blaugrana7
Dołączył/a: styczeń 2012
TM
13 obserwujących
10 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bielsa właśnie chyba wprowadził Bilbao do Finału PE :)))
0
Ehhh ludzie, płaczecie, piszecie, że się nie pozbieracie po odejściu Pepa, ale czy wy myśleliście, że On całe życie będzie trenerem Barcy? To było wiadome, że kiedyś nadejdzie ta chwila. Jednak mam nadzieję, że odejdzie za rok a nie w tym sezonie. Bardzo bym chciała, żeby w przyszłym roku wprowadził Barce znowu na tron w LaLiga i zdobył po raz trzeci LM z Barcą jako trener :))) To było by piękne pożegnanie, przynajmniej na jakiś czas, bo ja jestem przekonana, że jeszcze kiedyś, być może na koniec swojej trenerskiej kariery wróci do Barcy.
Jednak gdzie by nie poszedł, na pewno będę śledziła poczynania Jego i Jego drużyny. Mój ulubiony trener i najbardziej elegancki trener :))))
0
Miałam nadzieję, że jeszcze na ten sezon zostanie z nami. Szkoda jeśli zdecyduje się odejść ale cóż trzeba uszanować jego decyzję, jest młody i chce się sprawdzić w innej lidze, to zrozumiałe. Myślę, że jeszcze kiedyś wróci do Barcy. A póki co jeśli zdecyduje się odejść trzeb go godnie pożegnać, zdobyciem CdR, bo o pożegnanie przez kibiców na CN jestem spokojna. Choć nadal wierzę, że zostanie ....
0
Ciekawe co po odpadnięciu Realu powie? :)))) Andy za Barcą? To super, lubię tego zawodnika :))))
0
A to mamy Anglikom i ruskiemu kibicować? heheh
0
Vaizard czy jak Ci tam
Ronaldo
Co?
Neuer :))) hahhaa pozdrooo :))))
0
franio
na kolanach to Mou już był jak karne były wykonywane. Modlił się? chyba wiedział co się święci hehe ;))
Ten mecz i awans Bayernu trochę poprawił mi humor po odpadnięciu Barcy. :)))
0
Wreszcie półfinał w którym do finału awansowała drużyna zasłużenie. Trochę się o karne obawiała, wiedząc że Iker potrafi bronić ale Neuer był rewelacyjny :))) Jak zobaczyłam Kryśkę jak pierwszy do piłki podchodzi, wiedziałam że nie strzeli tego karnego, przed strzałem Ramosa też miałam takie przeczucie. Ogólnie zasłużenie awansował Bayern i mimo, że za nimi też nie przepadam to w finale całym sercem będę za gospodarzami :))
Ktoś wczoraj pisał, że nie strzelając karnego Leo pożegnał się ze ZP, dziś z tą Pilką pożegnał się Ronaldo. :)))
0
Refleksje Guardioli:
"Pierwsze uczucie to ogromny smutek. Czuję, że zawiedliśmy. Robiliśmy wszystko, zagraliśmy fantastyczne dwa mecze, ale zawiedliśmy. Gratulacje dla Chelsea, za ich wielką pracę w obronie. Zdecydowały drobne błędy, za które na tym etapie drogo się płaci. Futbol jest nieprzewidywalny. W poprzednich latach awansowaliśmy po golu w doliczonym czasie, wygrywaliśmy Mundialito po golu w doliczonym czasie, tym razem strzelali przeciwnicy. Zrobiliśmy wszystko, ale dziś to nie wystarczyło, trzeba to zaakceptować. Widać to nie miał być nasz rok."
O swoim kontrakcie: "W najbliższych dniach usiądziemy z prezydentem i zdecydujemy co jest najlepsze dla Klubu."
"Najsmutniejszy wieczór? Nie. Nie sądzę, w sumie to nawet nie wiem, co teraz czuję. Nie potrafię powiedzieć, co zrobiliśmy nie tak. Z pewnością popełniliśmy błędy, trzeba je przeanalizować, żeby nie powtórzyć w przyszłości."
