0

Nie no Iker jest wg. mnie najlepszym bramkarzem świata i kropka. Rzeczywiście, nie zasługuje na takie traktowanie.

0

Jeśli ten transfer wypali to będziemy mieli młodego Ronaldinho
Ale jestem optymistą i myślę że strzeli dużo bramek :)

0

Dokładnie, w sezonie 2001/2002

0

Ja obstawiam remis 1-1 ;)

0

Ja bym chciał taki skład
Ter Stegen
Alves, Pique, David Luiz, Alba
Busquets/Mascherano, Xavi, Iniesta,
Neymar, Messi, Rooney
Myślę że z takim składem znów zaczniemy wygrywać!
Visca el Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?