budas123023
Dołączył/a: maj 2013
Piła
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ogląda ktoś Arsenal? Mertesacker i Ramsey kontuzje?
0
Odp do wszystkich: chodziło mi raczej o to kogo styl woleliście :) Xavi - spokój, gracja czy Iniesta - magia?
0
Takie pytanie: kto wg was był lepszy: Xavi (w najlepszych latach) czy Iniesta (też w najlepszych)? I dlaczego ? :)
0
Okej, dzięki. Edit: już nie ważne :P
0
Ma ktoś sopa (z dobrą jakością, nie musi być pl) do meczu BVB-Bayern?
6
Ma ktoś linka do tego zdjęcia bez kalendarza?
http://media1.fcbarcelona.com/media/asset_publics/resources/000/218/348/original/wallpaper_calendar_2016-03_1920x1200_eng.v1456743208.jpg?_ga=1.248282944.673518490.1436874075
0
No widzisz, ja uważam, że Roberto był najlepszy. Ale opinia to tylko opinia :)
0
No nie powiedziałbym. Wg mnie co najwyżej średnio zagrał. Ale z drugiej strony czego tu oczekiwać jak gość dostaje kilka minut na miesiąc
0
Serio? Kto wybrał Bartre zawodnikiem meczu? :D
0
Rozumiem twoje podejście. Mi chodzi o to co napisał Ledsbourne - niepotrzebnie wydana kasa za którą mogliśmy mieć kogoś, kto właśnie przyczyniłby się do trypletu. O to mi chodziło z tym "wyczynem"
1
Jest napisane: "albo idziemy na łatwiznę z czego jesteśmy znani" - destro
Teraz nie mam żadnych wątpliwości co do Ciebie.
0
No każdy wyższy od 0-0 czyli już tak
0
Wiesz, mi się wydaję, że pomylił pojęcia :D Kupowanie Rudego, Vermy i Douglasika to jest chodzenie najtrudniejszą ścieżką a nie chodzenie na łatwiznę. Kupowanie starych/szklanych/słabych zawodników i wygranie z nimi trypletu to jest wyczyn!
0
http://fangol.pl/view/142246/deulofeu-chce-byc-jak
Nie wiem czy na serio to powiedział. Jakoś nie wierzę w to przypominając sobie:
0
Yhym, no to Xavi już odpada :)
0
On miał 30 :D I tak myślałem, że to będzie rekord
1
Wie ktoś do kogo należy rekord najwięcej asyst w sezonie?
0
Ma ktoś linka do tego czegoś tam za co dali asystę Ronaldo. Czy źle zrozumiałem i polewka jest z czegoś innego?
Ahahaha już mam :P
0
Zrobi ktoś screena z transmisji meczu w eleven (player.pl)? Chodzi mi o porównanie jakości obrazu
1
Aaa i jak będziesz miał w telefonie ikonkę Sop to http to odpalasz i wklejasz tylko cyfry po ostatnim slashu (nie cały link do sopa)
3
Ja oglądam tak:
-Ściągam sopcast ze sklepu play
-wchodzę tu: https://pl-pl.facebook.com/SopCastHD
-mam dobrą jakość bez lagów :) polecam
0
http://www.dailymotion.com/video/xqmo4x_barcelona-espanyol-4-0-highlights-hd-05-05-2012_sport
2
http://weszlo.com/2016/01/03/ci-co-sie-smieja-ze-spadles-na-dno-przez-chlanie-jeszcze-wczoraj-prosili-zebys-polewal/
Polecam :D
0
Ja korzystam z whoscored.com i http://www.flashscore.pl/
0
A tego to już nie wiem :D
0
Tak, powchodziły ;)
2
el vino
1
2 bramy :D
0
Ja gram tym składem
http://www.futhead.com/16/squads/6508609/
10/10 jak dla mnie tani jest :D
0
Wiesz, zależy jak gra ja mam skład taki, że lewe skrzydło to ogólnie dobry zawodnik jak np Pedro, który wszystkie ofensywne staty ma przyzwoite. Atak to gość z dużym dryblingiem a prawe skrzydło to pace. Wszystko zależy od sposobu gry :D