0

Eeee czemu gra Koza? Oddajcie nam Messiego! :P

0

Wątpię... Po prostu Liverpool zagrał cienko, bez pomysłu.

0

Nie wiem nawet czy jest c+ Na pewno lepsza jakosc niz polskie streamy. Często jest nawet stream 50fps. Ale z PL komentarzem dawno nie widzialem na Sopie

0

Wez pobierz z chomikuj :p

0

Sopcast ze sklepu Play i linki tutaj:
https://pl-pl.facebook.com/SopCastHD

0

Gdzieś tam w necie był screen. Nie pamiętam gdzie, sory

15

Najlepsze jest to, że Neuer ma mieć 94! Jeśli to prawda to Messi powinien mieć 99 na starcie :D

0

A widzisz, czytałem że obie formy - otwarł i otworzył są poprawne :P ale nie jestem do końca pewny

0

Ten moment, w którym uświadamiasz sobie, że zapomniałeś o meczu Brazylii a tu już 85 minuta i 5:0

:(

0

A od kiedy grasz? Więcej niż 1 sezon? :D

0

Jak tam fantasy premier league? Ja mam 35pkt i nie za bardzo wiem czy to dużo/mało :) Nigdy wcześniej nie gralem

0

Czy na sport.tvp.pl będzie można obejrzeć mecz Brazylia-Kolumbia?

0

0

Ale bramencja! Oby bylo takich duuuzo więcej w sezonie.

0

Co to za film?

76

2

Powiem Ci, że nie grałem tylko w 2004 ale te emocje i ból palców od biegania czy pływania... Pogralbym ale samemu to nie to samo :)

3

Dzieki wielkie :D

2

Ojj grało się na ps2 w olimpiadę 2004 :D

1

Skąd wiesz? Jakis link :D

2

No widzisz, ja też chciałem być jak Ty i postanowiłem zboczyć ze schematu - stąd ten błąd orto :D

2

Swoją drogą pomysłowo zwróciłeś uwagę :)

1

Ahahahahah dobra mam :D mój błąd sory

1

Widzę, że kolega chyba wierzy w karmę bo każdy lajka dostał "tak o" :D

0

Nie ma sprawy :D

0

Nagrany chyba kalkulatorem ale jest skrót:
http://hoofoot.com/?match=Denmark_0_-_4_Brazil_2016_08_10

1

Zobaczysz, Messi będzie grał jeszcze lepiej jak mu Kaziu da "wiaderko" witamin :D

1

To Węgrzyn był :D

1

Po pierwszym zdaniu myślałem, że to będzie cytat z w11 :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?