0

Ogląda ktoś Arsenal? Mertesacker i Ramsey kontuzje?

0

Odp do wszystkich: chodziło mi raczej o to kogo styl woleliście :) Xavi - spokój, gracja czy Iniesta - magia?

0

Takie pytanie: kto wg was był lepszy: Xavi (w najlepszych latach) czy Iniesta (też w najlepszych)? I dlaczego ? :)

0

Okej, dzięki. Edit: już nie ważne :P

0

Ma ktoś sopa (z dobrą jakością, nie musi być pl) do meczu BVB-Bayern?

0

No widzisz, ja uważam, że Roberto był najlepszy. Ale opinia to tylko opinia :)

0

No nie powiedziałbym. Wg mnie co najwyżej średnio zagrał. Ale z drugiej strony czego tu oczekiwać jak gość dostaje kilka minut na miesiąc

0

Serio? Kto wybrał Bartre zawodnikiem meczu? :D

0

Rozumiem twoje podejście. Mi chodzi o to co napisał Ledsbourne - niepotrzebnie wydana kasa za którą mogliśmy mieć kogoś, kto właśnie przyczyniłby się do trypletu. O to mi chodziło z tym "wyczynem"

1

Jest napisane: "albo idziemy na łatwiznę z czego jesteśmy znani" - destro

Teraz nie mam żadnych wątpliwości co do Ciebie.

0

No każdy wyższy od 0-0 czyli już tak

0

Wiesz, mi się wydaję, że pomylił pojęcia :D Kupowanie Rudego, Vermy i Douglasika to jest chodzenie najtrudniejszą ścieżką a nie chodzenie na łatwiznę. Kupowanie starych/szklanych/słabych zawodników i wygranie z nimi trypletu to jest wyczyn!

0

http://fangol.pl/view/142246/deulofeu-chce-byc-jak
Nie wiem czy na serio to powiedział. Jakoś nie wierzę w to przypominając sobie:



0

Yhym, no to Xavi już odpada :)

0

On miał 30 :D I tak myślałem, że to będzie rekord

1

Wie ktoś do kogo należy rekord najwięcej asyst w sezonie?

0

Ma ktoś linka do tego czegoś tam za co dali asystę Ronaldo. Czy źle zrozumiałem i polewka jest z czegoś innego?

Ahahaha już mam :P

0

Zrobi ktoś screena z transmisji meczu w eleven (player.pl)? Chodzi mi o porównanie jakości obrazu

1

Aaa i jak będziesz miał w telefonie ikonkę Sop to http to odpalasz i wklejasz tylko cyfry po ostatnim slashu (nie cały link do sopa)

3

Ja oglądam tak:
-Ściągam sopcast ze sklepu play
-wchodzę tu: https://pl-pl.facebook.com/SopCastHD
-mam dobrą jakość bez lagów :) polecam

0

Ja korzystam z whoscored.com i http://www.flashscore.pl/

0

A tego to już nie wiem :D

0

Tak, powchodziły ;)

2

el vino

1

2 bramy :D

0

Ja gram tym składem
http://www.futhead.com/16/squads/6508609/

10/10 jak dla mnie tani jest :D

0

Wiesz, zależy jak gra ja mam skład taki, że lewe skrzydło to ogólnie dobry zawodnik jak np Pedro, który wszystkie ofensywne staty ma przyzwoite. Atak to gość z dużym dryblingiem a prawe skrzydło to pace. Wszystko zależy od sposobu gry :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?