budas123023
Dołączył/a: maj 2013
Piła
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oni zazwyczaj włączają transmisję około 5 minut przed meczem albo punktualnie więc spokojnie :)
1
Wygrasz miliony :P
0
Ja ogladam na necie ale transmisja z nc+. Jest wszystko dobrze i nie ścina, więc raczej coś u Ciebie
0
No to szkoda :( Myślałem, że może jeszcze przy zamówieniu i podaniu danych osobowych będzie możliwość nadruku. Chyba to zdjęcie z "Twoje imię i nazwisko" mnie wprowadziło w błąd :)
0
A można jeszcze jakoś zrobić, żeby moje dane znalazły się na okładce mojej książki? Bo głupi ja nie podałem danych gdy było trzeba :(
0
masz na futbolhd . pl :) u mnie śmiga aż miło
0
A wiesz może jak wejść w tą przeglądarkę? I czy potrzebuje myszki i klawy?
0
Tak, ale ja chciałbym obejrzeć na YT, bo mam Smart TV i mógłbym obejrzeć na dużym ekranie :)
0
Pokładam nadzieje w Barcelonie. A tak przy okazji - zna ktoś stream na youtube gdzie mógłbym obejrzeć jakiś dzisiejszy mecz? :)
5
Yhym, Real pokazał, że potrafi pokonać Atletico... A nie, czekaj to było odwrotnie. :)
0
Okej, to sory :D
0
Wydaje mi się, że jednak wolałby grać w Barcelonie, bo jakby grał bardziej zespołowo to miałby możliwość na 1 skład do powrotu Luisa :)
1
Komentarz nie na temat "dzieciaczku". W którym miejscu on pisze, że jest w skowronkach?
0
Ta, bo mało jest kanałów Barcy. A ja nigdy nie oglądałem streamów na yt to nie wiem. Pytać nie można? :D P.S. Dzięki :)
0
Weź te suchary, że na Camp Nou schowaj ;P Pytałem na jakim kanale yt :)
1
A wiesz może gdzie jest prezentacja ? :D
2
I z zanikami pamięci :P
0
Dziękuję Ci za miłe słowa :) Pozdrawiam ze słonecznej Nigerii
3
Poproszę Naszą drogą Redakcję o długiego bana dla tego miłego pana :) P.S. Spadłem z krzesła od tego komenta pode mną :P
0
Myślę, że to ty powinieneś popracować nad językiem polskim... Real pokazał wczoraj swój sukces :) Do góry komentarz ;/
0
Dokładnie :P 3 pucharki :D
0
Wiem, że jutro :) ale o której nie wiem. Chyba zdam się ma meczyki bo tam zawsze (na razie) był dobry czas :P
0
A o której jest? Bo nawet nie wiem :D (na meczykach jest, że o 20:30)
3
A ja na to jak na lato :P
0
Dokładnie. Myślałem, że zobaczę świetny zespół i wygraną United ale to dopiero początek sezonu, więc mają szansę się poprawić ;)
0
Wg. mnie za dużo obrony. W przypadku cofnięcia wszystkich zawodników ze strzałkami zostaje Ci jeden śp, więc to troszkę mało. No ale to tylko moje zdanie i nie wiem jak byłoby na prawdę ;)
0
Redakcjo, będzie jakaś fotorelacja z meczu? Fajnie by było.
2
Nooo... haha tylko z kim jak on grał tylko w Blaugranie :P Chyba, że stara Barca na nową :)
0
Może jakiś szczęściarz, który zrobił sobie fotkę z byłym graczem Barcy :D
32
Andres Blada Twarz nie jest już blada. To jest Wielka Rewolucja! :)