blaugrana7
Dołączył/a: styczeń 2012
TM
13 obserwujących
10 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dwie akcje, dwa gole, no to jest smieszne ;))
0
I mamy swoją zabawę ....
0
Jak dla mnie to faul był przed polem karnym. Coś Barca stanęła.
0
Mesjasz :)))) Pięknie :))))))) Jeszcze ze dwie Leo i ze dwie Villa :)))
0
Ten mecz póki co przypomina mi mecz między Barcą, a jakąś 4 ligową drużyną w Pucharze.
Normalnie szok jak gramy, a raczej jak słabe jest Deportivo.
0
Jak zawsze byłam za Hiszpanami na wielkich imprezach, tak teraz na MŚ w Brazylii chcę, żeby to Argentyna złoto zdobyła. Może wtedy buzie wielkim ekspertom by się pozamykały odnośnie Leo, że w Argentynie nic nie gra. I niech jeszcze królem strzelców zostanie :)))
No oczywiście w pierwszej kolejności jestem za Polakami :)) Jak przedwczoraj remis naszych przyjęłabym w ciemno i z wielką radością, tak po wczorajszym meczu czuję wielki niedosyt :(. Kurczę ten mecz był do wygrania. Polacy byli o niebie lepsi od Angoli. Anglicy powinni się cieszyć, że udało im się remis wywieźć z Polski. :) Ogólnie nasza grupa robi się ciekawa :))
Już Anglicy zrzucają winę na tabletki nasenne heheh ;))
0
No nie wiem nie wiem ;)) może i ma to sens ale my moderatorami nie jesteśmy, także wpływu nie mamy jakby nie patrzyć ;)
Dobra idę spać bo dziś emocjonujący dzień był i trza odpocząć ;)) Najbardziej się cieszę z oficjalnego dostania się do FCBP :))
0
Caratan
Pewnie jest ale niestety my nie mamy na to wpływu.
0
Mjonsz
Dla mnie jednak chyba Leo jest tym najlepszym :)) Choć Ronaldinho też geniusz :)) Też czarował rywali no i jemu nawet SB owację na stojąco zgotowało :))
Agunia91
To ciekawe hobby masz;) Tylko zauważ, że na naszą stronę wchodzi też dużo osób z Madrytu, którzy też nie są rozgarnięci. Z niektórymi można pogadać ale niektórzy też dno.
0
Caratan
A widzisz tu gdzieś żeby ta połowa się cieszyła? Ja się nie cieszę i szkoda mi bardzo tych zawodników. zobaczymy jak Real wybrnie z osłabienia. Nam wychodzi to całkiem dobrze. W sumie można rzec że od początku sezonu nie gramy optymalnym składem. Zawsze ktoś ma jakąś kontuzję. A tak w ogóle to wiadomo kiedy Eric dokładnie wraca?
0
Mjonsz
Dla nie też już od dawna to przesądzone. A jak nagrodę dla zawodnika sezonu dostał Iniesta a Nie Ronaldo to Złotej Piłki dla Leo jestem pewna :))
Mogę tego kolesia oglądać godzinami, te jego akcje, mijanie rywali jak tyczki i te ostatnio perfekcyjne rzuty wolne: magia, poezja, kosmos, Gościu nie z tej planety :)))
0
Caratan
Jaka połowa? I niby z czego się cieszy?
0
Mjonsz
A jednak myliłam się, na całe szczęście :))
Oj chyba ZP zaczyna wędrować do Leo :)))
0
Spoko jeszcze pewnie Krysia coś dołoży :)))
0
Oj Portugalia wyrównała ;)
0
Mjonsz
Najwyraźniej źle to wyraziłeś. Ja wierzę, że nie życzysz im źle. A wypisujący takie brednie pewnie i tak nic nie poczują bo tacy ludzie żadnych uczuć nie mają, zero szacunku do drugiego człowieka.
0
Mjonsz
Ja też się naczytałam tekstów typu, że "kolej na Messiego, żeby kontuzji doznał "czy, że "szkoda że Puyol sobie ręki nie złamał a tylko zwichnął," ale ja nie mam zamiaru zniżać się do poziomu tych ludzi. Ich za takie coś kiedyś kara spotka.
