budas123023
Dołączył/a: maj 2013
Piła
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wysoka w ataku? Mangala i Ogbonna mają średnia/wysoka i poza tym dla ŚO lepsza jest wyższa pracowitość w obronie niż w ataku. :D
1
Widzieliście ten ranking na weszło?
http://weszlo.com/2015/12/24/zapraszamy-na-pasjonujaca-podroz-w-czasie-100-najlepszych-pilkarzy-ostatniego-cwiercwiecza/
Jaka jest wasza top 10 piłkarzy ćwierćwiecza? ;D
1
Ooooo już leci do zakładek :) Dzięki
0
Dzięki Ci dobry człowieku :D A czy dodają tam na bieżąco takie rozpiski?
0
Wie ktoś gdzie można sprawdzić aktualną rozpiskę komentatorów nc+? Albo chociaż dzisiejsze mecze?
1
Kygo firestone chyba
0
Czy podeśle mi ktoś lik do sopa jak będzie mecz? Jestem na telefoie i nie dam rady sam wyszukac
0
Tak jest :) Znalazłem to na fcbarcelona.com ale tam są wypisane tylko 4 języki. A podobno zna ich aż 6!
1
Z tego co przed chwilą czytałem: Rakitić jest osobą znającą najwięcej języków w FC Barcelonie. Potrafi mówić po hiszpańsku, angielsku, niemiecku, chorwacku. Podobno umie zna też język francuski i włoski, których nauczył się w Szwajcarii.
0
http://zalukaj.tv/sezon-serialu/the_walking_dead_,436/
5
http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/%C5%9Awiat/710762-zota-pika-messi-ronaldo-i-neymar-w-finaowej-trojce.html
Polecam komentarze pod tym artykułem :D
0
No to wiem ale chodzi mi o aplikację Player ze sklepu Play. Czy tam da się oglądać na żywo?
1
Da się oglądać Eleven (na żywo) na tablecie/smartfonie przez player.pl ?
0
Durny to był twój komentarz. Uczę się i nie zarabiam. Myślisz, że w wieku 18 lat płacę za internet? Nie musisz odpowiadać. Nie pozdrawiam
0
Jak Ci się nie podoba to nie czytaj, zamknij oczy czy coś. Niestety nie mam tyle kasy by kupować każdą grę w jaką chcę zagrać. Niepotrzebne szukanie spiny...
0
Ale nie ma BPL i LM, co jest dużym minusem ;/
0
Sory dwa razy mi się dodało :)
0
Mam taki dylemat :) Kupić HD na FutbolHD czy kupić Eleven? Z tego co wiem to Eleven kosztuje 11zł/msc (czyli sama liga w lepszej jakości). FutbolHD kosztuje 39zł/3msc (wzystkie ligi + liga mistrzów ale w gorszej jakości niż Eleven)
Co byście wybrali?
0
No było ale dało się je ominąć. Tutaj chyba nie da rady :/
2
A to dzisiaj będzie pierwsza trójka?
2
Bez komentarza...
0
Na razie pirat ale jak nie będę mógł grać prawdziwymi to chyba kupię. Dlatego proszę o pomoc
0
Ma ktoś FM'a 16? Mam taki problem, bo jak zaczynam grę to mam tylko stworzonych zawodników i nie wiem jak to zmienić (tzn. nie mam Messiego, Neya itd. tylko jakiś randomowych gości) Dodam, że mam odznaczone wygeneruj losowych.
1
Andres* Nawet jeśli literówka to zauważyłem, że ludziom często myli się jego imię :)
0
A masz jakiś kanał na którym będzie? Czy stronkę na której są streamy? Bo jestem kompletnie zielony w tym temacie.
0
No właśnie nie mogę dzisiaj nigdzie iść :/
0
No wiesz, chodzi mi o takie coś jak mecze za free. Coś co nie będzie pokazem slajdów tylko w miarę płynnym streamem :)
0
Wiecie może gdzie obejrzę KSW bez lagów? (Za darmo oczywiście)
0
Dokładnie, też chciałbym wiedzieć :D
5
A Bravo czasem nie może być ze względu na to, że nie grał w Lidze Mistrzów?