0

Oni zazwyczaj włączają transmisję około 5 minut przed meczem albo punktualnie więc spokojnie :)

1

Wygrasz miliony :P

0

Ja ogladam na necie ale transmisja z nc+. Jest wszystko dobrze i nie ścina, więc raczej coś u Ciebie

0

No to szkoda :( Myślałem, że może jeszcze przy zamówieniu i podaniu danych osobowych będzie możliwość nadruku. Chyba to zdjęcie z "Twoje imię i nazwisko" mnie wprowadziło w błąd :)

0

A można jeszcze jakoś zrobić, żeby moje dane znalazły się na okładce mojej książki? Bo głupi ja nie podałem danych gdy było trzeba :(

0

masz na futbolhd . pl :) u mnie śmiga aż miło

0

A wiesz może jak wejść w tą przeglądarkę? I czy potrzebuje myszki i klawy?

0

Tak, ale ja chciałbym obejrzeć na YT, bo mam Smart TV i mógłbym obejrzeć na dużym ekranie :)

0

Pokładam nadzieje w Barcelonie. A tak przy okazji - zna ktoś stream na youtube gdzie mógłbym obejrzeć jakiś dzisiejszy mecz? :)

5

Yhym, Real pokazał, że potrafi pokonać Atletico... A nie, czekaj to było odwrotnie. :)

0

Okej, to sory :D

0

Wydaje mi się, że jednak wolałby grać w Barcelonie, bo jakby grał bardziej zespołowo to miałby możliwość na 1 skład do powrotu Luisa :)

1

Komentarz nie na temat "dzieciaczku". W którym miejscu on pisze, że jest w skowronkach?

0

Ta, bo mało jest kanałów Barcy. A ja nigdy nie oglądałem streamów na yt to nie wiem. Pytać nie można? :D P.S. Dzięki :)

0

Weź te suchary, że na Camp Nou schowaj ;P Pytałem na jakim kanale yt :)

1

A wiesz może gdzie jest prezentacja ? :D

2

I z zanikami pamięci :P

0

Dziękuję Ci za miłe słowa :) Pozdrawiam ze słonecznej Nigerii

3

Poproszę Naszą drogą Redakcję o długiego bana dla tego miłego pana :) P.S. Spadłem z krzesła od tego komenta pode mną :P

0

Myślę, że to ty powinieneś popracować nad językiem polskim... Real pokazał wczoraj swój sukces :) Do góry komentarz ;/

0

Dokładnie :P 3 pucharki :D

0

Wiem, że jutro :) ale o której nie wiem. Chyba zdam się ma meczyki bo tam zawsze (na razie) był dobry czas :P

0

A o której jest? Bo nawet nie wiem :D (na meczykach jest, że o 20:30)

3

A ja na to jak na lato :P

0

Dokładnie. Myślałem, że zobaczę świetny zespół i wygraną United ale to dopiero początek sezonu, więc mają szansę się poprawić ;)

0

Wg. mnie za dużo obrony. W przypadku cofnięcia wszystkich zawodników ze strzałkami zostaje Ci jeden śp, więc to troszkę mało. No ale to tylko moje zdanie i nie wiem jak byłoby na prawdę ;)

0

Redakcjo, będzie jakaś fotorelacja z meczu? Fajnie by było.

2

Nooo... haha tylko z kim jak on grał tylko w Blaugranie :P Chyba, że stara Barca na nową :)

0

Może jakiś szczęściarz, który zrobił sobie fotkę z byłym graczem Barcy :D

32

Andres Blada Twarz nie jest już blada. To jest Wielka Rewolucja! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?