0

xxanotherdayxx

Co do podniety nad CR7 to się z Tobą zgodzę, ale odnośnie wczorajszego meczu już nie. Przecież Szpakowski wczoraj ewidentnie był za Hiszpanią i piał z zachwytu nad ich akcjami, może nie tak jak podniecał się Ronaldo, ale wczoraj kibicował Hiszpanii.

0

Viva Espana :)))

Szkoda Włochów bo zagrali rewelacyjny turniej, nikt na nich nie liczył, mieli problemy a tu oni wyeliminowali głównych faworytów Niemców, grali pięknie i skutecznie.
Hiszpania grała przez cały turniej jakby nie na najwyższych obrotach ale w finale zagrała rewelacyjnie :)) To była stara dobra Hiszpania. I właśnie ta Hiszpania przechodzi do historii. Brawo !!!

0

hahha ale się wpakował :))) Brawo Marcelo, nawet w sezonie ogórkowym się błaźnisz ... :)

0

Valdes fajnie w koszulce z nr 10 wyglądał hehe ;) Ale najbardziej Pikuś wymiatał ;) W ciąży z Shakirą? hehe ;)

0

Hmm trochę dziwny ten ranking, ale miejsca Leo nie kwestionuje :)) Po za tym to jest wyliczone, a matematyka to królowa nauk więc z liczbami się nie dyskutuje;)
A tak na poważnie to cieszy miejsce Mesjasza:) Choć powinno to być podzielone na napastnicy, pomocnicy, obrońcy. Trochę irytujące to jest, że pomocnicy nie mają szans w takim zestawieniu ...

0

Po co Amerykanom piłka nożna? Przecież oni mają swoje dyscypliny narodowe jak futbol amerykański, hokej, koszykówka. W nich są rewelacyjni i to te dyscypliny są w Ameryce popularne.

Co do Guardioli to dziwi mnie, że wybrał Amerykę i Nowy Jork. Owszem tam raczej nie będzie rozpoznawalny i odpocznie od futbolu, ale w taki chaos się pakuje? Nie sądzę, żeby to było życie dla niego i jego rodziny...

0

riki1

Kto wyłącza to wyłącza telewizor. zresztą jak można wyłączać mecz Barcy będąc rzekomo jej kibicem? Toż to niezrozumiałe jest...

0

juliancarax

No zgodzę się z Tobą w 100%. Kibice Bilbao zachowali się rewelacyjnie. Piłkarzom trochę nerwy puściły faulując złośliwie ale to z bezsilności. W finale Ligi Europejskiej byłam za nimi bardzo i nie mogłam patrzeć jak płaczą przez dobre kilkanaście minut po przegraniu. Bo dla nich pieniądze nie są najważniejsze. Liczy się walka na boisku za klub za barwy, o honor. Bielsa zrobił kawał dobrej roboty. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie Bilbao dołączy do Barcy i Realu i szczerze to życzę im jak najlepiej :) No np. drugiego miejsca tuż za naszą Barceloną :)))

0

Gdyby Pedro nowy sezon zaczął tak jak skończył ten i wrócił Villa w formie, w sumie ma sporo czasu na całkowite wyleczenie i potrenowanie (a widać jest bardzo głodny piłki) do tego Mesjasz, to myślę że możemy być spokojni o przyszły sezon w napadzie, bez większych wzmocnień...

0

No jak Pedro nie dostanie powołanie to będzie to jakaś lipa ... Dziś zagrał fantastycznie na przekór wszystkim krytykantom :)) Stary poczciwy Pedro. :)))

A Mesjasz jakie przyspieszenia, jakby dopiero sezon się zaczynał ;)
Pikuś to jedno zagranie genialne :))
Ehhh cudownie..

Tylko Guardioli żal :((((

0

Ten Puchar jest nasz!!
Dziękuję Barcelona. Dziękuję Pep. :)))

Kocham Ich!!!

