blaugrana7
Dołączył/a: styczeń 2012
TM
13 obserwujących
10 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gaspar
Ferguson to jest dla mnie fenomen. Ogólnie podoba mi się polityka United (w PL im kibicuję, chyba Mistrza też przegrali:() odnośnie zaufania do trenera. Marzyło mi się, żeby u nas Pep był takim Fergusonem. Ale zważywszy na jego młody wiek to było niemożliwe, żeby tyle tu siedział, choć wierzę, że niedługo do nas wróci i będzie przez długie lata trenował naszych piłkarzy. A Ferguson jest rewelacyjny, przez tyle lat utrzymuje United w czołówce. Trofeów przez nich zdobytych nie ogarniam już liczbowo, coś niesamowitego. Jedynie co do zachowania też czasem można mieć zastrzeżenia, zwłaszcza te z szatni co do piłkarzy hehe ;) i tu bezapelacyjnie na pierwszym miejscu co do zachowania stawiam Pepa. Jego elegancja i klasa powala mnie na kolana. :)))
0
Tempter
Ta szczerość Twojego Jose doprowadziła do tego, że mój szacunek do tych Waszych piłkarzy wynosi prawie zero. A kiedyś to byli normalni faceci.
0
Jakby tak się uprzeć i wybrać najlepszego trenera ostatnich lat, to wcale nie byłby nim Jose, tylko Ferguson. No tak ale niektórzy stwierdzą, że jego osiągnięcia są mało znaczące bo przecież jeden klub trenuje. Tak samo jest teraz z Pepem. Do kibiców Realu nie dociera to co ten człowiek zrobił dla Barcy. W ciągu 4 lat 13 Trofeów i może będzie 14. O Fergusonie na przestrzeni 25 lat wspominać nie będę bo to fenomen sam w sobie. Spoko Mourinho zostaje w Realu. To będzie miał pole do popisu co do trofeów. Zobaczymy co osiągnie po 4 latach. Bo jak ktoś napisał nie problemem jest zdobywać trofea z dobrymi drużynami, a problemem utrzymać tą drużynę w czołówce przez lata.
0
matiago ulżyłeś sobie? :)))
0
Temter
Ale Ronaldo też ważnego karnego nie strzelił w półfinale LM .
0
olkoski
Pewnie znowu wielki nic. Bramki nastrzela ale nie wróżę Portugalii sukcesu.
0
Sorki w maju miało być ...
0
Ciekawe ciekawe. W kwietniu już Złotą Piłkę przyznajecie? Dopiero 4 miesiące nowego roku minęły. Ludzie ogarnijcie się...
0
Graczdari
Jak dla mnie Guardiola nie musi nic udowadniać. Nie musi osiągać tego samego z innymi klubami. Jak dla mnie jest jednym z najlepszych trenerów i nic tego nie zmieni. Tak samo Leo nie musi przechodzić do innej ligi, żeby udowodnić, że jest najlepszy. Co to jakiś wyznacznik jest? Jak Jose chce to niech sobie kolekcjonuje Puchary z różnymi klubami, jego wybór. Owszem jest dobrym trenerem, ale to że zdobył to co zdobył nie znaczy, że najlepszym.
0
Teraz katuję tą piosenkę, a przed oczami widzę Pepa stojącego na murawie. Ta piosenka będzie mi się kojarzyła już z nim i tylko z nim :)
0
Xavi6;)
To właśnie jest Mes que un club :))) Dla mnie nie ważne, że przegrali Mistrza, że przegrali LM, ważne że oglądanie ich gry daje mi tyle radości. Że mogę cieszyć się po każdej bramce, po każdej akcji po każdym zagraniu. To jest coś niesamowitego. Oni są niesamowici, z Pepem na czele :))))
0
Ciekawe co Pep powiedział Leo, gdy wszyscy potem do niego podbiegli. Widać było to wzruszenie w jego oczach ...
0
"Nie macie pojęcia, jak szczęśliwy odchodzę. Absolutnie wszystkim dziękuję. Przez te 5 lat życie dało mi ogromny prezent. Nie różniłem się w niczym od was, miałem tylko przywilej być bliżej piłkarzy. Razem ciężko pracowaliśmy, żeby mieć się z czego cieszyć. Wiedzcie, że będę za wami tęsknił. To ja tracę najwięcej. Ale zostawiam was w dobrych rękach. Mnie już pasy za bardzo uwierały, więc je odpinam, ale wy swoje zostawcie zapięte, bo będziecie się dalej dobrze bawić. Ta historia będzie trwać. Powodzenia i do szybkiego zobaczenia, bo nigdy mnie nie stracicie" - pożegnalne słowa Pepa.
