budas123023
Dołączył/a: maj 2013
Piła
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahah spoko ;)
13
Mogłeś napisać, że chodzi o Lucasa Hernandeza :D
0
A nie wiem, nie słychać bo cały czas wybuchy :) Aha, no i podobno w następnej części mają rozwalić statek kosmiczny, bo łódź podwodna jest cienka.
0
Byłem, nie polecam :) Rodzina, jeb, jeb, jeb rodzina, jeb itd... 4/10
7
Odpalam sobie TV. Mówię: może zacznę oglądać ekstraklasę. 10 sekund później ta akcja ;D Nie dam rady jednak
5
A w el clasico to już nie mogłeś Munir trafić? ;D
0
Haha co to za karty i stadion z fify? :D
0
an=4*3 do potegi n-1 :)
1
Gra ktoś w fifa mobile?
8
http://dzik-dziki.blog.pl/files/2015/01/niesamowite-spotkania-z-dzikami-dzik-jest-dziki-dzik-jest-zly-200429-large31.jpg
6
Twitter to rzecz prywatna? Prywatny to może być pamiętniczek zamykany na kłódkę, a nie coś, co w necie czyta tysiące ludzi :D
3
5:11 - "Piękny gol na otarcie łez"
No nie wiem... :D
0
Tak myślałem, że o to Ci chodzi, ale ta fota to chyba telefonem zrobiona. Nie da rady zwiększyć jakości :/ Szkoda
0
Ja nie robiłem, znalazłem.
Chodzi Ci o tą fotkę z Messim u góry? Wątpię żebyś znalazł lapszej jakości to zdjęcie, bo takie jakie zostało zrobione takie musi być ;D
7
Proszę bardzo na tapetkę :D
http://images.performgroup.com/di/library/goal_es/c4/39/lionel-messi-barcelona-psg-uefa-champions-league-08032016_1ombwmpu22a71sl3jsl87fdmx.jpg?t=-1342963366
0
Coca cola. No to ładna dietka :D
7
Ktoś tam wrzucał o wolnych Pirlo :)
http://fotowrzut.pl/S6EANMD8MJ
5
Powiedz, że żartujesz z tym Vidalem... No po prostu k**** no nie!
1
Prawy lewy róg bramki... gdzie to? :D
3
Mateusz Święcicki – Marcin Gazda
33
Pozdrawiam z podłogi :D
0
http://taksiegra.com/category/sport-w-tv/
Wyszukaj sobie datę i masz rozpiski komentatorów :)
0
Kup :D dostanie upgrade w lutym i będzie kozak.
0
Gomes, Arda, IF Inigo Martinez, IF Kameni. Kup sobie zamiast Pique Inigo. Najlepszy śo z hiszpańskiej :D
0
Są normalne nazwiska, kluby w oryginalnej :D jedynie herby niektóre są inne (jest na to patch). Jak masz nieoryginalną i dasz cracka to albo masz błędy albo nieprawidłowe nazwiska ;) Sam bym kupił ale mam 2016 i szkoda mi kasy
0
Grasz na padzie? Wyłącz całkowicie wygaszacz ekranu i zobacz
0
Kumpel ma i mówi, że są o wiele gorsze od serialu ;) Za dużo polityki, mało akcji i bezsensowne, niedokończone wątki
0
Haha myślałem, że z tego linku wyskoczy mi Rickroll :D Za dużo internetów...
3
Z tego co oglądam to nie. On bardziej pasuje do fizycznej ligi angielskiej. Za słaby technicznie na Barce :)
0
A to nie wiem, nie pamiętam ale chyba był newsik :)