0

Kocham Cie Leo :))))

0

No Villa wejdzie i strzeli coś jak zawsze :)))

0

hehe a miał być spacerek :)

Z najsłabszą drużyną w grupie przegrywają :/

0

Wczorajszy mecz dał odpowiedź. Villa powinien wychodzić od pierwszych minut. Tello na zmianę ewentualnie w razie gdyby Villa nie dawał jeszcze rady 90minut.

0

TheOnlyOne

Jak nie pójdzie coś w LM to będzie, że od dawna liczy się tylko PK, a jak to nie no to SPH, który zdobyli im wystarczy. Takie gadanie. Drużyny pokroju Barcy i Realu zawsze walczą o komplet Pucharów w sezonie. Może być jeden mniej ważny drugi ważniejszy, ale zawsze walczą o komplet. Jednak to prawda, że drużyny Jose mają najlepszy drugi sezon. Dlatego po dwóch latach tak ucieka z drużyn ;) Należy życzyć realowi spokojnego utrzymania się LaLiga :)

A my tak już nie cieszmy się z tej przewagi tylko róbmy swoje :)) Mamy szanse pobić rekordy ;) hehe jak Madryt w zeszłym sezonie;)))

piachuFCB - nie zauważyłam, że taki sam avatar jak Ty sobie wzięłam hehe, taką tapetę na laptopie też mam ;)

0

Czyli jest tak jak myślałam, w tym sezonie wszyscy na Madryt się spinają, w końcu są Mistrzami, a w zeszłym sezonie my te tortury przechodziliśmy ;)


Ale nie polecam jechać do Madrytu, bo tam strasznie zimno, aż -8 ;)

0

Eoren

Ja myślę, że to jednak z Atletico Madryt powalczymy o mistrza ;))

0

Xavi:)

Już nie przesadzaj, manita miała być SPH , a puchar już mieliśmy i co się stało? Real teraz może i przegra ale na Barcelonę się potrójnie nawet zmobilizują, no chyba że kłócić się zaczną między sobą i zła atmosfera się wedrze ;)

0

Niech no ta Sevillka utzryma to 1-0 :))) -8 to nie będą już przelewki, w końcu my -9 nie odrobiliśmy ;)))

0

ehhh Puyol :((( Biedak ....

Oglądacie ten Real?

0

Brawo Sevilla heheh, Trochowski ;) oj chyba ostry to będzie mecz jak już dwie żółte ;)

0

Villi wybaczam tą bramkę na 4-1 co nie daje mi trafionego dokładnego wyniku hehe ;)))

Brawo David !!!!

4 kolejki 4 zwycięstwa, obyśmy do GD mieli komplet punktów :))

0

Kurde jakie prezenty? Nie wiecie co to rykoszet?

0

Póki co Barca tych z którymi Real miał problemy pokonuje :))) Brawo.

Niech się taki wynik utrzyma to w typerze trafię dokładny wynik, już drugi w LaLiga dziś :)))

0

Hehehe dziennikarz Marki, że Tello najlepszy, no w sumie dla Madrytu tak, bo chrzanił dużo ;)


Mógłby Villa strzelić bramkę ...

0

Wreszcie David :)))))

0

dajesz Messi !!!

0

wow karnego dał :)))

0

Tello znowu się pogubił ... Panie Tito Ville mi dawaj :))

0

Nie no spoko jak będziemy prowadzić 2-0 (oby to nastąpiło) to spokojnie karnego podyktuje jak go nawet nie będzie ...

0

Ale podobno nam sędziowie pomagają ;) hehe

0

Sędzia genialny :))) heheh

0

Normalnie Cesc to chyba czyta Wasze komentarze bo ostatnio tak na niego najeżdżaliście a dziś chłopina ładnie pracuje :))) Za jakieś dwa mecze Tello powinien zacząć grać hehe ;)

0

FCB_dimic

Ja nie mówię, żeby grał od początku do końca, ale w jednym meczu od pierwszej minuty mógłby mu Tito dać zagrać, a w drugiej połowie zmienić.. Zresztą sam Villa mówi, że jest już gotowy. Mam nadzieję, że dziś zobaczę go dłużej na boisku niż 10minut.

0

Villa za Tello w drugiej połowie. W ogóle nie wiem czemu Tito nie daje grać Davidowi :/

0

I 2-0 powinno być !!

0

Czesiu ładnie :))) Adriano druga bramka :)))

0

A w życiu Romana, Czesiu nigdzie się nie wybiera :) Nie po to tyle Barca walczyła z Arsenalem o Cesca, żeby teraz odchodził z CN na jakieś wypożyczenie. Po za tym Czesiu jest niezbędny. Xavi całego sezonu nie wytrzyma na najwyższych obrotach, do tego Iniesta też niekoniecznie musi, po za tym trzeba wziąć pod uwagę, że mogą przyjść jakieś nieprzewidziane okoliczności w postaci kontuzji (twu, twu, twu) i Barca może zostać bez światowej klasy rozgrywającego. Także nie ma takiej opcji, żeby Barca wypożyczyła Cesca do jakiegokolwiek klubu. On jest niezbędny w tej drużynie.

0

Szkoda, że Tito jeszcze tak w niego nie wierzy ;) Trochę za mało minut David w Barcelonie dostaje, a widać, że bardzo chce grać, no i jest głodny strzelania bramek :))
Viva Espana, Viva Villa :)))

0

Swoją drogą to niezły zdrajca ten Falcao byłby, jakby do Realu poszedł. ;) Po co nam taki zawodnik? Mamy naszych świetnych i skupmy się na nich. A Czesiu mam nadzieję, że zostanie w Barcelonie do emerytury. I nie panikujcie tak nad jego grą. Jedynym problemem w tym momencie to jest brak skuteczności i marnowanie setek, ale i to wróci. Pamiętam jak na Ville najeżdżaliście jak pudłował. W końcu każdemu się zdarza. Gracze Madrytu też z 3metrów pudłują. A z Valencią nie grał źle. Nawet Tito był z niego zadowolony, a to chyba on się bardziej zna na piłce niż iluś tam kibiców, którzy jak tylko dany zawodnik zagra ciut słabiej od razu by go sprzedawali. Za to z chęcią kupowali każdego, który błyśnie w paru meczach i strzeli kilka bramek.

Co do Czesia to mam nadzieję, że zostanie u nas do końca. W końcu jest nasz, uczeń La Masii, a Wam proponuję nabrać trochę więcej zaufania i szacunku dla zawodników Barcy i trenera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?