"Najpiękniejsze dzisiejszego dnia było to, jak publiczność nas niosła. Wiem, że to dla kibiców żadna pociecha, ale niech wiedzą, że daliśmy z siebie wszystko, ale porażka również jest częścią gry. Pozostaje pogratulować Chelsea i życzyć im szczęścia w finale."
0
Sangria
Będziesz mówiła ;) No tak będę musiała ;) aczkolwiek po meczu z Madrytem nie było jakoś źle. A tu po prostu powiem, że autobus Chelsea był skuteczny, ale wolę porażkę takiej Barcy niż tą zwycięską Chelsea z idiotą kapitanem na czele ... bo to co zrobił to było dno. A z Barcy i tak jestem dumna :))
0
Sangria
Ja to mam przegwizdane bo pracuje w zakladach bukmacherskich i wiele osób chciało, żeby panowanie Barcy się skończyło, kibice Realu czy Chelsea przyjdą tak radośni, że normalnie szok, ale cóż muszę to jakoś przeżyć. W zeszłym sezonie to ja triumfowałam, w tym niestety będzie kto inny.
0
galix22
była ręka, nawet komentatorzy mówili o tym ..
No to się Torresik spłacił ...
0
Andres Iniesta: "Boli, gdy przegrywa się coś tak ważnego. Boli nas jako piłkarzy, ale bardziej boli przez wzgląd na kibiców. Cudownie było widzieć, że choć odpadliśmy, publiczność była z nami. Przeprowadzimy autokrytykę, wyciągniemy wnioski i powrócimy!"
0
A ja przytoczę słowa pewnej piosenki:
"Przegrywać czasem to normalna rzecz, upadać nisko by się wyżej wznieść" I Barca się wzniesie już za rok.
Ja jestem dumna z nich, że walczyli tak do końca.
Słowa Cesca po meczu: Cesc: "Futbol czasem nie jest sprawiedliwy. Porażka boli, bo zagraliśmy świetny mecz, byliśmy o wiele lepsi, dominowaliśmy, stwarzaliśmy sobie okazje. Ale jeśli musieliśmy przegrać, to lepiej przegrać właśnie tak, pozostając wiernym swojemu stylowi. Cios jest potężny, ale Barça to wielki klub, który podnosił się po większych porażkach." I tego się trzymajmy.
0
Sawik_10
nie przyzwyczaiłeś się jeszcze, że po każdym przegranym meczu tak jest. Wkurzają mnie tacy znawcy wrrr. Mam nadzieję, że Pep zostanie, że właśnie po tej porażce zostanie.
0
A ja powiem tak. W tym tygodniu dwie moje drużyny odpadły z rozgrywek. Skra Bełchatów przegrała finały i Barca przegrała LM. Ale w mojej ocenie to nic nie zmienia. Nadal i Skra i Barca są dla mnie najlepsze. Nie ważne że bez mistrzostw czy LM, ważne że to one. Barca tyle trofeów już zdobyła, że bez zdobycia tego i tak jest dla mnie najlepsza. I ta drużyna długo będzie najlepsza ... Sezonowców trochę odejdzie a Ci najwierniejsi zostaną na zawsze...
0
Co za fatalny tydzień :(((
Przynajmniej moje serce będzie zdrowsze ... aczkolwiek teraz bardzo boli...
Dla mnie LM już się skończyła ....
0
Wypowiedzi Pepa z konferencji:
„Gratuluję Realowi zwycięstwa i mistrzostwa, które sobie dzisiaj zapewnili.”
„Biorąc pod uwagę, z jak wielką drużyną graliśmy, uważam że zagraliśmy dobry mecz. Zabrakło tylko wykończenia. Nieźle kontrolowaliśmy kontrataki Realu, nie pozwoliliśmy im stworzyć zbyt wielu okazji. Nie uważam że byliśmy słabsi od Realu, zaszkodziło nam, że ich drugi gol padł tak szybko po wyrównaniu. Nie mam drużynie nic do zarzucenia. Jesteśmy przybici, ale się podniesiemy, żeby stawić czoła Chelsea.”
