0

Hahah spoko ;)

13

Mogłeś napisać, że chodzi o Lucasa Hernandeza :D

0

A nie wiem, nie słychać bo cały czas wybuchy :) Aha, no i podobno w następnej części mają rozwalić statek kosmiczny, bo łódź podwodna jest cienka.

0

Byłem, nie polecam :) Rodzina, jeb, jeb, jeb rodzina, jeb itd... 4/10

7

Odpalam sobie TV. Mówię: może zacznę oglądać ekstraklasę. 10 sekund później ta akcja ;D Nie dam rady jednak

5

A w el clasico to już nie mogłeś Munir trafić? ;D

0

Haha co to za karty i stadion z fify? :D

0

an=4*3 do potegi n-1 :)

1

Gra ktoś w fifa mobile?

6

Twitter to rzecz prywatna? Prywatny to może być pamiętniczek zamykany na kłódkę, a nie coś, co w necie czyta tysiące ludzi :D

3

5:11 - "Piękny gol na otarcie łez"
No nie wiem... :D

0

Tak myślałem, że o to Ci chodzi, ale ta fota to chyba telefonem zrobiona. Nie da rady zwiększyć jakości :/ Szkoda

0

Ja nie robiłem, znalazłem.
Chodzi Ci o tą fotkę z Messim u góry? Wątpię żebyś znalazł lapszej jakości to zdjęcie, bo takie jakie zostało zrobione takie musi być ;D

0

Coca cola. No to ładna dietka :D

7

Ktoś tam wrzucał o wolnych Pirlo :)
http://fotowrzut.pl/S6EANMD8MJ

5

Powiedz, że żartujesz z tym Vidalem... No po prostu k**** no nie!

1

Prawy lewy róg bramki... gdzie to? :D

3

Mateusz Święcicki – Marcin Gazda

33

Pozdrawiam z podłogi :D

0

http://taksiegra.com/category/sport-w-tv/
Wyszukaj sobie datę i masz rozpiski komentatorów :)

0

Kup :D dostanie upgrade w lutym i będzie kozak.

0

Gomes, Arda, IF Inigo Martinez, IF Kameni. Kup sobie zamiast Pique Inigo. Najlepszy śo z hiszpańskiej :D

0

Są normalne nazwiska, kluby w oryginalnej :D jedynie herby niektóre są inne (jest na to patch). Jak masz nieoryginalną i dasz cracka to albo masz błędy albo nieprawidłowe nazwiska ;) Sam bym kupił ale mam 2016 i szkoda mi kasy

0

Grasz na padzie? Wyłącz całkowicie wygaszacz ekranu i zobacz

0

Kumpel ma i mówi, że są o wiele gorsze od serialu ;) Za dużo polityki, mało akcji i bezsensowne, niedokończone wątki

0

Haha myślałem, że z tego linku wyskoczy mi Rickroll :D Za dużo internetów...

3

Z tego co oglądam to nie. On bardziej pasuje do fizycznej ligi angielskiej. Za słaby technicznie na Barce :)

0

A to nie wiem, nie pamiętam ale chyba był newsik :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?