budas123023
Dołączył/a: maj 2013
Piła
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ugryzł 3 razy a nie 4...
0
Aha, dzięki :)
2
Hailović dobrze się zaprezentował a Adama i Munir nie wiem bo nie oglądałem ich meczów :) Stawiałbym na Chorwata
0
Myślę dokładnie tak samo. Dodatkowo z Realem dobrze zagrał dwa mecze i strzelił 2 gole :)
0
A nie 19? Bo wiem, że miał 19 przed 10 a wcześniej to nwm :)
0
Wiem jakie były numerki i też myślę, że będzie R10 i M19 :)
0
No tak teraz sobie marzę, żeby być tam na stadionie i oglądać to na żywo z trybun :P
0
Ciekawe, kto będzie miał 10 na koszulce :P Ale sądząc po tym że to skład 2006 to chyba Ronnie :P
26
Skład z czasów, gdy zacząłem kibicować Barcelonie. Ogromnym błędem byłoby go nie obejrzeć. :)
0
Masche może i by się nadawał ale musiałby być w podstawowej jedenastce a to jest wątpliwe. Iniesta jest wychowankiem i bardzo dobrym, szanowanym graczem, który na pewno będzie w podstawowym składzie.
0
No jak na razie Barca (w tym Zubi) sprowadziła dużo dobrych zawodników. Nie zmienia to faktu, że dobry stoper by się przydał. Dla mnie Mathieu na takiego nie wygląda. Jak sprowadzą dobrego stopera (najlepiej dwóch) i może Cuadrado to Zubi i zarząd wykona niezłą pracę. Na razie nie krytykował bym go aż tak mocno :) Wszystko okaże się w tym okienku.
0
Ale nie przez godzinę :) A i od tego mógłby mieć ludzi, gdyby chciał
0
Tylko, że trening zaczynał się godzinę później. A ty prawdopodobnie przyszedłeś na 7 a nie na 8 :)
1
Może i byliście w pracy wcześniej od niego ale on nie musiał :)
3
Maradona boi się, że Messi prześcignie go w sukcesach w reprezentacji ;)
0
Chyba nie powiesz mi, że oni nie chcieli wygrać? Po prostu nie umieli, ale bardzo chcieli ;)
1
Dobrze, że go zatrzymują :) Musimy mieć kogoś lepszego
1
A to sory za niewiedze :P Co nie znaczy, że się nie pobeczę ;D
12
Jak Puyol da puchar Messiemu to będę beczał jak nowo narodzone dziecko :)
0
Może i zasłużyli sobie na te dwie ostatnie porażki, ale mimo to szkoda mi Brazylii, bo mieli ambicje i wolę walki.
0
Ambicje są, tylko czy są umiejętności? :P Neymar, Suarez, Messi a potem jest "lekki" spadek umiejętności piłkarzy :)
14
Anglicy po prostu płaczą po Suarezie. No bo kto chciałby pozbywać się króla strzelców? :)
0
Wiem, że dużo jest płaczu ale nie bez powodu. W razie kontuzji (co zdarza się często) mielibyśmy dobrego zmiennika. A na mundialu Alexis pokazał na co go stać. Być może nowy trener lepiej by z niego skorzystał :) Ale dobra nie chcę się z Tobą kłócić, tak jak wiele osób ma w zwyczaju. :)
0
Nie ustawiłem tego zdjęcia ze względu na niego :) Ustawiłem, bo jest to mój ulubiony film jak i książka. A co do Tomicco to nie wiem o co Ci chodzi :)
4
Może 38,5 miliona, ale kosztem Alexisa :(
0
Leo już kiedyś grał na lewej i sam mówił, że denerwuje go gra po tej stronie :)
5
chodziło mu o piłkarza :P
0
Może by to coś zmieniło ale nasz styl to podania, podania i jeszcze raz podania. To nimi otwieramy drogę do bramki. Kilka lat temu udawało nam się to bardzo dobrze. Teraz znaleziono sposób na tiki-takę. Trzeba coś zmienić ale nie w takim stopniu. Ja właśnie w Barcelonie kocham najbardziej ten styl.
VeB
0
Jest dużo racji w tym co napisałeś.
Te "zaoszczędzone pieniądze" mogłyby złagodzić tragiczne sytuacje na świecie. A byłyby to sumy ogromne. Ale zawsze musi być jakieś ale :-) Przykładowo, gdyby taki Bale czy jakiś inny świetny zawodnik który nie jest jakoś tak bardzo ale to bardzo przywiązany do klubu mógłby zostać kupiony przez większość nawet słabych drużyn. Bo wiele klubów stać na wydatek 30 mln. Tak więc wg. mnie sytuacja jest inna z każdego punktu widzenia. :-D
0
Błagam was! Nie mówcie że Valdes jest słaby, proszę.
Wiem, że popełnia sporo błędów ale on jest bramkarzem na przedpolu!
Musi równie dobrze grać nogami.
Dziękuję Victorowi za wszystko!