1

Musiałem iść do toalety i... gol :P Częściej muszę chodzić xD

1

Jakość ok, komentatorzy na razie średni :P

0

Aaaa to jak najbardziej :P

2

22:30

0

Co do ostatniego zdania - w większości, bo zdarzają się wyjątki :P

0

Haha! Też oglądam i muszę powiedzieć, że ci komentatorzy są o wiele lepsi niż wczorajsi z meczu Villarealu :)

1

Dzięki takim gestom ze strony redakcji fcbarca.com jest przeze mnie częściej wyświetlana niż google :P Brawo!

0

Kto oglądał Arsenal w tamtym sezonie? Bellerin grał równie dobrze co dzisiaj?

0

Haha już gol :) Oby dotrzymali do końca

0

Ładnie grają, powinni mieć karniaka, tak jak mówiłeś - mają przewagę. Brakuje tylko szczęścia ale myślę twój typ się sprawdzi :P

1

No to może będzie Maradona w lidze hiszpańskiej 2015/16 :P

0

Szczerze to nie wyobrażam sobie Leszka Orłowskiego z Ekstraklapą a był jednym z moich ulubionych komentatorów z ligi hiszpańskiej. Ogromna wiedza!!!

0

Wie ktoś cokolwiek o sytuacji komentatorów ligi hiszpańskiej z NC+? Idą do angielskiej, inna stacja czy co? :)

1

Cała transmisja (chyba :D) na YT:

5

Ma ktoś ceremonię na YT? :P

4

Dodatkowa ciekawostka: żaden brakarz nie zachował czystego konta w meczu w którym Lord Bendtner strzelił mu gola ;P

2

Ma ktoś fotkę w dużej rozdzielczości? ;)

0

Były plotki o jego transferze do Man Utd :D

0

Dzięki za wszystko! Będzie brakowało uśmieszku :P Trochę się tylko boję, żeby nie skończył jak Cuadrado...

1

Ale bez komentatorów, nie? I w jakiej jakości? (nigdy tam nie oglądałem)

2

Aduriz... W tamtym sezonie daje przewagę z Realem a w tym odbiera puchar ;/ Ma chłopak talent so walenia w gigantów

0

Brawo Bilbao! W ostatecznosci i tak kazdy pamieta wynik a nie styl gry. Zostanę jednak do końca meczu. Wierni po porażce! VeB

0

Pedro - nie strzela dużo ale jak strzela to albo to ważna bramka albo przewrotką :P

0

Mimo wszytko wolę Pedro :)

29

Po karnych na Copa America nie wiem czy wytrzymam je teraz... Na szczęście nie mamy Igły ;P

1

7

Ta fota jest w galerii...

1

Barkiem podał! A co :P

0

W takim razie Żewłakow na szefa komentatorów w TVP! Głosowałbym ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?