0

Dzięki wielkie :)

0

Ma ktoś linka do studia z Eleven za darmo?

0

Ja mam tam premium i nie mam lagów, jakość też w miarę dobra. Mam nadzieję, że dzisiaj też będzie ok w klasyku :)

0

Okej to się zgadamy ;) Nic się nie bój ja mam taki skład: http://www.futhead.com/16/squads/4383712/

Też kosztował ok 15-20k
Mam jeszcze 2 ale nie mam zrobionego na futheadzie. Cena 15k

2

Ja umiem tylko McGeady spin i rulete. Mi wystarcza, bo tak jam mówiłem ja nie gram na sztuczki. Ale nikt nie wygrał ze mną jeszcze samymi sztuczkami :)

0

No widzisz, to chyba zależy od tego jak kto gra. Ja np. nigdy nie umiałem grać Doumbiom (chyba tak sie odmienia) ale moim mistrzem był Gio dos Santos. W sumie to nadal jest. Ja gram na szybkie zmiany kierunku biegu - bez sztuczek tylko zmiany kierunku. W tej Fifie też potrafię przejść nim całe boisko i strzelić. Ale jak dostaję gościa typu Ibarbo, Bolasie albo Doumbia to już jest lipa i nic nie mogę zrobić. Dodam na originie, może kiedyś jakiś sparing? :D

1

W tej wg. mnie jest inaczej. I główki i tempo nie jest tak OP jak w 14 i 15. Jest za to mnóstwo błędów i mam nadzieję, że EA to poprawi za rok

4

Fifa 15 była lepsza. W tej jest za dużo karnych, czasami coś się odpali i nie będziesz mógł nic zrobić (tzw handicap). Wszystko co złe jest nasilone w najnowszej Fifie ale kupiłem ze względu na zaktualizowane składy i zmieniony trening w karierze.

0

Gorąco polecam Pirlo! Jest świetna. Nie czytałem jeszcze Futbolu Obnażonego ale kiedyś się za nią zabiorę. Teraz Zycie, pasja, ludzie :)

0

Dlatego napisałem "pewnie". Nie grałem w najnowszego ale poprzednie części to głównie zmiana fabuły. Mechanika gry taka sama. Nie grałem w najnowszą więc nie wiem jak tam wygląda.

0

Mam już trochę misji w Falloucie 4 i powiem, że ocena to (na razie) 7,5/10 ale nie grałem w inne części tej gry. Assassin to pewnie będzie odgrzewany kotlet.

2

http://scr.hu/21xh/e9ex2

Składy na dzisiaj :)

0

0

Gdybym wymieniał ranking to wymieniłbym też Lot nad kukułczym gniazdem, Liste Schindlera i wiele innych, które mi się nie spodobały

3

Ojciec Chrzestny, Django, Incepcja, Shazani na Shawshank (nr 1) , Pulp Fiction, Dwunastu gniewnych ludzi, Dawno temu w Ameryce, 300, Trylogia WP i Fight Club :) Tyle ode mnie, polecam wszystkie!

0

A o co kaman? :D

3

Ewidentnie nadużywają pewnego słowa :D

0

Wie ktoś ile kosztuje wykupienie kanału Eleven w player tv?

4

Nie ma sensu się kłócić bo nie wytłumaczysz :)
"Ja gram w piłkę po kilka godzin dziennie i nigdy nie miałem kontuzji"
Bezsensowne porównania amatorszczyzny do profesjonalnego sportu.

7

http://m.magiafutbolu.pl/obj,15632,main,2,0cristiano-ronaldo-wyjawil-jaka-nagroda-jest-dla-niego-najcenniejsza
Jeśli rzeczywiście tak powiedział to wyczuwam ból 4 liter. Nie wymienił Leosia wśród najlepszych strzelców i już "nie interesuje" go złota piłka ;)

0

Nie ma głowy! Ale przyjęcie ładne :D

2

Zasłużone to były 3 :P A nawet chyba 4

0

Soundtrack z Władcy Pierścieni to wg. mnie jeden z najlepszych w historii, tak samo jak film. Można słuchać i słuchać. (szczególnie część Shire)
A jak już jesteśmy przy Sax guy to dorzucę jeszcze to: http://jbzd.pl/obr/268410/gdy-zostajesz-sam-w-biurze

1


0

Haha też przed chwilą oglądałem kawałek Harrego i muszę powiedzieć, że klimacik to ten film ma :P

1

No problem! Powodzenia w karierze :)

2

Jeśli chodzi Ci o przedłużenie kontraktu to patrz ile mają aktualnego kontraktu. Nie może być więcej niż 5 lat (łącznie)

6

0

Fatalny to ty jesteś. następne pytanie :D Oczywiście żart, bo nie oglądam siatki i wypowiadać się o niej nie będę ale jak widzę "fatalnie" to od razu mi się przypomina: http://www.wawrzyniaki.pl/upload/20150228142639uid4.jpg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?