0

O której jest finał CdR? Na tej stronie podają 21:30 a tu: http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Świat/633281-tv-weekendowy-rozkad-jazdy-127.html 22:30.
Edit: już nie ważne

0

To ten kot był tak dawno? Za szybko leci ten czas :)

12

Redakcjo, będzie fotogaleria z fety? :)

6

Ma ktoś linka do celebracji po pl? Ewentualnie eng :)

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Dzięki wielkie ;)

1

Zna ktoś jakąś stronkę na której można co tydzień oglądać Barce B?

0

Pirlo miał wymagające zadanie defensywne - wyłączyć z gry Kroosa. W defensywie był dobry ale w ofensywie pozostawiał wiele do życzenia. Myślę, że jedynie w wolnych może nam zagrozić.

0

Też prawda ;) Ale na takim poziomie rozgrywek nie wypada nie trafiać na pustą ;P

6

Tyle, że jego bramka z tego meczu to szmata jak mało która ;) Co nie zmienia faktu, że szczęście to on ma

0

Ile goli ma tridente? (Wszystkie rozgrywki)

0

Ja myślę, że jak już zawodnik Barcy to Suarez :)

1

Raczej tak, dzisiaj dużo spotkań wartych uwagi :) Lech, Barca, Real

1

Tak przy okazji: Barca mas super formę :) Nie przegrała żadnego z ostatnich 17 spotkań. Taki sam wynik ma tylko Chelsea (10 wygranych, 7 remisów) ale Barca ma więcej zwycięstw (16 zwycięstw, 1 remis).
Oby tak dalej, VeB!

0

Widzę właśnie :) Od kiedy?

1

Leo ma nowy tatuaż? Coś dużo ma rysuneczków na tej prawej ręce :) (może stary, ale nie zwracałem uwagi na to)

1

A używasz jakiejś apki? Jeśli tak, to mogę prosić o nazwę? :D

0

Aż się Huesca w oku kręci, jak to Leszek by powiedział :)

0

Tak, dzięki wielkie :)

0

Ma ktoś linka do tej foty Messiego, która była niedawno wstawiana do komentów? :D Nie pamiętam w jakim to było artykule, dlatego piszę tutaj

0

Rację trochę masz ale możesz dać np 2 piosenki :P Film wtedy będzie dłuższy bo 3 minuty to za mało. Co do tej jakości chodzi mi o wybór video z lepszą jakością. Chodzi tak naprawdę o tą scenę wejścia na mecz z PSG. Poza tym genialnie :) Szlifuj umiejętności i czekam na następny film (byle nie długo :P )
P.S Oglądam właśnie resztę filmów. Co ty na to żeby zrobić Xaviego? Może pokaż jego historię - od pierwszego występu, po wygrane w pucharach, lidze aż do teraz :)

0

Jest fajnie, zaraz dam suba (mam nadzieję, że będzie więcej graczy z FCB). Moje rady:
1 Ujęcia twarzy, pokazywanie cieszynek itd. daj tylko na początku i na końcu filmu. W głównej części filmu niech będą tylko akcje :)
2 Niech będzie dłuższy
3 Daj lepszej jakości wstęp. Bo początek jest chyba najważniejszy. Ma zachęcić, więc super jakość musi być
Leci sub i mam nadzieję, że będzie więcej filmów :) Jeśli chcesz fajne miniaturki do filmów to napisz, mogę spróbować zrobić (jakieś tam doświadczenie z PhotoShopem mam :P)

0

Obraża Puyola i pisze nazwę Naszego klubu z małej litery... wstyd ;(

0

Oficjalny skład (screen z Twittera):
http://scr.hu/21xh/ly19j

1

Canal+ sport :) pozdrawiam

0

Nie tyle zawyżone, co podwyższone. 40 mln to dużo ale jeśli będzie licytacja o zawodnika (np. Dybale) to takie kluby jak PSG czy City są w stanie taką cenę zapłacić.

0

Osobiście wolę Vietto. Bardziej mi pasuje jego styl gry, gra w lepszej lidze i może być tańszy (z tego co słyszałem Dybala 40m a Vietto 25m)

1

Humor tak, ale ile razy można się śmiać z tego samego żartu??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?