0

Mi też bije jakoś mocniej ;)))

0

Panie i Panowie oto zdobywca Złotej Piłki....



..... mam nadzieję, że Lionel Messi :))))

0

W piłce nożnej chodzi o grę a nie wygląd ;)))

0

dobry261

Kibice :))) A bramka Stocha świetna :)))

0

Piosenka świetna :)))

A z tych swoich dużych oczu mogłaby mi trochę oddać;))

0

I do tego znajome nazwisko ;)))) hehe

0

hahaha wiedziałam :))) Jego bramka najbardziej mi się podobała :))))

0

Stoch

0

Xavi6:)

No ładną ma żonę, ładną :))) Ładna buzia :)

0

Ehhh ludzie. Można nie lubić Ronaldo, sama niezbyt za nim przepadam. Ale szacunek trzeba mieć. Dla niektórych to nawet Ronaldo chyba źle oddycha i trzeba się z tego śmiać, spojrzy nie tak, uśmiechnie się to też trzeba się pośmiać. Bo przecież Ronaldo nic nie robi dobrze, bo jest z Madrytu. I trzeba go tylko gnoić, poniżać, wyśmiewać itp. Ogarnijcie się bo wstyd za niektórych tutaj...

0

Czemu beka z Ronaldo? Zrobił coś nie tak?

0

Jest del Boski :))) Brawo, należało Mu się :))))

0

Ale to też my wybieraliśmy, nie zapominajcie o tym...

0

No w 11 ewidentnie brakuje Pirlo i Alby ...

0

Radamel i Leo świetnie wyglądają :)))


Trener mam nadzieję, że del Boski :)))

0

Widać która liga teraz najsilniejsza ;)))

0

11 prawie cała z Barcy i Realu :)) Tylko Falcao spoza :)))

0

Stoch :)))

0

No to po kolei wyszli piłkarze :)) Od 3 do 1 :))) Taka będzie kolejność ;)

0

„Messi to genialny piłkarz, ale Cristiano Ronaldo jest po prostu wspaniały. Jest najlepszy na świecie, ponieważ jest kompletny. Szybki, silny, strzela bramki, ma dużo jakości i zawsze pomaga drużynie, kiedy ona tego potrzebuje. -Nuno

Messi bramek nie strzela? I Messi drużynie nie pomaga gdy tego potrzebuje? Hmm to chyba Nuno o innym Messim mówił :)))

0

Najlepiej byłoby jakby wrócił do Barcy, ale jeśli miałby objąć stery na Old Trafford to nie mam nic przeciwko temu :)))) Będę trzymała kciuki aby mu się tam powiodło ;))) United to zaraz po Barcelonie druga moja drużyna europejska;))

Jak widać nie każdego można za kasę kupić. Brawo Pep :)))

0

adan23

Może trochę kulturalniej co do Alexisa?

0

I teraz bramkę powinien sypnąć Villa. Pokazać sztabowi, że Go marnują !!!

0

Davida poproszę !!!

0

Leo Messi

Ale samym zaangażowaniem to Barca meczu nie wygra. Bramki też muszą być.
Najbardziej szkoda mi Davida. Nie rozumiem czemu Tito go pomija notorycznie. Na początku sezonu, spoko, wracał do formy, ale teraz już chyba może grać cały mecz? Nie zdziwię się jak David sam będzie chciał odejść, ale bardzo nie chcę tego...

0

Mam nadzieję, że nie odejdzie !! Villa zostań :))))))

0

Z Milanem damy radę :))

Bardzo mnie cieszy, że Madryt wylosował Man United. Mam nadzieję, że Czerwone Diabły wybiją im 10 tytuł z głowy :)))

0

Trzymamy kciuki ! Jesteśmy z Tobą ! I czekamy na oficjalne info :))) Oczywiście optymistyczne :))

0

BarcaForever24

A na takiej, że niestety wiem jaka jest opieka w Polsce. Na pewno nie wszędzie, ale generalnie za różowo nie jest. W sumie mówię o bliskich mi osobach więc wiem co piszę...

0

Przecież to normalny odruch człowieczeństwa. I nie ma się czym podniecać. Zawodnicy Madrytu to też ludzie, którzy nie są obojętni na zło, krzywdę, Normalni ludzie :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?