blaugrana7
Dołączył/a: styczeń 2012
TM
13 obserwujących
10 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Guardiola o wczorajszych decyzjach Komitetu Rozgrywek: "W swoim czasie sędziowie i Komitet Rozgrywek pozwolili na zbyt wiele. Nie wyznaczyli granicy, nie wyegzekwowali dla siebie respektu i teraz każda ich decyzja jest podejrzana. Przez poważny i szanowany Komitet Pique być może powinien zostać ukarany, ale wtedy musieliby ukarać również tych, którzy mówili że kradną"
Uwielbiam tego gościa!! :))))
0
prokofiew
jedną żółtą kartkę mu anulowali bo stwierdzili, że niedostateczne uzasadnienie przyznania tej kartki było czy coś takiego... :/
0
Dziś niestety Real wygra, ale spokojnie mają jeszcze trudne mecze wyjazdowe jak Osasuna, Bilbao, które na bank nie popuszczą. No i oczywiście Camp Nou :)))) Skoro wróżbita mówi, że Barca wygra Mistrza, to Barca wygra ;))))
0
Brawo Barcelona! 3 pkt jadą na CN. Teraz Real musi wygrać jak chce marzyć o Mistrzostwie ;))
0
Szczerze to już mam dość tych żółtych kartek za zagranie rękoma :/
Szkoda tylko, że Barce tylko tak karzą sędziowie....
0
Thiago za zagranie ręką :I
0
Ale jak on się cieszył z tej bramki :)))))))) Brawo!!! :)))))
0
Ehhhh ten tak szykanowany ostatnio daje nam (chyba) 3 punkty :))))) Brawo Pikuś :))))))
0
Pique :))))))
0
19 min do końca, muszą strzelić na 2-0 bo tak to znając nasze szczęście to jakiś fafrocl wpadnie w 85min.... i będzie lipa.
0
Jose już by na trybuny został wyrzucony gdyby jego święty Real za takie coś dostał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę heh ;)
0
hehe :)) czyżby Muł zadziałał już? ;)
Brawo sędzia :))))
Damy radę Barca!!! Vamos !!!
0
whatis
a i jeszcze jedno :) z miłą chęcią zobaczyłabym miny Madrytu jak we frajerski sposób roztrwoniliście taką przewagę :))))
Oj idzie odwilż :)))) 22 kwietnia będzie +1? :))) byłoby pięknie ;)
0
whatis
Raz sędzia daje, raz zabiera. W tym sezonie już wiele raz wam dał, więc przyszła kolej na zabranie. Cóż takie życie- brutalne no nie? Może i oszukają po raz kolejny Barcę, cóż przyjmę to na klatę, w sumie w tym sezonie wiele oszustw w stosunku do moich drużyn widziałam (nie tylko Barcy) więc jeśli można to tak ująć to przywykłam do tego trochę. A Wam kibicom Realu od tego sprzyjania sędziów poprzewracało się już w tyłkach normalnie. Drugi mecz gdzie sędzia nie do końca Wam sprzyjał a już jest lament itp. A tak się z nas śmialiście hehe. No cóż los się odwrócił :)) Life is brutal kolego :)))) Pozdrooo z obozu wroga.
Ogólnie to małą karę Pepe dali :/ myślałam, że ten brutal pogrzeje z 5 meczów ławę... ehhh ma się chody to i kary niskie....
0
operatorO
dlaczego bolą? A czy to nie prawda? No gramy do końca. Jak wszystko wygramy a Madryt przegra tyle meczów ile potrzeba i okaże się że zdobędziemy Mistrza to będzie to wielka porażka Realu :))) A ja bardzo bym chciała zobaczyć minę The special one po przegraniu przez nich tej ligi :)))))
0
don47
dlaczego nie powinien? Barca miała zawirowania w tym sezonie, teraz Real zaczyna je mieć i tu otwiera się szansa na Mistrza dla Barcy, oby nasi chłopcy grali teraz maksymalnie skoncentrowani i nie ważne czy będą wygrywać 1-0 czy 5-0, ważne aby wygrywali, liczą się 3 pkt w każdym meczu.
My Ligi nie wygramy, ale jest nadzieja, że Real ją przegra :))) A jak tak się stanie to dla mnie Real będzie największymi frajerami na tym świecie...
Swoją drogą ładnie kursy na Majstra w Hiszpanii się zmieniły. W poniedziałek na Barce był kurs 7 zł a teraz jest już tylko 2.70. :)
0
No właśnie gdzie Ci ujadający kibice Realu są? :)))) Nagle poznikali hehe
0
Za mało kasy dali ;)
Nie no kibice Madrytu są żałośni. Już zapomnieli jak to w tym sezonie im sędziowie sprzyjali.
Katalońscy sędziowie im sędziowali.
My też po porażkach byliśmy wkurzeni ale to co się dzieje na ich stronie to jest śmiech :)))
Ale mi Real humor polepszył :))
0
Jak to na jednej ze stron napisali:
Alves: "Będziemy walczyć do końca"
Jak mówi Pep, my nie wygramy ligi...
...ale jest mała szansa, że Real może ją przegrać"
Vamos Barca!!! :)))
0
jak miło się dziś czyta strone madryckich :))))
Już w gacie narobili :))))
0
No to proszę Państwa w Barcelonie znowu się ociepliło :)) Temperatura wynosi już tylko -6 stopni :))) A jeszcze 5 dni temu było -10 :))) szybko rośnie jak tak dalej pójdzie to do końca kwietnia temp wzrosnie do + 1 :)))
Swoją drogą to Pep dobrą taktykę zastosował :)) Mistrza już przegraliśmy, po czym Barca wygrywa mecz z Sevilla, a Real dwie wpadki zalicza :))) hehe
0
wrrr jak ten czas wolno leci :/
0
Żeby tylko utrzymali ten remis :))))
0
eee co tam się dzieje Ci co oglądają? Dwa czerwa? :)))
0
I Ramos się czerwonej doczekał :))) Brawo :)
0
Znając życie sędzia jakieś 8min doliczy ;) heh
0
żeby utrzymali ten wynik :))))
0
hahaha -6 będzie ? :))))
0
Kurde wiedziałam, że uda im się strzelić :/