budas123023
Dołączył/a: maj 2013
Piła
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ahahahahaha teraz mnie zniszczyłeś. Zanim zaczniesz kogoś obrażać upewnij się czy jest to uzasadnione. A teraz spójrz do kogo odpisałem, zluzuj gacie i zacznij dokładnie czytać. Pozdro :P
0
http://fangol.pl/view/123583/ciezka-choroba-swiatowej
;/
0
Hahaha 2:50 i komentarz w końcówce mnie rozwaliły!
0
Nie no, mi tam obojętnie ale kolega zadając pytanie może nie wiedzieć, że dostał od Ciebie odpowiedź :P
0
Heh odpowiedz do Proteama bo to on zadał pytanko :P
0
Wydaje mi się, że podobne będzie "Zanim odejdą wody"
Ale z komedii to polecam Ci jak najbardziej "Chłopaki nie płaczą" - klasyk!
1
Tylko nie to! Już wolałbym żeby Tatuś wrócił do Barcy niż widzieć tego buca u nas!
0
Może być kilka przyczyn ;/
Masz filmik - może pomoże
0
Zrobione :) Pozdrawiam i powodzenia
0
Ma ktoś jakąś stronkę na której można wykupić niezacinające się mecze najlepszych lig + LM? (w miarę tanią) I czy na tym Sopcascie (czy jak tam) są mecze po pl?
1
Ahahahaha co się dzieje!!!!!
1
Ładnie to oni grać potrafią! Brawo
0
Arsenal vs United :) Jaki wynik obstawiacie? Mój to 2-2
1
!Hola! Ale chodzi mi o bardziej zaawansowany język ;P
1
Witam! Zna ktoś język hiszpański? :P
0
Dowiedział się, że niepotrzebnie przyszedł do Fluminese bo i tak nie ma karty w Ultimate Team :P
0
Ojj nie nie :/ Często piłkarze podają za mocno, jak chcesz dołem to oni górą (nawet jak naciśniesz A na XBOX albo X na PS) Mi się najlepiej na razie gra tak: podanie do dryblera, kiwanie, wyłożenie patelni. Nie ma co klepać bo nigdy nie wiesz kiedy jakiemuś zawodnikowi odpali się to:
0
http://futbolhd.tv/stream1.php
1
Dokładnie. Wg mnie większość straconych goli to wina obrony a tylko kilka "baboli" Marca
6
Dokładnie. Bardzo wszechstronny, bramkostrzelny pomocnik. Bardzo dobry zakup City
0
Nie wiadomo :) Chyba po prostu zmiana na jeden mecz
1
http://scr.hu/21xh/btgnt
http://scr.hu/21xh/x6i2o
Proszę bardzo :)
6
Znowu jak spojrzałem na Alvesa włączył mi się Xavi ;/
0
http://www.tinypic.pl/464nvwaprpzd
Ahahahaa kto to rysował ? Sędzia z meczu Chelsea? :P
0
Iniesta w niebieskim stroju przypomina o Euro 2012 na którym grał super w... niebieskim stroju :P
1
hahaahaa Barca gra z bramkarzem? XD
0
Sędzia gwiżdże w jedną stronę... Żewłakow do Eleven!
1
Hah ja wygooglowałem i na pewno nie Alcantara i Messi ;)
0
Z tego co wiem to Eleven wykupiło na wyłączność ligę hiszpańską na kilka lat ;/
2
Dzisiaj w meczu MLS, zawodnik Columbus Crew nie trafił karnego. Jak ma na nazwisko? Higuain... To zobowiązuje ;p