0
No cóż ja mam powiedzieć? Dziękuję Ci Pep za te wspaniałe, cudowne 4 lata. Za tą drużynę wspaniałą. Za Twoją klasę i pokorę, tych dwóch cech mimo że na odległość mnie nauczył. Dziękuję, kocham tego gościa. I znowu płacz był ... :(((((
0
Piosenka super:
Lluis Llach - que tinguem sort
0
FC1899Barca
Tak te Puchary zaliczają się do tego sezonu. Ale Złota Piłka przyznawana jest za rok kalendarzowy, a nie sezon. Czyli dopiero 4 miesiące minęły. O ZP pogadamy w grudniu no ewentualnie można zacząć w listopadzie.
0
Madritistka
Wy się cieszycie z Mistrza, my się cieszymy z tego, że Messi na chwilę obecną ma dwie bramki więcej od Waszego Ronaldo i że pobił znowu rekord. Nie zapominaj, że w zeszłym sezonie to my się z Mistrza cieszyliśmy, a Wy z króla strzelców. No oczywiście to jeszcze nie jest pewne, ale to wasz zawodnik musi teraz gonić Messiego.
0
W naszym przypadku jak najbardziej stałe :)))
Albertosek
A kto powiedział, że ZP z urzędu do Messiego trafi? Kurcze dopiero minęły 4 miesiące z tego roku, a Ty już namiętnie rozważasz komu Złota Piła przypadnie. Zostało jeszcze 8 miesięcy i nie wiadomo co w tym czasie się wydarzy :)) W grudniu o tym pogadamy ;)
0
foczkaFCB
Podobno nadzieja umiera ostatnia, więc ciągle mam nadzieję. Przynajmniej we Wrocławiu będę oglądała wygraną Polaków bo to będzie mecz o honor więc wygramy :))) Czyli jak zawsze, mecz otwarcia, mecz o wszystko i o honor :)))
0
foczkaFCB
Jak np. Fabiański silnie kopnie to może piłka wyjdzie z naszej połowy ;) ale jak szybko wyjdzie tak szybko wróci. Kurde trza się pomodlić żeby Perquis doszedł do formy to może a dużo bramek nie stracimy ...
0
Euro będzie spoko jak chociaż z grupy wyjdziemy ;)
A jaka wam się piosenka podobała? Bo mi dwie stare: Wilki i Marylki i jeszcze tą kawą poparzeni czy coś takiego mogło być, reszta to żenada ...
Oj to biedny Real, żeby taki hicior ich sukces przyćmił :P
0
Chudzik
nie chce nam się kłócić ;) mi to się nawet już spać chce, ale nie chce mi się iść myć;) i nadal jestem pod wrażeniem polskiego hitu na Euro heh ;)
0
fcb191
bo ta dyskusja teraz jest zbędna, ale jak tylko pojawia się wątek Ronaldo i Messiego to temat wraca;). Być może na Euro któryś zawodnik błyśnie i pokona i Messiego i Ronaldo. A do tego właśnie jest jeszcze początek nowego sezonu, który na pewno będzie bardziej na świeżo niż maj ;)
0
Albertosek
Złota piłka (fr: Ballon d'Or, ang: The Golden Ball) – coroczny plebiscyt piłkarski. Trofeum przyznawane jest dla piłkarza, który zaprezentował się najlepiej w mijającym roku kalendarzowym.
ZP przyznawana jest za rok kalendarzowy a nie sezon.
0
Aryon
Zwłaszcza za ten dzisiejszy gest, jak to pokazał jak nie umie przegrywać :))) A ile tych królów strzelców miał? Bo w LM o ile kojarze to Messi miał korone...
0
ależ ja nie umniejszam Realowi ich sukcesu. Wygrali bo byli lepsi przez cały sezon. I gratuluję im tego. My Mistrza przegraliśmy na własne życzenie. No cóż bywa. Dla mnie i tak Barcelona jest najlepsza na świecie i jeden tytuł dla Realu tego nie zmieni.
A to co pokazał Ronaldo to wstyd na cały świat. Chyba poziomem chce dorównać kilku kolegom z klubu. Komu to nie muszę pisać bo wszyscy to wiedzą...
0
Akurat w tym sezonie zaczęli nam pomagać jak już była musztarda po obiedzie :))) Ale podobno szczęście sprzyja lepszym niech więc Real się cieszy z tego Mistrza wszak trzyma poziom w zdobywaniu trofeów :))
0
ooo gest Kozakiewicza :))) hehe
0
No właśnie co zrobił Ronaldo? Pewnie frustracja to cos spowodowała, że nie może Leo dogonić heh, co za człowiek.
0
Zjednoczony89
O jakim Ty kiedyś mówisz? Kiedyś to Wy mieliście wielkie sukcesy. To że Real wygrał LaLiga póki co nic nie zmienia. Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Zobaczymy co w przyszłym sezonie Real pokaże. W tym no cóż, nie ujmując umiejętności Realowi w Waszym wygraniu Mistrzostwa było dużo kontrowersji.