budas123023
Dołączył/a: maj 2013
Piła
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo przegrywają?
0
Ma ktoś cały wczorajszy mecz LFC w j. polskim?
0
https://www.reddit.com/r/soccerstreams/comments/4em34m/match_thread_1630_gmt_galatasaray_vs_fenerbah%C3%A7e/
Może tu będzie
11
Busi i Rafa na tej samej pozycji czy źle zrozumiałem?:D
0
2:00
Też często rozmawiam przez telefon lewą ręką a jestem prawo :D
0
Oooo Watson :D
0
Odpalcie na smarfonach - działa
0
To chyba nie do mnie ta odp :)
0
Na player się da ale chyba tylko w T-mobile (11zł/msc)
0
Haha zobacz komentarz Messi&Ronaldo na dole :D
1
To chyba miał być żart :) Możesz mówić co chcesz, nikt nie zabroni
1
Chyba nie zrozumiałeś :) Gość (Ty) z Pique na awatarze uczy szacunku do Realu.
3
"Piłkarze są w innej kompozycji" - Jacek Gmoch :P
0
Taki troszkę silniejszy Insigne if :) Grałeś Lorenzo?
0
Fifa 16: poleci ktoś jakiś skład do 0,5 miliona? ;D PC Ew. jakiegoś dobrego if'a za ok 300k
0
Zgadzam się z Tobą z 1 wyjątkiem - Rooney a nie Ronney :)
Pozdrawiam
0
Lewy, czy to ty?? :)
0
Vidala, Valdivii + kontuzje w tym meczu Fernandeza i Diaza
5
O nie... Igła w stroju Argentyny
5
Pomysł byłby super ale zarząd chyba dostanie Kataru i nie zmienią.
0
Nie tyle przesada co po prostu niemożliwa będzie zmiana nazwy (na taką) przy obecnym wpływie kasy na piłkę nożną. Niestety - kasa ponad wszystko ;/
26
"Ranking internautów:
Felipe Melo 26,14%
Neymar 13,45%"
?? :D
0
Akurat wydają mi się one dość bezpieczne a mam mało pieniędzy na koncie, więc nie chcę zbyt ryzykować (później bawienie się z wpłacaniem + wpłata minimalna)
0
Hahah kurde zapomniałem wywalić tego meczu przed zrobieniem scr :D Oczywiście bez niego i mamy kurs 2,54
0
No to może tak: http://scr.hu/21xh/72bwq
Tylko kurs słabszy i stawka większa :)
0
Co sądzicie o kuponie: FC Augsburg - Borussia Dortmund 2
Crystal Palace - Leicester City 2
SSC Napoli - FC Genua 1
Sporting Gijon - Atletico Madryt 2
i ew Everton FC - Arsenal FC 2
Co wy na to?
0
Kiedy losowanie? :D
0
Kojarzy ktoś ile Ćwiąkała ma lat? (wygląda na 16 :D ) Nigdzie nie mogę znaleźć.
0
Ajjjj dobra :) Nie wiedziałem, że Baskonia jest też we Francji. Myślałem, że leży tylko w Hiszpanii
0
Czy Laporte ma jakieś korzenie w Baskonii? Z tego co wiem, w Bilbao grają sami Baskowie a on jest Francuzem.