0

Ahahahahaha teraz mnie zniszczyłeś. Zanim zaczniesz kogoś obrażać upewnij się czy jest to uzasadnione. A teraz spójrz do kogo odpisałem, zluzuj gacie i zacznij dokładnie czytać. Pozdro :P

0

Hahaha 2:50 i komentarz w końcówce mnie rozwaliły!

0

Nie no, mi tam obojętnie ale kolega zadając pytanie może nie wiedzieć, że dostał od Ciebie odpowiedź :P

0

Heh odpowiedz do Proteama bo to on zadał pytanko :P

0

Wydaje mi się, że podobne będzie "Zanim odejdą wody"
Ale z komedii to polecam Ci jak najbardziej "Chłopaki nie płaczą" - klasyk!

1

Tylko nie to! Już wolałbym żeby Tatuś wrócił do Barcy niż widzieć tego buca u nas!

0

Może być kilka przyczyn ;/
Masz filmik - może pomoże

0

Zrobione :) Pozdrawiam i powodzenia

0

Ma ktoś jakąś stronkę na której można wykupić niezacinające się mecze najlepszych lig + LM? (w miarę tanią) I czy na tym Sopcascie (czy jak tam) są mecze po pl?

1

Ahahahaha co się dzieje!!!!!

1

Ładnie to oni grać potrafią! Brawo

0

Arsenal vs United :) Jaki wynik obstawiacie? Mój to 2-2

1

!Hola! Ale chodzi mi o bardziej zaawansowany język ;P

1

Witam! Zna ktoś język hiszpański? :P

0

Dowiedział się, że niepotrzebnie przyszedł do Fluminese bo i tak nie ma karty w Ultimate Team :P

0

Ojj nie nie :/ Często piłkarze podają za mocno, jak chcesz dołem to oni górą (nawet jak naciśniesz A na XBOX albo X na PS) Mi się najlepiej na razie gra tak: podanie do dryblera, kiwanie, wyłożenie patelni. Nie ma co klepać bo nigdy nie wiesz kiedy jakiemuś zawodnikowi odpali się to:

0

1

Dokładnie. Wg mnie większość straconych goli to wina obrony a tylko kilka "baboli" Marca

6

Dokładnie. Bardzo wszechstronny, bramkostrzelny pomocnik. Bardzo dobry zakup City

0

Nie wiadomo :) Chyba po prostu zmiana na jeden mecz

1

6

Znowu jak spojrzałem na Alvesa włączył mi się Xavi ;/

0

http://www.tinypic.pl/464nvwaprpzd
Ahahahaa kto to rysował ? Sędzia z meczu Chelsea? :P

0

Iniesta w niebieskim stroju przypomina o Euro 2012 na którym grał super w... niebieskim stroju :P

1

hahaahaa Barca gra z bramkarzem? XD

0

Sędzia gwiżdże w jedną stronę... Żewłakow do Eleven!

1

Hah ja wygooglowałem i na pewno nie Alcantara i Messi ;)

0

Z tego co wiem to Eleven wykupiło na wyłączność ligę hiszpańską na kilka lat ;/

2

Dzisiaj w meczu MLS, zawodnik Columbus Crew nie trafił karnego. Jak ma na nazwisko? Higuain... To zobowiązuje ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?