2

Wysoka w ataku? Mangala i Ogbonna mają średnia/wysoka i poza tym dla ŚO lepsza jest wyższa pracowitość w obronie niż w ataku. :D

1

Widzieliście ten ranking na weszło?
http://weszlo.com/2015/12/24/zapraszamy-na-pasjonujaca-podroz-w-czasie-100-najlepszych-pilkarzy-ostatniego-cwiercwiecza/
Jaka jest wasza top 10 piłkarzy ćwierćwiecza? ;D

1

Ooooo już leci do zakładek :) Dzięki

0

Dzięki Ci dobry człowieku :D A czy dodają tam na bieżąco takie rozpiski?

0

Wie ktoś gdzie można sprawdzić aktualną rozpiskę komentatorów nc+? Albo chociaż dzisiejsze mecze?

1

Kygo firestone chyba

0

Czy podeśle mi ktoś lik do sopa jak będzie mecz? Jestem na telefoie i nie dam rady sam wyszukac

0

Tak jest :) Znalazłem to na fcbarcelona.com ale tam są wypisane tylko 4 języki. A podobno zna ich aż 6!

1

Z tego co przed chwilą czytałem: Rakitić jest osobą znającą najwięcej języków w FC Barcelonie. Potrafi mówić po hiszpańsku, angielsku, niemiecku, chorwacku. Podobno umie zna też język francuski i włoski, których nauczył się w Szwajcarii.

0

No to wiem ale chodzi mi o aplikację Player ze sklepu Play. Czy tam da się oglądać na żywo?

1

Da się oglądać Eleven (na żywo) na tablecie/smartfonie przez player.pl ?

0

Durny to był twój komentarz. Uczę się i nie zarabiam. Myślisz, że w wieku 18 lat płacę za internet? Nie musisz odpowiadać. Nie pozdrawiam

0

Jak Ci się nie podoba to nie czytaj, zamknij oczy czy coś. Niestety nie mam tyle kasy by kupować każdą grę w jaką chcę zagrać. Niepotrzebne szukanie spiny...

0

Ale nie ma BPL i LM, co jest dużym minusem ;/

0

Sory dwa razy mi się dodało :)

0

Mam taki dylemat :) Kupić HD na FutbolHD czy kupić Eleven? Z tego co wiem to Eleven kosztuje 11zł/msc (czyli sama liga w lepszej jakości). FutbolHD kosztuje 39zł/3msc (wzystkie ligi + liga mistrzów ale w gorszej jakości niż Eleven)
Co byście wybrali?

0

No było ale dało się je ominąć. Tutaj chyba nie da rady :/

2

A to dzisiaj będzie pierwsza trójka?

2

Bez komentarza...

0

Na razie pirat ale jak nie będę mógł grać prawdziwymi to chyba kupię. Dlatego proszę o pomoc

0

Ma ktoś FM'a 16? Mam taki problem, bo jak zaczynam grę to mam tylko stworzonych zawodników i nie wiem jak to zmienić (tzn. nie mam Messiego, Neya itd. tylko jakiś randomowych gości) Dodam, że mam odznaczone wygeneruj losowych.

1

Andres* Nawet jeśli literówka to zauważyłem, że ludziom często myli się jego imię :)

0

A masz jakiś kanał na którym będzie? Czy stronkę na której są streamy? Bo jestem kompletnie zielony w tym temacie.

0

No właśnie nie mogę dzisiaj nigdzie iść :/

0

No wiesz, chodzi mi o takie coś jak mecze za free. Coś co nie będzie pokazem slajdów tylko w miarę płynnym streamem :)

0

Wiecie może gdzie obejrzę KSW bez lagów? (Za darmo oczywiście)

0

Dokładnie, też chciałbym wiedzieć :D

5

A Bravo czasem nie może być ze względu na to, że nie grał w Lidze Mistrzów?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?