budas123023
Dołączył/a: maj 2013
Piła
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://fangol.pl/view/115802/vermaelen-strzela-maladze
1
Musiałem iść do toalety i... gol :P Częściej muszę chodzić xD
1
Jakość ok, komentatorzy na razie średni :P
0
Aaaa to jak najbardziej :P
2
22:30
0
Co do ostatniego zdania - w większości, bo zdarzają się wyjątki :P
0
Haha! Też oglądam i muszę powiedzieć, że ci komentatorzy są o wiele lepsi niż wczorajsi z meczu Villarealu :)
1
Dzięki takim gestom ze strony redakcji fcbarca.com jest przeze mnie częściej wyświetlana niż google :P Brawo!
0
Kto oglądał Arsenal w tamtym sezonie? Bellerin grał równie dobrze co dzisiaj?
0
Haha już gol :) Oby dotrzymali do końca
0
Ładnie grają, powinni mieć karniaka, tak jak mówiłeś - mają przewagę. Brakuje tylko szczęścia ale myślę twój typ się sprawdzi :P
1
No to może będzie Maradona w lidze hiszpańskiej 2015/16 :P
0
Szczerze to nie wyobrażam sobie Leszka Orłowskiego z Ekstraklapą a był jednym z moich ulubionych komentatorów z ligi hiszpańskiej. Ogromna wiedza!!!
0
Wie ktoś cokolwiek o sytuacji komentatorów ligi hiszpańskiej z NC+? Idą do angielskiej, inna stacja czy co? :)
1
Cała transmisja (chyba :D) na YT:
5
Ma ktoś ceremonię na YT? :P
4
Dodatkowa ciekawostka: żaden brakarz nie zachował czystego konta w meczu w którym Lord Bendtner strzelił mu gola ;P
2
Ma ktoś fotkę w dużej rozdzielczości? ;)
0
Były plotki o jego transferze do Man Utd :D
0
Dzięki za wszystko! Będzie brakowało uśmieszku :P Trochę się tylko boję, żeby nie skończył jak Cuadrado...
1
Ale bez komentatorów, nie? I w jakiej jakości? (nigdy tam nie oglądałem)
2
Aduriz... W tamtym sezonie daje przewagę z Realem a w tym odbiera puchar ;/ Ma chłopak talent so walenia w gigantów
0
Brawo Bilbao! W ostatecznosci i tak kazdy pamieta wynik a nie styl gry. Zostanę jednak do końca meczu. Wierni po porażce! VeB
0
Pedro - nie strzela dużo ale jak strzela to albo to ważna bramka albo przewrotką :P
0
Mimo wszytko wolę Pedro :)
29
Po karnych na Copa America nie wiem czy wytrzymam je teraz... Na szczęście nie mamy Igły ;P
1
http://futbolhd.tv/stream1.php
7
Ta fota jest w galerii...
1
Barkiem podał! A co :P
0
W takim razie Żewłakow na szefa komentatorów w TVP! Głosowałbym ^^