0

Bardzo, tym bardziej, iż grał on tak całe tournee :)

0

Czy na stronie nie ma błędu dot. godziny meczu z Chelsea? Na YT jest stream w środę o 2:00, tak samo jak na livesports.pl

1

Abdennour przypomina mi trochę tego agenta Paula Kellermana z Prison Break'a :P Tylko włosów brak...

42

Szkoda, że to nie ten Traore :) Gość o którym piszesz jest Malijczykiem (z tego co pamiętam) i gra w Monaco

0

Macie transmisje po eng? Pytam z telefonu bo nie wiem czy odpalić ps4 czy po rusku na yt ;p

0

Don't worry, Bro! ;) O KB wiem tylko tyle, że gra w Lakers. Zapewne gdybym zobaczył reklamę, którą opisałeś, sam zacząłbym się zastanawiać na tym samym. Tak to już z człowiekiem jest, że w to co widzi zbyt często zaczyna wierzyć i obojętnie co by to nie było ;) Nie przejmuj się tymi: "Chory jesteś?" czy zarzutom o trollowaniu. Wyrób sobie nawyk Google -> forum. Jeśli coś jest na wujku G to nie ma co ryzykować, że będą Cię obrażać ;) Yo!

0

Ojjj z tym Abidalem to już nie trafiłeś wg. mnie. Ariedo jest o wiele bardziej doświadczony od Erica (który doświadczenia nie ma w ogóle). Na podsumowanie:
http://weszlo.com/2015/02/17/ariedo-braida-czlowiek-ktory-dal-milanowi-van-bastena-w-fc-barcelonie/
Jeśli jeszcze nie widziałeś :)

0

Edit, nie ważne :)

0

Może mi ktoś powiedzieć jak wygląda ustawienie Realu? Chodzi mi tutaj tylko o linię ataku, czyli kto z której strony gra/grał w meczu z Romą.

2

Nie jest za dobra jakość ;/ Jednak najbardziej denerwuje mnie realizator i jego zmienianie kamery co 2 sekudny

1

Ja bardzo liczę na Sampera. Chłopak ma umiejętności ;p

0

Czy Szpaku i Żewłakow nie potrafią czytać?

0

Tylko tvp sport

0

1 stopień to nic aż tak poważnego. Bałem sie, że będzie 3 stopień. Jest dyskomfort ale po krótkim czasie Aleix zacznie grać bez bólu.

1

Coś poważnego? Jest już jakieś info?

1

3

http://zapodaj.net/a6d0fb3e9b6ce.jpg.html
Zrobiłem sobie terminarz do druku i postanowiłem się podzielić. :)

0

Jadą, jadą :)

2

Oj jest jest :) Maradony i strzelania głowy bramką nigdy nie zapomnę

0

A będzie w tvp1?

1

7

http://zapodaj.net/ec86891323e70.jpg.html

Zrobiłem na szybko z wg. mnie najlepszych zdjęć :)

0

Ma ktoś jakąś fajną tapetę z finału? :) W rodziałce Full HD

0

Nie wiem czy oglądałeś jakiś mecz jak Borek komentował mecz z Kołtoniem ale mi się ich świetnie słuchało. Oprócz nich Orłowski i Wolski :)
Edit: Jak mogłem zapomnieć o Twarowskim? :)

0

To co robi Messi nie jest możliwe na PS

1

TVP pokaże świętowanie pucharu? Jak nie to czy na oficjalnym kanale FCB (YouTube) będzie na live?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?