0

Piękny mecz w wykonaniu Barcelony. Pedro dziś jest świetny :)). Jeszcze tak Mesjasz z Pedro po brameczce i będzie dobrze :))) Cudowne pożegnanie Pepa :)))

0

Andzia99913

Po pierwsze wstyd mi za Ciebie jako kibica Barcy. Po drugie za twoje słownictwo będąc kobietą. Po trzecie mając 18 lat powinnaś mieć już trochę poukładane w główce wszak kobiety dojrzewają szybciej. Po czwarte jeśli twierdzisz, że Barca zawsze będzie lepsza to gratuluję. Widać jesteś od niedawna fanką Barcy (zresztą mając 18 lat długo nie możesz kibicować) skoro nie pamiętasz, że wielokrotnie Barca była gorsza od realu i jeszcze nieraz będzie gorsza.

kamilll145

Pep nie uciekał z tonącego statku. Zresztą Barca nie tonęła i nie tonie. To, że nie zdobyliśmy kolejnego Mistrzostwa o niczym nie świadczy. Zresztą wy przez 4 lata praktycznie mało co zdobywaliście, toż to był głęboki ocean ;))

0

"Ja czynię to, co najlepsze w Madrycie." Nic dodać, nic ująć, cały Ronaldo ... ;)

0

Kurde ME bez Villi :(( Ale jeśli jeszcze nie czuje się na siłach to chyba dobra decyzja z jego strony...

A stroje przynajmniej te domowe mi się podobają :))

0

Czekam Davidek na Twój powrót :)))) Mam nadzieję, że do kadry na Euro zostanie powołany :)))

0

czornyfcb->Ale Ty czarny jesteś;)

Niestety rasizm działa tylko w jedną stronę. Ktoś mnie wyzwie od białasów to przeca prawdę powiedział, ja powiem czarny to już rasistka. Przewrażliwiony ten naród jest...

Ale Mesjasz mam nadzieje, że po zwróceniu uwagi przez tego Pana przestał do niego tak mówić, skoro mu to nie odpowiada.

0

Dziwne, że dopiero teraz sobie o tym przypomniał. Jeśli Messi tak faktycznie mówił to nie było to zbyt mądre i miłe. Ale z drugiej strony jak się nie nazwie Czarnoskórego to zawsze jest źle i od razu jesteśmy rasistami: Murzyn źle, Czarny nie dobrze. Tak czy siak nie ma jak nazywać osoby o czarnym kolorze skóry bo i tak zawsze zostaniemy nazwani rasistami. Biali zawsze są źli a Czarni tacy biedni ....

0

Jak ten człowiek pozytywnie mnie zaskakuje :).Brawo Mister.
Swoją drogą myślę podobnie do Was panowie Ras czy Gaspar. Coś tu jest grubymi nićmi szyte. Guardiola odchodzi, Barca zatrudnia Tito (w sumie nie wiem na ile ma umowę), nie szukają żadnego innego trenera. Pep mówi, że chce odpocząć, spojrzeć na to wszystko z dystansu. Może właśnie ten rok chce odpoczywać, a potem wróci do Barcy. Po czym na pożegnanie na CN mówi, że "Do zobaczenia wkrótce, mnie nigdy nie stracicie" , czyli może jest coś na rzeczy? Oj byłoby pięknie gdyby wrócił do Barcy i nie szedł do żadnego innego klubu :) Nasz poczciwy Pep Guardiola. Szczerze to nie wyobrażam sobie go na ławce trenerskiej innej drużyny :)


0

Kurde co za jakiś lipny okres:/. Kurde szkoda Carlesa. Może jedna z ostatnich imprez w jego karierze mu ucieknie :/ . Jak pech to pech. Mam nadzieję, że David zdąży na Euro :))

0

Trzeba mieć tą książeczkę :) Niedługo zbankrutuje przez te książki hehe ;) ale na Barce żałować nie będę ;)

0

"Ostateczny skład kadry del Bosque chce ogłosić 27 maja. Nadal nie wiadomo, czy na czas zdąży się wykurować napastnik Barcelony David Villa, który w grudniu złamał nogę.
"Jestem przekonany, że powinniśmy na niego tak długo czekać, jak to będzie potrzebne. To zawodnik, który zdobywał dla drużyny mnóstwo ważnych goli i łatwo z niego nie zrezygnuję" - zaznaczył szkoleniowiec."

Jak miło, że będzie czekał. :)))

0

Xavi6:)

15 maja Del Bosque ma ogłosić szeroki skład.

