0

0

Guardiola o wczorajszych decyzjach Komitetu Rozgrywek: "W swoim czasie sędziowie i Komitet Rozgrywek pozwolili na zbyt wiele. Nie wyznaczyli granicy, nie wyegzekwowali dla siebie respektu i teraz każda ich decyzja jest podejrzana. Przez poważny i szanowany Komitet Pique być może powinien zostać ukarany, ale wtedy musieliby ukarać również tych, którzy mówili że kradną"

Uwielbiam tego gościa!! :))))

0

prokofiew

jedną żółtą kartkę mu anulowali bo stwierdzili, że niedostateczne uzasadnienie przyznania tej kartki było czy coś takiego... :/

0

Dziś niestety Real wygra, ale spokojnie mają jeszcze trudne mecze wyjazdowe jak Osasuna, Bilbao, które na bank nie popuszczą. No i oczywiście Camp Nou :)))) Skoro wróżbita mówi, że Barca wygra Mistrza, to Barca wygra ;))))

0

Brawo Barcelona! 3 pkt jadą na CN. Teraz Real musi wygrać jak chce marzyć o Mistrzostwie ;))

0

Szczerze to już mam dość tych żółtych kartek za zagranie rękoma :/
Szkoda tylko, że Barce tylko tak karzą sędziowie....

0

Thiago za zagranie ręką :I

0

Ale jak on się cieszył z tej bramki :)))))))) Brawo!!! :)))))

0

Ehhhh ten tak szykanowany ostatnio daje nam (chyba) 3 punkty :))))) Brawo Pikuś :))))))

0

Pique :))))))

0

19 min do końca, muszą strzelić na 2-0 bo tak to znając nasze szczęście to jakiś fafrocl wpadnie w 85min.... i będzie lipa.

0

Jose już by na trybuny został wyrzucony gdyby jego święty Real za takie coś dostał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę heh ;)

0

hehe :)) czyżby Muł zadziałał już? ;)

Brawo sędzia :))))

Damy radę Barca!!! Vamos !!!

0

whatis

a i jeszcze jedno :) z miłą chęcią zobaczyłabym miny Madrytu jak we frajerski sposób roztrwoniliście taką przewagę :))))

Oj idzie odwilż :)))) 22 kwietnia będzie +1? :))) byłoby pięknie ;)

0

whatis

Raz sędzia daje, raz zabiera. W tym sezonie już wiele raz wam dał, więc przyszła kolej na zabranie. Cóż takie życie- brutalne no nie? Może i oszukają po raz kolejny Barcę, cóż przyjmę to na klatę, w sumie w tym sezonie wiele oszustw w stosunku do moich drużyn widziałam (nie tylko Barcy) więc jeśli można to tak ująć to przywykłam do tego trochę. A Wam kibicom Realu od tego sprzyjania sędziów poprzewracało się już w tyłkach normalnie. Drugi mecz gdzie sędzia nie do końca Wam sprzyjał a już jest lament itp. A tak się z nas śmialiście hehe. No cóż los się odwrócił :)) Life is brutal kolego :)))) Pozdrooo z obozu wroga.

Ogólnie to małą karę Pepe dali :/ myślałam, że ten brutal pogrzeje z 5 meczów ławę... ehhh ma się chody to i kary niskie....

0

operatorO

dlaczego bolą? A czy to nie prawda? No gramy do końca. Jak wszystko wygramy a Madryt przegra tyle meczów ile potrzeba i okaże się że zdobędziemy Mistrza to będzie to wielka porażka Realu :))) A ja bardzo bym chciała zobaczyć minę The special one po przegraniu przez nich tej ligi :)))))

0

don47
dlaczego nie powinien? Barca miała zawirowania w tym sezonie, teraz Real zaczyna je mieć i tu otwiera się szansa na Mistrza dla Barcy, oby nasi chłopcy grali teraz maksymalnie skoncentrowani i nie ważne czy będą wygrywać 1-0 czy 5-0, ważne aby wygrywali, liczą się 3 pkt w każdym meczu.

My Ligi nie wygramy, ale jest nadzieja, że Real ją przegra :))) A jak tak się stanie to dla mnie Real będzie największymi frajerami na tym świecie...

Swoją drogą ładnie kursy na Majstra w Hiszpanii się zmieniły. W poniedziałek na Barce był kurs 7 zł a teraz jest już tylko 2.70. :)

0

No właśnie gdzie Ci ujadający kibice Realu są? :)))) Nagle poznikali hehe

0

Za mało kasy dali ;)

Nie no kibice Madrytu są żałośni. Już zapomnieli jak to w tym sezonie im sędziowie sprzyjali.

Katalońscy sędziowie im sędziowali.

My też po porażkach byliśmy wkurzeni ale to co się dzieje na ich stronie to jest śmiech :)))

Ale mi Real humor polepszył :))

0

Jak to na jednej ze stron napisali:

Alves: "Będziemy walczyć do końca"
Jak mówi Pep, my nie wygramy ligi...
...ale jest mała szansa, że Real może ją przegrać"

Vamos Barca!!! :)))

0

jak miło się dziś czyta strone madryckich :))))

Już w gacie narobili :))))

0

No to proszę Państwa w Barcelonie znowu się ociepliło :)) Temperatura wynosi już tylko -6 stopni :))) A jeszcze 5 dni temu było -10 :))) szybko rośnie jak tak dalej pójdzie to do końca kwietnia temp wzrosnie do + 1 :)))


Swoją drogą to Pep dobrą taktykę zastosował :)) Mistrza już przegraliśmy, po czym Barca wygrywa mecz z Sevilla, a Real dwie wpadki zalicza :))) hehe

0

wrrr jak ten czas wolno leci :/

0

Żeby tylko utrzymali ten remis :))))

0

eee co tam się dzieje Ci co oglądają? Dwa czerwa? :)))

0

I Ramos się czerwonej doczekał :))) Brawo :)

0

Znając życie sędzia jakieś 8min doliczy ;) heh

0

żeby utrzymali ten wynik :))))

0

hahaha -6 będzie ? :))))

0

Kurde wiedziałam, że uda im się strzelić :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?