budas123023
Dołączył/a: maj 2013
Piła
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo, tym bardziej, iż grał on tak całe tournee :)
0
Czy na stronie nie ma błędu dot. godziny meczu z Chelsea? Na YT jest stream w środę o 2:00, tak samo jak na livesports.pl
1
Abdennour przypomina mi trochę tego agenta Paula Kellermana z Prison Break'a :P Tylko włosów brak...
42
Szkoda, że to nie ten Traore :) Gość o którym piszesz jest Malijczykiem (z tego co pamiętam) i gra w Monaco
0
Macie transmisje po eng? Pytam z telefonu bo nie wiem czy odpalić ps4 czy po rusku na yt ;p
0
Don't worry, Bro! ;) O KB wiem tylko tyle, że gra w Lakers. Zapewne gdybym zobaczył reklamę, którą opisałeś, sam zacząłbym się zastanawiać na tym samym. Tak to już z człowiekiem jest, że w to co widzi zbyt często zaczyna wierzyć i obojętnie co by to nie było ;) Nie przejmuj się tymi: "Chory jesteś?" czy zarzutom o trollowaniu. Wyrób sobie nawyk Google -> forum. Jeśli coś jest na wujku G to nie ma co ryzykować, że będą Cię obrażać ;) Yo!
0
Ojjj z tym Abidalem to już nie trafiłeś wg. mnie. Ariedo jest o wiele bardziej doświadczony od Erica (który doświadczenia nie ma w ogóle). Na podsumowanie:
http://weszlo.com/2015/02/17/ariedo-braida-czlowiek-ktory-dal-milanowi-van-bastena-w-fc-barcelonie/
Jeśli jeszcze nie widziałeś :)
0
Edit, nie ważne :)
0
Może mi ktoś powiedzieć jak wygląda ustawienie Realu? Chodzi mi tutaj tylko o linię ataku, czyli kto z której strony gra/grał w meczu z Romą.
7
http://www.fcbarcelona.es/futbol/primer-equipo/detalle/galeria-de-imagenes/entrenamiento-tarde-16-07-15?gallery_index=23
Rakitić: Lucho uważaj, pająk :P
2
Nie jest za dobra jakość ;/ Jednak najbardziej denerwuje mnie realizator i jego zmienianie kamery co 2 sekudny
1
Ja bardzo liczę na Sampera. Chłopak ma umiejętności ;p
1
http://www.fcbarca.com/64099-kenedy-i-gerson-dwoch-brazylijczykow-pod-obserwacja-barcelony.html
0
https://www.facebook.com/neymarjr/photos/a.353565318012491.71553.148456285190063/908895209146163/?type=1&theater
Hahaha
1
https://www.facebook.com/FCBarcacom/photos/a.10150107462566237.278427.195470936236/10152860455546237/?type=1
Brał ktoś udział?
0
Czy Szpaku i Żewłakow nie potrafią czytać?
0
Tylko tvp sport
0
1 stopień to nic aż tak poważnego. Bałem sie, że będzie 3 stopień. Jest dyskomfort ale po krótkim czasie Aleix zacznie grać bez bólu.
1
Coś poważnego? Jest już jakieś info?
1
Nowy sponsor Barcelony ;) http://fangol.pl/view/102827/nowy-sponsor-barcelony
3
http://zapodaj.net/a6d0fb3e9b6ce.jpg.html
Zrobiłem sobie terminarz do druku i postanowiłem się podzielić. :)
0
Jadą, jadą :)
2
Oj jest jest :) Maradony i strzelania głowy bramką nigdy nie zapomnę
0
A będzie w tvp1?
1
http://fangol.pl/view/102266/zabawna-pomylka-dariusza?autoplay
Oj mistrzu mój :)
7
http://zapodaj.net/ec86891323e70.jpg.html
Zrobiłem na szybko z wg. mnie najlepszych zdjęć :)
0
Ma ktoś jakąś fajną tapetę z finału? :) W rodziałce Full HD
0
Nie wiem czy oglądałeś jakiś mecz jak Borek komentował mecz z Kołtoniem ale mi się ich świetnie słuchało. Oprócz nich Orłowski i Wolski :)
Edit: Jak mogłem zapomnieć o Twarowskim? :)
0
To co robi Messi nie jest możliwe na PS
1
TVP pokaże świętowanie pucharu? Jak nie to czy na oficjalnym kanale FCB (YouTube) będzie na live?