blaugrana7
Dołączył/a: styczeń 2012
TM
13 obserwujących
10 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bartuś
No ja byłam za Benficą. Szkoda, że stracili bramkę w 90 minucie. Takie straty najbardziej bolą. Mistrza niestety też już stracili. A mogli zdobyć potrójną koronę. Już została tylko podwójna.
0
heheh trzeciego strzelca Barcelony w LL chcą sprzedawać. Dobry dowcip :))) Co do Alexisa to mam mieszane uczucia, w końcu nawet obrońcy mają tyle samo bramek co Alexis :)
Ale Davida bym nie sprzedawała na 100%.
0
muti
Oczywiście, że porażka Realu da nam dużo. Za tydzień będzie można świętować Mistrza, a tak trzeba poczekać dwa.
0
masa11
W Dortmundzie jakoś nie wiedzieli jak się bronić i czwórkę dostali, może tu też się zagubią ;) Poczekajmy jeszcze...
0
Widzę, że w Madrycie jak zawsze. Czyli nawet rezerwy Madrytu radzą sobie z Atletico. Oni to chyba już nigdy Realu nie pokonają. A do Mistrza trza będzie w takim razie jeszcze dwie kolejki poczekać, a szkoda...
0
to jest jakiś zły sen hehhee to nie dzieje się naprawdę heh
0
Kuba
Osłem to chyba Ty jesteś, bez obrażania takiego. Wszyscy mądrzy w necie.
A jak Barca awansuje to Tito będzie już wspaniały i na rękach przez Was noszony...
Z Milanem też tak było a potem Barca wspaniała, cudowna i w ogóle....
Hipokryci.
0
Może to smieszne ale ja wierzę w 2-2 ;)
0
Tito na 80 minute czeka za zmianami :)
0
Kurde nic mi nie działa :/
0
Ja od przyjścia Mou i tego co zrobił z Realem przestałam lubić GD. Szczerze to mam ich dość, bo nie dość, że za duzo tych meczów w ostatnim czasie, to jeszcze człowiek się zastanawia co Mou wymyśli.
Choć od kiedy Guardiola odszedł z Barcy to się trochę uspokoił. Widać, że Pepa nie trawił bardzo, pewnie przez to, że zajął mu posadkę w Barcelonie w 2008r. tylko zastanawia mnie fakt czemu jego paluch wymierzony był w Tito.
Co do Legii o której tu dyskutujecie, to może i młodych wychowuje i sprzedaje, ale wkuurza mnie, że już dwoma młodymi z Widzewa się interesuje. :/
0
Według Ancelottiego karnego nie było, a spalonego swojego zawodnika już nie zauważył hehe ;))
0
Real nawet gonić nie chce ;))))
0
Ludzie nie płaczcie nad remisem hehe. Barca zagrała mocno rezerwowym składem i zremisowała. Przewaga w lidze jest już wystarczająco duża, że można sobie pozwolić na takie roszady i stratę punktów, zwłaszcza, że we wtorek grają z PSG bardzo ważny mecz. LaLiga jest już wygrana. Teraz wszystkie siły na LM.
0
Mecz dwóch zawodników :))) Villa&Messi dziś genialny, zabójczy duet :)))
Ukłony dla Rayo. Druga połowa dobra w w ich wykonaniu :))) Nie mają się czego wstydzić :)))
0
Ładna bomba Davida :))))) Brawo Villa :)))))
0
Mam prośbę. Czy mógłby ktoś napisać mi wszystkie pary LM smsem? Bo ja będę szła do pracy wtedy a niestety moi znajomi też w pracy wtedy będą, a do wieczora nie wytrzymam w tej niewiedzy... Będę wdzięczna bardzo :)) Można z neta bo dochodzą do mnie... 695388704 (tylko bez żadnych głupich smsów proszę) Z góry dziękuje :))
0
I Villa strzelił :)))
Mega cudowny mecz :))))
Jestem taka szczęśliwa :))))
Brawo brawo brawo :))))
Milan? No cóż, dał ciała po całości, podobno już awansowali prawie ;)))
0
Piękne rozpoczęcie :)))) a i atmosfera super :)))))
0
Świetny tekst :)) Świetne cytaty i najlepsze ostatnie zdanie. Też chcę widzieć Barcelonę walczącą, zostawiającą całe serce, całą duszę i wszystkie siły na boisku, a wtedy bez względu na wynik będę z nich bardzo dumna!!!
Vamos Barca. Po awans, dla nas, da wszystkich :))))
0
Atleti przegrywa póki co ;)
Łukasz Barcy zawsze się będą czepiać. O symulki, o faule brutalne. A inne drużyny generalnie robią to samo i jest cisza. Dziś oglądałam MU- Chelsea i beznadziejne podcięcie Rio. Lubię bardzo Diabły ale to było chamskie na Torresie. Ale jakoś nie słyszę wrzutów na Ferdinanda.
0
Jeny już rzygam tym Ronaldo to tylko karne i bla bla bla. A w naszej Barcelonie kto strzela karne? Messi. Wiadomo, że do karnych wyznaczany jest najlepszy zawodnik z drużyny, a takim jest Messi u nas, a Ronaldo w Realu. I tyle... Lepiej cieszcie się z przewagi Barcy nad drużynami z Madrytu i z tego, że Mistrz coraz bliżej, a nie wrzucajcie, że Ronaldo to tylko karne...
0
Jak Real nie może to sędzia mu pomoże. A podobno tak Barcelonie tylko pomagają. Cóż dziś odpada mi United, a za tydzień najprawdopodobniej Barca. Wtedy za Juve będę trzymała ...
0
pax
Villa jest drugim strzelcem Barcy w LL i drugim we wszystkich rozgrywkach, mimo, że gra mało. Jeśli to słaby argument na to by dać mu szansę w ważnym meczu na wyjście w podstawowym składzie, to ja nie mam więcej pytań.
0
pax
Barca grała tylko chwilę drugiej połowy. Trochę przyspieszyła. Liczyłam, że Roura da Ville od początku drugiej połowy, bo tak powinien zrobić. Niestety myliłam się. Real strzelił drugą bramkę i było po zawodach. Oni sami nie wierzyli w odrobienie takiej straty.
Czułam, że ten wynik 1-1 z SB może nie wystarczyć...
0
pax
ale przy jakim wyniku się pojawił Villa? Przy 1-0 dla Madrytu pewnie gra wyglądała by inaczej i Villa też grał lepiej. Nie było walki, nie było woli zwycięstwa, nie było dziś charakteru...
0
Nie zachowujcie się jak kibice Madrytu i nie piszcie, że to tylko jakiś Puchar. Puchar to Puchar. Jak zdobyliśmy go w zeszłym sezonie to był ważny, teraz już nie. Swoją drogą zastanawiam się co powiedzą kibice Madrytu jak Real zdobędzie Puchar Króla. Czy będzie to tylko Puchar Weszło? Czy może już arcy ważne trofeum.
A Barca niech teraz zmobilizuje się na Milan!!
0
W parę dni dwa puchary odjechały.
0
Dobra. Koniec marzeń. Można iść spać.
0
Dobrze, że Alexis na trybunach a nie na ławce, bo na bank by on wszedł w drugiej połowie ! ;)