„Tello zagrał świetnie, tak w ataku, jak i w obronie. W tej drużynie jest bardzo cieżko grać na skrzydle.”
„To, czy dzisiejszy mecz załamał drużynę okaże się we wtorek, ale myślę, że się pozbierają. W jaki sposób ja będę się podnosił po tej porażce? Pójdę odpocząć, coś zjeść, spędzę czas z rodziną, a jutro z moimi współpracownikami na spokojnie obejrzymy mecz i zaczniemy się przygotowywać do spotkania z Chelsea.”
„Określenie „zawiodła” nie pasuje ani do dzisiejszego meczu, ani do tego w Londynie”
„Jeśli awansujemy, wszystkie siły skupimy na czekających nas dwóch finałach. Jeśli nie awansujemy, pozbieramy się i wszystkie siły skierujemy na finał Pucharu Króla.”
„Nie wiem, jak Pique przyjął moją decyzję, nie rozmawiałem z nim. Moim zadaniem jest tak dobrać zawodników jak uważam, że będzie najlepiej dla drużyny. Gdybyśmy wygrali nikt by mnie o to nie pytał. ”
„Nie muszę rozmawiać z piłkarzami, w tej chwili nie ma słów, które byłyby pocieszeniem. Trzeba im pozwolić iść do domu i odpoczać. Real nas pokonał, ale w nowym sezonie Barça znów będzie walczyć o mistrzostwo.”
Klasa sama w sobie, Jose powinien się uczyć tego do niego.
Dumna po zwycięstwie, wierna po porażce. VeB
0
Cieszmy się, że tylko 3minuty, bo jakby 4-5 doliczył to nie moglibyśmy mieć pretensji bo przerwy długie były...
0
SinMistico
Bezpośrednie mecze się liczą.
0
No zasłużenie prowadzimy, ale powinno być 1-0 dla Barcy.
0
Dobra prowadzimy, fajnie. Ale ten karny to przesada. Z drugiej strony sędzia oddał nam bramkę za karny dla Levante, którego też nie powinno być...
Oby Barca jeszcze coś strzeliła...
I co niedowiarki, wierzycie już?
0
Karny? hehe
0
hehhe i co? Już wierzycie ? :))))
Mesjasz :))))
0
Aryon
Do tej pory broniłam sezonowców, bo przecież od czegoś trzeba zacząć kibicować, no ale po tym co tu dziś czytam to krew mnie zalewa ;/
"Nie ma szans na zwycięstiw", "Nie wiem czy lepsze żeby Guardiola został czy odszedł" normalnie szok...
0
Boże widzisz i nie grzmisz! O czym wy mówicie ludzie? Nie wiecie czy lepiej, żeby odszedł Guardiola czy został? Normalnie nie wierzę w to co tu czytam...
0
Z Bilbao to zależy czy będą mieli o co walczyć. Jeśli nadal będą w grze o puchary to mogą z Realem powalczyć, jeśli nie to odpuszczą na bank. Zależy też od wyniku GD, jak wygra Barca, to Real zrobi wszystko (WSZYSTKO) żeby wygrać resztę meczów i utrzymać ten jeden punkt przewagi.
Mnie najbardziej zaboli przegrana tym jednym punktem :/ Wtedy będziemy żałować tego niewykorzystanego karnego Leo w meczu z Sevilla na CN .
0
Realowcy nie pasuje wam coś na tej stronie? To kurde wypad stąd, nikt was tu nie trzyma siłą...
A Atletico jak zawsze daje nie będą mówila co z Realem. Z nami to trawe gryźli żeby coś ugrać, a z Realem frajersko przegrywają...
0
No jak Real nie może to sędzia mu pomoże ...
Niech se biorą to mistrzostwo ustawione :))) Ważne żeby w LM ich Bayern wyeliminował. Tu nie będzie sędziów po ich stronie, no i wreszcie rywal mocny :)))
0
Co zrobił sędzia? Nie było karnego? Bo nie oglądam...
No Kryśka przeca musiała wyjść na prowadzenie przed Leo, przecież wpadł by w jakąś depreche jakby z Leo w bramkach przegrywał...