budas123023
Dołączył/a: maj 2013
Piła
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jedno zdjęcie, tyle emocji. Szkoda tylko, że negatywnych :(
0
http://www.livesports.pl/mecz/rDkKctPp/#szczegoly-meczu
Przycisk play obok bramki Neya :)
0
Nie down tylko nie z Polski
0
http://www.livesports.pl/mecz/r9sRKCQt/#szczegoly-meczu
Klikasz koło bramki Krychy przycisk play :)
0
Hmmmm... no dziecko :D Może dedykacja dla dziecka :)
0
Dzięki :) Szkoda, że bez komentarza :(
1
To się nie wypowiadaj
0
Mam pytanie dla tych, którzy oglądają mecze na STS TV. Czy jest tam lepsza jakość transmisji niż np. na meczyki.pl ?? Aha i czy jest to transmisja z nc+ ?
0
Echh wg. mnie Suarez powinien być od pierwszych minut bo facet wyraźnie nie w formie i potrzebuje ogrania. No ale mam nadzieję, że wejdzie chociaż na chwilę ;)
0
Wg. mnie najładniejszą bramkę trafił Denis. Miejmy nadzieję, że będzie z niego ogromny pożytek za kilka lat. A odbiegając od tematu: właśnie zauważyłem, że Odegaard jest w Realu. Szkoda, bo myślałem o nim u nas :) Mimo, iż z Realu, liczę, że będzie wielkim piłkarzem.
0
Ale w stosunku do reszty jego zespołu grał dobrze. A tak przy okazji, mało jakiego obrońcę Messi nie wkręca w murawę :)
0
Zgadzam się :) Jest to dobry obrońca, dobrze się zaprezentował w ostatnim meczu z nami i jest piekielnie groźny w stałych fragmentach gry (które są chyba najlepszą bronią Atletico). Jego brak znacząco mógłby nam pomóc
0
aha, nie no na pewno masz rację
1
On mówił, że jako dziecko chciał grać w Barcelonie lub Arsenalu. A z tego co czytałem kilka miesięcy temu, chciał do końca grać w Juve.
Tu jest ten wywiad o Barcy i Arsenalu: http://depor.pe/futbol-internacional/paul-pogba-nino-sonaba-jugar-barcelona-y-arsenal-1007323
0
Ale Godin trochę za stary :)
0
Iniestę? Legenda klubu i wciąż nie najgorzej grający zawodnik. Poza tym Pogba już nie raz powiedział, że chce grać w Juve do końca kariery. Poza tym my potrzebujemy rozgrywającego środka pola a nie "nie do przejścia"
0
Oj sory moja pomyłka. Mimo to sądzę, że CR nie był wtedy tak dobry jak teraz :)
17
Szkoda faceta. Żenujące jest to, że jest obiektem kpin. To też jest człowiek i należy do rodziny, która nazywa się Barcą. Ja mu życzę jak najlepiej ;)
1
Jedno pytanie :) Czy on grał z Leo i Cristiano? Nie, więc nie ma co brać pod uwagę jego opinii
0
Haha no uśmiałem sie przy tym że hoho ;) Ale coś w tym jednak jest
1
A kto komentuje Sevillę? Orłowski i... ?
1
Widać było w tym meczu, że w środę gramy z Madrytem. To samo ze zmianą Ney - Pedro. Wg. mnie wystep prawie całej drużyny dobry. Messi jak zawsze na plus i bardzo dobry występ Raitića. Trochę mnie rozczarował Suarez. Widać, że nie jest w topowej formie i musi jeszcze na nią ciężko pracować. Busi oprócz kilku głupich zagrań nie grał najgorzej. Tyle ode mnie ;)
1
Jeszcze raz wielkie dzięki :) Oczywiście podpisuje się rękami i nogami pod tym co napisałeś. Czekam na więcej!
0
Trzeba herbatkę zaparzyć i przeczytać, przeanalizować. Tyle statystyk :) Dzięki redakcjo
0
Jak zagrał Adama? Nie oglądałema wg. mnie chłopak ma potencjał.
0
Na livesports . pl masz jak wejdziesz w ten mecz :DTaki przycisk play przy bramce
0
Heh, dziwny komentarz :) Twoja opinia z drugiego zdania wyklucza tę z pierwszego :P
0
Myślę, że skoro Mathieu dostał pozwolenie na grę od lekarzy to powinien grać. W tym meczu przyda nam się wzrost a on go ma. Wiadomo, że Masche na ŚPD powinien być no ale... I myślę Rafinha za słabo (ostatnio) grającego Rakitića. Tyle wg. mnie :)
0
Dokładnie :) Ja też bym teraz nie stawiał na Atletico
1
W meczu z Realem Atletico miało podobny kurs :)