blaugrana7
Dołączył/a: styczeń 2012
TM
13 obserwujących
10 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Celtic mnie dziś zaskoczył bardzo. Szczerze to liczyłam na remis, choć przeczuwałam, że może Barca przegrać. W końcu Celtowie to nie chłopcy do bicia. A że dobrze wiedzą, że autobus w polu karnym ma szanse dać im nawet wygraną to skrupulatnie to wykorzystali.
Co do Barcy to grała bardzo dobrze. Niestety ze szczelnym autobusem za wiele zrobić nie mogła. No cóż nie ma co płakać i tak z grupy wyjdziemy :))
0
ehhh ludzie tak jak gra Celtic to właśnie jest sposób na Barcelone. Nie wrzucajcie na nich aż tak. Grają żeby wygrać tak jak i Barca. A że mają taką taktykę to normalka :)) Jeszcze się nie przyzwyczailiście do tego? Barca gra bardzo dobrze i nadejdzie minuta jak Celtic sie pomyli a my to wykorzystamy. No chyba że wcześniej Celtic coś strzeli (oby nie) bo nasza obrona jak zawsze dziurawa ;) Najbardziej się początku drugiej połowy boję ...
0
Wystarczy że Villa wejdzie a nie przegramy :)))
0
Za którymś razem ich obrona się pomyli a Barca strzeli :) Zresztą już poinno być 2-1 dla Barcy.
0
Gratulacje Leoś :))))
Mamy nowego następcę :))))
0
No i co krytykanci ? Nic nie grają, Pedro słaby :))) A tu manita !!! :)))))
0
Za którymś razem Villa nie będzie na spalonym i strzeli kolejną bramkę ;)))
0
Podanie przepiękne :)))
0
Brawo David !!!! :)))) Nic nie graliśmy a prowadzimy :))))
0
4 listopada TVP1 pokaże mecz Celtic - Barcelona :))) Wasze głosowanie się opłaciło :)))
0
Barnaba89
No Fabregas, Villa, Valdes też już kilka razy do odstrzału.
Pamiętam jak się po jednym meczu Cuencą zachwycali, a po jakimś jego 3 meczu już był do odstawki bo słabo zagrał. Potem Tello był wielbiony, a Cuenca out.
0
barnaba89
Racja. A do tych krytykantów Victora. Poczytajcie sobie wypowiedzi zawodników na temat Valdesa. Oni mają do niego pełne zaufanie. To jest członek tej barcelońskiej rodziny. To jest ważna postać tej Barcy. Za parę meczów będziecie go znowu chwalić i wielbić jak jakieś setki wyciągnie. Czasem mi wstyd za kibiców Barcy, że tak łatwo wszystkich sprzedają po nieudanym meczu.
0
pluszek
Tak na dobrą sprawę to Deportivo strzeliło dwie normalne bramki. Pierwsza bramka - karny, którego być nie powinno tylko rzut wolny, owszem mogli strzelić z wolnego, ale nie musieli. Druga i trzecia dla Deportivo to normalne bramki, a czwarta samobój Alby. Dep. było słabe, a 4 bramki na ich koncie to też zasługa nasza i sędziego. Po za tym długi czas graliśmy w 10 na 11 i w tym czasie Deportivo bramki nie zdobyło. Za to Barca zdobyła, no i samobój Jordiego. Niestety nasza obrona jest cienka, bez Puyola i Pique. Choć z drugiej strony jak mamy zdobyć w tym sezonie Mistrza to ja mogę takie horrory oglądać. :)))
0
5 bramek to On w trzech meczach zdobędzie :))
Ciekawe co wtedy Pele powie : )) Pewnie kolejną wymówkę znajdzie :))
Jak ja mu bardzo życzę Mistrzostwa Świata z Argentyną w Brazylii :))) Kurcze, zamknął bym tym japy wszystkich "wielkich" znawców i krytykantów :)))
0
Czyli na świat przyjdzie Thiago Messi :)))
0
Skorpion22
Za kim Ty jesteś? Bo chyba nie za Barcą?
0
No dobra, bez spiny 3 pkt są i to najważniejsze. Barca nie grała źle. Pierwszej bramki dla Deportivo być nie powinno i czwartej bramki też nie. Do tego powinniśmy grać w 11, bo drugiej żółtej też nie powinno być. Najważniejsze, że wygrali i to jeszcze przez tyle czasu w 10.
A w Dep niezłe cwaniaki są, ale co tam Fabs jest lepszy....
0
uffffffffff wygraliśmy :)))) Z Deportivo i z sędzią.. Brawo Barca !!! Najgorszy mecz w tym sezonie jaki widziałam, pod koniec to mi serce taka waliło, że masakra. Do tej pory mi napitala....
0
Ale się ten czas wlecze ://///
0
Chyba ktoś sędziego przekupił ....
0
I 10 minut stresów.....
0
Jak to Dep jakimś cudem punkt tu zdobędzie to musi podziękować nam ....
Obrona żenada !!!!!!!
0
No nie :/
0
Messi :))) Nic dodać nic ująć :))))
W tym momencie ma już ZP :)))))
0
Kto gra w osłabieniu? Bo z meczu wygląda jakby Deportivo grało. Mam nadzieję, że spokojnie dowiozą wygraną albo jeszcze coś strzelą dla spokoju. Deportivo jest tak słabe, że masakra. Musimy to wygrać. Nawet w 10.
0
No o tym udawaczu z Dep nikt nawet nie wspomni. O Fabsie gadają do teraz.
0
czerow pięknie :/
0
Już przestańcie po tym Villi jeździć. jak w końcówkach strzelał po 10 minutach n boisku to byliście w 7 niebie, teraz już po nim jeździcie. Jeszcze coś strzeli chyba że Tito go zmieni.
0
Mówiłam :))) heheh Mesjasz :)))))))))))))))))))
0
Spokojnie będzie 4-2 bądź 5-2 dla Barcy :))) Messi i Villa jeszcze strzelą ...