budas123023
Dołączył/a: maj 2013
Piła
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki wielkie :)
0
Ma ktoś linka do studia z Eleven za darmo?
0
Ja mam tam premium i nie mam lagów, jakość też w miarę dobra. Mam nadzieję, że dzisiaj też będzie ok w klasyku :)
0
Okej to się zgadamy ;) Nic się nie bój ja mam taki skład: http://www.futhead.com/16/squads/4383712/
Też kosztował ok 15-20k
Mam jeszcze 2 ale nie mam zrobionego na futheadzie. Cena 15k
2
Ja umiem tylko McGeady spin i rulete. Mi wystarcza, bo tak jam mówiłem ja nie gram na sztuczki. Ale nikt nie wygrał ze mną jeszcze samymi sztuczkami :)
0
No widzisz, to chyba zależy od tego jak kto gra. Ja np. nigdy nie umiałem grać Doumbiom (chyba tak sie odmienia) ale moim mistrzem był Gio dos Santos. W sumie to nadal jest. Ja gram na szybkie zmiany kierunku biegu - bez sztuczek tylko zmiany kierunku. W tej Fifie też potrafię przejść nim całe boisko i strzelić. Ale jak dostaję gościa typu Ibarbo, Bolasie albo Doumbia to już jest lipa i nic nie mogę zrobić. Dodam na originie, może kiedyś jakiś sparing? :D
1
W tej wg. mnie jest inaczej. I główki i tempo nie jest tak OP jak w 14 i 15. Jest za to mnóstwo błędów i mam nadzieję, że EA to poprawi za rok
4
Fifa 15 była lepsza. W tej jest za dużo karnych, czasami coś się odpali i nie będziesz mógł nic zrobić (tzw handicap). Wszystko co złe jest nasilone w najnowszej Fifie ale kupiłem ze względu na zaktualizowane składy i zmieniony trening w karierze.
0
Gorąco polecam Pirlo! Jest świetna. Nie czytałem jeszcze Futbolu Obnażonego ale kiedyś się za nią zabiorę. Teraz Zycie, pasja, ludzie :)
0
Dlatego napisałem "pewnie". Nie grałem w najnowszego ale poprzednie części to głównie zmiana fabuły. Mechanika gry taka sama. Nie grałem w najnowszą więc nie wiem jak tam wygląda.
0
Mam już trochę misji w Falloucie 4 i powiem, że ocena to (na razie) 7,5/10 ale nie grałem w inne części tej gry. Assassin to pewnie będzie odgrzewany kotlet.
2
http://scr.hu/21xh/e9ex2
Składy na dzisiaj :)
0
http://scr.hu/21xh/e9ex2
Składy
0
Gdybym wymieniał ranking to wymieniłbym też Lot nad kukułczym gniazdem, Liste Schindlera i wiele innych, które mi się nie spodobały
3
Ojciec Chrzestny, Django, Incepcja, Shazani na Shawshank (nr 1) , Pulp Fiction, Dwunastu gniewnych ludzi, Dawno temu w Ameryce, 300, Trylogia WP i Fight Club :) Tyle ode mnie, polecam wszystkie!
0
A o co kaman? :D
3
Ewidentnie nadużywają pewnego słowa :D
0
Wie ktoś ile kosztuje wykupienie kanału Eleven w player tv?
4
Nie ma sensu się kłócić bo nie wytłumaczysz :)
"Ja gram w piłkę po kilka godzin dziennie i nigdy nie miałem kontuzji"
Bezsensowne porównania amatorszczyzny do profesjonalnego sportu.
2
http://www.fullmatchesandshows.com/
Tutaj powinno być całe. Nie wiem tylko jak szybko wrzucą ;)
Ew. masz tutaj inne linki:
http://livefootballvideo.com/competitions/uefa-champions-league
http://www.fullmatches.net/category/full-matches/uefa-champions-league/
http://latestfootballvideo.com/full-matches/
7
http://m.magiafutbolu.pl/obj,15632,main,2,0cristiano-ronaldo-wyjawil-jaka-nagroda-jest-dla-niego-najcenniejsza
Jeśli rzeczywiście tak powiedział to wyczuwam ból 4 liter. Nie wymienił Leosia wśród najlepszych strzelców i już "nie interesuje" go złota piłka ;)
0
Nie ma głowy! Ale przyjęcie ładne :D
2
Zasłużone to były 3 :P A nawet chyba 4
0
Soundtrack z Władcy Pierścieni to wg. mnie jeden z najlepszych w historii, tak samo jak film. Można słuchać i słuchać. (szczególnie część Shire)
A jak już jesteśmy przy Sax guy to dorzucę jeszcze to: http://jbzd.pl/obr/268410/gdy-zostajesz-sam-w-biurze
1
0
Haha też przed chwilą oglądałem kawałek Harrego i muszę powiedzieć, że klimacik to ten film ma :P
1
No problem! Powodzenia w karierze :)
2
Jeśli chodzi Ci o przedłużenie kontraktu to patrz ile mają aktualnego kontraktu. Nie może być więcej niż 5 lat (łącznie)
6
Hahaha prawie jak Rey Mysterio:
http://static.fangol.pl/content/4/e/5/4e511979de8ec936dc77b6b667c3e84a-full.gif
0
Fatalny to ty jesteś. następne pytanie :D Oczywiście żart, bo nie oglądam siatki i wypowiadać się o niej nie będę ale jak widzę "fatalnie" to od razu mi się przypomina: http://www.wawrzyniaki.pl/upload/20150228142639uid4.jpg