0

Bo przegrywają?

0

Ma ktoś cały wczorajszy mecz LFC w j. polskim?

11

Busi i Rafa na tej samej pozycji czy źle zrozumiałem?:D

0



2:00

Też często rozmawiam przez telefon lewą ręką a jestem prawo :D

0

Oooo Watson :D

0

Odpalcie na smarfonach - działa

0

To chyba nie do mnie ta odp :)

0

Na player się da ale chyba tylko w T-mobile (11zł/msc)

0

Haha zobacz komentarz Messi&Ronaldo na dole :D

1

To chyba miał być żart :) Możesz mówić co chcesz, nikt nie zabroni

1

Chyba nie zrozumiałeś :) Gość (Ty) z Pique na awatarze uczy szacunku do Realu.

3

"Piłkarze są w innej kompozycji" - Jacek Gmoch :P

0

Taki troszkę silniejszy Insigne if :) Grałeś Lorenzo?

0

Fifa 16: poleci ktoś jakiś skład do 0,5 miliona? ;D PC Ew. jakiegoś dobrego if'a za ok 300k

0

Zgadzam się z Tobą z 1 wyjątkiem - Rooney a nie Ronney :)
Pozdrawiam

0

Lewy, czy to ty?? :)

0

Vidala, Valdivii + kontuzje w tym meczu Fernandeza i Diaza

5

O nie... Igła w stroju Argentyny

5

Pomysł byłby super ale zarząd chyba dostanie Kataru i nie zmienią.

0

Nie tyle przesada co po prostu niemożliwa będzie zmiana nazwy (na taką) przy obecnym wpływie kasy na piłkę nożną. Niestety - kasa ponad wszystko ;/

26

"Ranking internautów:

Felipe Melo 26,14%

Neymar 13,45%"



?? :D

0

Akurat wydają mi się one dość bezpieczne a mam mało pieniędzy na koncie, więc nie chcę zbyt ryzykować (później bawienie się z wpłacaniem + wpłata minimalna)

0

Hahah kurde zapomniałem wywalić tego meczu przed zrobieniem scr :D Oczywiście bez niego i mamy kurs 2,54

0

No to może tak: http://scr.hu/21xh/72bwq
Tylko kurs słabszy i stawka większa :)

0

Co sądzicie o kuponie: FC Augsburg - Borussia Dortmund 2
Crystal Palace - Leicester City 2
SSC Napoli - FC Genua 1
Sporting Gijon - Atletico Madryt 2
i ew Everton FC - Arsenal FC 2
Co wy na to?

0

Kiedy losowanie? :D

0

Kojarzy ktoś ile Ćwiąkała ma lat? (wygląda na 16 :D ) Nigdzie nie mogę znaleźć.

0

Ajjjj dobra :) Nie wiedziałem, że Baskonia jest też we Francji. Myślałem, że leży tylko w Hiszpanii

0

Czy Laporte ma jakieś korzenie w Baskonii? Z tego co wiem, w Bilbao grają sami Baskowie a on jest Francuzem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?