dalej :)))) Myślę, że Jose pożegnałby się z LM :))))
0
DeadHaters
Wiesz gdybyś oglądał mecze Barcy w tym sezonie w La Liga to byś wiedział o czym mowa. Ja jestem osobiście daleka zganianiu na sędziów to że tracimy 10pkt do Was ale jak widzę jak w meczach sędziowie nas rolują to się odechciewa. I nie tylko my kibice Barcy to widzimy ale i normalni ludzie nie zagłębieni w kibicowanie Barcelonie. I z jednej strony to trochę żal, że klub nie mówi o tym głośno. Jose piał w zeszłym sezonie to teraz sędziowie przesadzają w meczach Realu w drugą stronę. Ja oczywiście takiego obrotu bym nie chciała, tylko żeby po prostu, sędziowali sprawiedliwie, w meczach Barcy jak i Realu.
Co do ludzi, to owszem znajdą się jakieś głupki wyśmiewające, obrażające itp. ale tak jest wszędzie, nawet i u Was. A żeby IceMan przesadzał to nie zauważyłam tego, wszystko w granicach rozsądku, przynajmniej tak mi się wydaje...
0
DeadHaters
Nie wiem czy prowokują czy nie bo w sumie to nie wchodzę na Waszą stronę bo nie mam takiej potrzeby. Ja tu prowokacji w stronę kibiców Realu nie widzę, a skoro Ty taki jesteś podatny na prowokacje to po prostu nie czytaj artykułów IceMana, póki co masz jeszcze wybór więc z niego korzystaj. Ogólnie mnie Real Madryt interesuje tylko wtedy kiedy moja Barca gra z nim, a tak mnie ani grzeje ani ziębi to co Wy na swojej stronie robicie, także jak Ci pisanie IceMana nie odpowiada, to weź przykład ze mnie i nie czytuj strony wroga;)
0
DeadHaters
A kto Ci każe czytać to? Przecież nawet nie musisz tu wchodzić jak coś nie pasuje, wszak to nie strona Twojego klubu. Także jak artykuły nie pasują to nie czytaj...
Ciekawe czy jak Ty byś pisał artykuły o swoim Realu to czy byś w żadnym nie wspomniał o Barcelonie?