Więc nie zniżaj się do poziomu tych ludzi :)) nie bądźmy tacy jak oni.
0
Mjonasz
Może nie życzysz im źle ale cieszysz się że są kontuzjowani i być może wylatują na jakiś czas z gry. Sorry ale źle nie należy życzyć najgorszemu wrogowi. Ani cieszyć się z czyjegoś nieszczęścia...
0
No i Żaby powstrzymały Hiszpanię i to w 93min hehe. Wiedziałam, że to się tak skończy. Wynik 1-0 to żaden wynik.
0
Jaki optymistyczny dzień. Tytoń powstrzymał Anglików, zremisowaliśmy 0-0 :))) jeaaaaaaaaaaa hehehhehee :) żenada
Widzę, CR 7 ładnie daje czadu :)))
0
Ładnie Pedro zaszalał :))) Gdzie tam CR nawet do niego ;))) hehe
0
Pedrito bramka i asysta, Albo bramka :))) Jednak ziemianie są lepsi niż marsjanie z wszechświata :)))
0
pawloVEB
Bo na świecie nie można nic mówić. Ale CR jest najlepszy we wszechświecie a o tym już można :)) On jest ponad wszystkich i nad wszystkimi ;))) Po prostu piłkarski Bóg ;))
0
"Jeśli Ronaldo nie zdobędzie tegorocznej nagrody, to dlatego, że nie jest bardzo sympatyczny, nie sprzedaje dobrze swojego wizerunku i nie udziela wywiadów po to, aby przeprosić za dyskusję z kolegą z boiska (aluzja do sprzeczki Messiego z Villą podczas meczu z Granadą) - tłumaczył."
No przecież Ronaldo lepiej sprzedaje swój wizerunek. Do tego ile go to kosztuje;)) w końcu żel z Anglii do najtańszych nie należy :))
Bo Messi jest kulturalny i Barca to jest rodzina, a Real nie.
0
Nie no przecież Ronaldo grał z kontuzją ;)) Podobno już od 60 minuty meczu z Barcą grał z kontuzją i nie symulował, tylko walczył :))) Dlatego w meczu z Rosją grała tylko jego koszulka. ;) ewentualnie jakiś sobowtór :))
Ja to dla świętego spokoju bym już mu tą ZP dała, bo wiadomo co mu do głowy strzeli? Nie dość, że będzie mega smutny, to może jeszcze gotów sobie krzywdę zrobić ...
0
julinacarax
Ronaldo po prostu zapomniał wrócić na mecz z Marsa, a na boisku tylko jego koszulka grała ;))
Ja to współczuję Ronaldo, bo znowu będzie miał wielki zawód :((( Nie dostanie ZP ....
0
barnaba89
Ale Ronaldo nie ma tej magii, przynajmniej dla mnie :)) a Messiego można oglądać godzinami w akcji :))
Aybarca
Bardziej Twój nick jest rodzaju żeńskiego niż Messi, ale widzę Twój poziom jest żenujący więc nie będę sobie zawracała głowy dyskusją z Tobą
0
Aybarca
Ale Iniesta nie był od strzelania bramek na Euro w Hiszpanii. On miał inne zadanie do wykonania z których się wywiązał. Od bramek był przede wszystkim Torres :)))
0
A co do dyskusji Messi czy Ronaldo, to że się tak wtrącę. Obaj idą równo, obaj są świetni, ale to Leo ma tą magię. To akcje i bramki Messiego wiele osób na świecie pamięta przez długi czas. To jego mijanie rywali jak tyczki i strzelanie robi takie wrażenie. I śmiem stwierdzić (mogę się mylić), że za rok 2012 ZP dostanie Messi. Do tego wiele rekordów pobitych. Po raz kolejny król strzelców LM król strzelców LaLiga :))
0
Aybarca
A kto to jest lessi? Bo z tego co kojarzę był taki piękny pies, a raczej suczka :)))
Naucz się pisać nazwisko Leo, a dopiero potem zacznij dyskutować tu. To tak boli napisanie Messi?