0

Jedno zdjęcie, tyle emocji. Szkoda tylko, że negatywnych :(

0

0

Nie down tylko nie z Polski

0

http://www.livesports.pl/mecz/r9sRKCQt/#szczegoly-meczu

Klikasz koło bramki Krychy przycisk play :)

0

Hmmmm... no dziecko :D Może dedykacja dla dziecka :)

0

Dzięki :) Szkoda, że bez komentarza :(

1

To się nie wypowiadaj

0

Mam pytanie dla tych, którzy oglądają mecze na STS TV. Czy jest tam lepsza jakość transmisji niż np. na meczyki.pl ?? Aha i czy jest to transmisja z nc+ ?

0

Echh wg. mnie Suarez powinien być od pierwszych minut bo facet wyraźnie nie w formie i potrzebuje ogrania. No ale mam nadzieję, że wejdzie chociaż na chwilę ;)

0

Wg. mnie najładniejszą bramkę trafił Denis. Miejmy nadzieję, że będzie z niego ogromny pożytek za kilka lat. A odbiegając od tematu: właśnie zauważyłem, że Odegaard jest w Realu. Szkoda, bo myślałem o nim u nas :) Mimo, iż z Realu, liczę, że będzie wielkim piłkarzem.

0

Ale w stosunku do reszty jego zespołu grał dobrze. A tak przy okazji, mało jakiego obrońcę Messi nie wkręca w murawę :)

0

Zgadzam się :) Jest to dobry obrońca, dobrze się zaprezentował w ostatnim meczu z nami i jest piekielnie groźny w stałych fragmentach gry (które są chyba najlepszą bronią Atletico). Jego brak znacząco mógłby nam pomóc

0

aha, nie no na pewno masz rację

1

On mówił, że jako dziecko chciał grać w Barcelonie lub Arsenalu. A z tego co czytałem kilka miesięcy temu, chciał do końca grać w Juve.
Tu jest ten wywiad o Barcy i Arsenalu: http://depor.pe/futbol-internacional/paul-pogba-nino-sonaba-jugar-barcelona-y-arsenal-1007323

0

Ale Godin trochę za stary :)

0

Iniestę? Legenda klubu i wciąż nie najgorzej grający zawodnik. Poza tym Pogba już nie raz powiedział, że chce grać w Juve do końca kariery. Poza tym my potrzebujemy rozgrywającego środka pola a nie "nie do przejścia"

0

Oj sory moja pomyłka. Mimo to sądzę, że CR nie był wtedy tak dobry jak teraz :)

17

Szkoda faceta. Żenujące jest to, że jest obiektem kpin. To też jest człowiek i należy do rodziny, która nazywa się Barcą. Ja mu życzę jak najlepiej ;)

1

Jedno pytanie :) Czy on grał z Leo i Cristiano? Nie, więc nie ma co brać pod uwagę jego opinii

0

Haha no uśmiałem sie przy tym że hoho ;) Ale coś w tym jednak jest

1

A kto komentuje Sevillę? Orłowski i... ?

1

Widać było w tym meczu, że w środę gramy z Madrytem. To samo ze zmianą Ney - Pedro. Wg. mnie wystep prawie całej drużyny dobry. Messi jak zawsze na plus i bardzo dobry występ Raitića. Trochę mnie rozczarował Suarez. Widać, że nie jest w topowej formie i musi jeszcze na nią ciężko pracować. Busi oprócz kilku głupich zagrań nie grał najgorzej. Tyle ode mnie ;)

1

Jeszcze raz wielkie dzięki :) Oczywiście podpisuje się rękami i nogami pod tym co napisałeś. Czekam na więcej!

0

Trzeba herbatkę zaparzyć i przeczytać, przeanalizować. Tyle statystyk :) Dzięki redakcjo

0

Jak zagrał Adama? Nie oglądałema wg. mnie chłopak ma potencjał.

0

Na livesports . pl masz jak wejdziesz w ten mecz :DTaki przycisk play przy bramce

0

Heh, dziwny komentarz :) Twoja opinia z drugiego zdania wyklucza tę z pierwszego :P

0

Myślę, że skoro Mathieu dostał pozwolenie na grę od lekarzy to powinien grać. W tym meczu przyda nam się wzrost a on go ma. Wiadomo, że Masche na ŚPD powinien być no ale... I myślę Rafinha za słabo (ostatnio) grającego Rakitića. Tyle wg. mnie :)

0

Dokładnie :) Ja też bym teraz nie stawiał na Atletico

1

W meczu z Realem Atletico miało podobny kurs :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?