budas123023
Dołączył/a: maj 2013
Piła
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O której jest finał CdR? Na tej stronie podają 21:30 a tu: http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Świat/633281-tv-weekendowy-rozkad-jazdy-127.html 22:30.
Edit: już nie ważne
0
To ten kot był tak dawno? Za szybko leci ten czas :)
12
Redakcjo, będzie fotogaleria z fety? :)
6
Ma ktoś linka do celebracji po pl? Ewentualnie eng :)
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
Dzięki wielkie ;)
1
Zna ktoś jakąś stronkę na której można co tydzień oglądać Barce B?
0
Pirlo miał wymagające zadanie defensywne - wyłączyć z gry Kroosa. W defensywie był dobry ale w ofensywie pozostawiał wiele do życzenia. Myślę, że jedynie w wolnych może nam zagrozić.
0
Też prawda ;) Ale na takim poziomie rozgrywek nie wypada nie trafiać na pustą ;P
6
Tyle, że jego bramka z tego meczu to szmata jak mało która ;) Co nie zmienia faktu, że szczęście to on ma
0
Ile goli ma tridente? (Wszystkie rozgrywki)
0
Ja myślę, że jak już zawodnik Barcy to Suarez :)
1
Raczej tak, dzisiaj dużo spotkań wartych uwagi :) Lech, Barca, Real
1
Tak przy okazji: Barca mas super formę :) Nie przegrała żadnego z ostatnich 17 spotkań. Taki sam wynik ma tylko Chelsea (10 wygranych, 7 remisów) ale Barca ma więcej zwycięstw (16 zwycięstw, 1 remis).
Oby tak dalej, VeB!
0
Widzę właśnie :) Od kiedy?
1
Leo ma nowy tatuaż? Coś dużo ma rysuneczków na tej prawej ręce :) (może stary, ale nie zwracałem uwagi na to)
1
A używasz jakiejś apki? Jeśli tak, to mogę prosić o nazwę? :D
0
Aż się Huesca w oku kręci, jak to Leszek by powiedział :)
0
Tak, dzięki wielkie :)
0
Ma ktoś linka do tej foty Messiego, która była niedawno wstawiana do komentów? :D Nie pamiętam w jakim to było artykule, dlatego piszę tutaj
0
Rację trochę masz ale możesz dać np 2 piosenki :P Film wtedy będzie dłuższy bo 3 minuty to za mało. Co do tej jakości chodzi mi o wybór video z lepszą jakością. Chodzi tak naprawdę o tą scenę wejścia na mecz z PSG. Poza tym genialnie :) Szlifuj umiejętności i czekam na następny film (byle nie długo :P )
P.S Oglądam właśnie resztę filmów. Co ty na to żeby zrobić Xaviego? Może pokaż jego historię - od pierwszego występu, po wygrane w pucharach, lidze aż do teraz :)
0
Jest fajnie, zaraz dam suba (mam nadzieję, że będzie więcej graczy z FCB). Moje rady:
1 Ujęcia twarzy, pokazywanie cieszynek itd. daj tylko na początku i na końcu filmu. W głównej części filmu niech będą tylko akcje :)
2 Niech będzie dłuższy
3 Daj lepszej jakości wstęp. Bo początek jest chyba najważniejszy. Ma zachęcić, więc super jakość musi być
Leci sub i mam nadzieję, że będzie więcej filmów :) Jeśli chcesz fajne miniaturki do filmów to napisz, mogę spróbować zrobić (jakieś tam doświadczenie z PhotoShopem mam :P)
0
http://www.fcbarcelona.es/futbol/primer-equipo/detalle/galeria-de-imagenes/desplazamiento-a-paris-14-04-2015?gallery_index=13
Oby tylko Neymar jutro nie spał :P
0
Obraża Puyola i pisze nazwę Naszego klubu z małej litery... wstyd ;(
0
Oficjalny skład (screen z Twittera):
http://scr.hu/21xh/ly19j
1
Canal+ sport :) pozdrawiam
0
Nie tyle zawyżone, co podwyższone. 40 mln to dużo ale jeśli będzie licytacja o zawodnika (np. Dybale) to takie kluby jak PSG czy City są w stanie taką cenę zapłacić.
0
Osobiście wolę Vietto. Bardziej mi pasuje jego styl gry, gra w lepszej lidze i może być tańszy (z tego co słyszałem Dybala 40m a Vietto 25m)
1
Humor tak, ale ile razy można się śmiać z tego samego żartu??