0

Ja mam nadzieję, że David Villa zostanie w Barcelonie. Tak psioczyliście na niego przed kontuzją , że bez formy itp. ale w kluczowych meczach tego sezonu właśnie Davida mi brakowało. Zwłaszcza w meczu z Chelsea na CN. Myślę, że próbował by strzałów z dystansu, o które aż się prosiło. Mam nadzieję, że zarządowi nie przyjdzie do głowy sprzedać go bo byłoby to świństwo i pomyłka. Myślę, że wróci do dobrej dawnej formy z pierwszego sezonu z Barcą i będzie cieszył nas swoimi bramkami :).

0

whatis
Spoko, nie ma problemu, w sumie po nicku poznać nie można, a jak się czyta to też szybko i nie zawsze wychwyci;)

Tak myślałam, że to sowa Pepa o Mourinho. ;) I to jest właśnie cały Pep. Racje pewnie miał. Ale Jose lubi to wszystko, lubi robić zamieszanie wokół swojej osoby, lubi jak się o nim mówi, nie ważne czy dobrze czy źle. Takim się pokazał, tak go odbieramy. Choć ostatnio nawet miał normalne odruchy. :)
Odnośnie Papa jeszcze, to powiem Ci, że on prawie by mnie nauczył takiego normalnego, chłodnego podejścia, do Madrytu, do tej rywalizacji, takiego swojego podejścia, ale pojawił się Jose, który nie pozwala mi myśleć tak chłodno, który swoim zachowanie burzy to wszystko. Tak jak zburzył dobry wizerunek Realu. Klub jako klub szanuje i szanować będę, ale tych piłkarzy (może z małymi wyjątkami) nie do końca.

0

Aryon
Akurat większość pisze tu prawdę odnośnie jego zachowania, oczywiście nie mówię tu o typowo chamskich wrzutach. Niestety wszędzie się tacy znajdą. Wielu z Was nazywając Messiego sterydem, karłem też go obraża.

0

whatis

Wzruszyłaś jak już. ;)
No ja znam kilku kibiców i Chelsea i Interu i akurat oni jakoś nad wyraz nie tęsknią. Ale Ci na miejscu pewnie tęsknią za sukcesami, które im Mou ofiarował. Nie wiem kto do kogo tak powiedział.

Aryon
To już podyskutować nie można pod artykułem o wielkim Jose? To już oznacza nasz kompleks? Śmieszne....

0

whatis
Odnośnie Guardioli to tak.
Wielu kibiców Realu by poszło w ogień za Mou, a prawda jest taka, że to nie jest dobry przykład człowieka, jeśli chodzi o otoczkę wokół piłki. Bo tak naprawdę to nie znamy ani Guardioli ani Mourinho więc nie można powiedzieć , że Mou jest diabłem a Pep aniołem. Ale wokół siebie każdy z nich zbudował swój wizerunek. Guardiola jest kochany przez kibiców Barcy, a uwielbiany przez wielu kibiców na całym świecie właśnie za to swoje pozytywne i kulturalne zachowanie. Mourinho jest kochany tylko przez kibiców Realu (i pewnie też nie wszystkich) za to, że wreszcie coś osiągnął z Realem, że pokonał Barce na CN itp. My za to kochamy Pepa za całokształt, za sukcesy, za szacunek do innych za pokore itp. Jose nie da się tak uwielbiać, można tylko podziwiać za umiejętności trenerskie i sukcesy. I powiem Ci, że w sobotę łzy mi leciały jak Guardiola żegnał się z CN. I tego się nie wstydzę (choć my kobiety się łez nie wstydzimy :))

0

Kibice Madrytu przecież nie musicie tu wchodzić i czytać. Macie swoją stronę, pewnie idealną pod każdym względem, to czytajcie ją i upajajcie się swoim wodzem, który jest pewnie też idealny (przynajmniej dla wielu z Was). Idźcie za jego palcem i wkładajcie palce do oczu/uszu innym bo przecież to jest normalne i wódz tak każe. A nam i naszemu Misterowi dajcie spokój bo przecież On jak i my jesteśmy bardzo źli no i mamy kompleks "wielkiego Jose". Jose prowadź, do celu po trupach ...

Mam nadzieję, że Tito pokaże Mou gdzie raki zimują ... :))

0

Wy tu się sprzeczacie ;) a tymczasem Juventus wraca na szczyt :)))) Brawo Juve, zasłużone Mistrzostwo :)))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?